içinde

ONBUFF (ONIT) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: ONBUFF (ONIT) Nedir?

ONBUFF (ONIT) yatırma işlemleri 1 Nisan TSİ 12:30’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açılacak. 4 Nisan’da yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar ONBUFF (ONIT)  için 1 Nisan TSİ 12:30’dan itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. ONIT için spot işlemler (ONIT/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 1 Nisan’da açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak ONIT’lerinizi Huobi Global borsasında başka yere çekmek (withdrawal) aktarmak için 29 Mart 15:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter Hesabının ONIT Listeleme Haberi:

ONBUFF (ONIT) Nedir?

ONBUFF, Intellectual Property (Fikri Mülkiyet) kısaca IP, işinin şeffaflığını artırmak ve IP kullanımına giriş engelini azaltmak için blok zinciri teknolojisini kullanır. IP’ye sahip olan şirketler, IP müşterilerini küresel olarak genişletebilecekler. IP arayan işletmeler de verimli ve ekonomik olarak yapabileceklerdir.

ONBUFF (ONIT)

Bu, IP’ye ait tüm şirketlerin, IP kullanıcılarının ve oyuncuların her şeyi kazanan bir ekosistemde bir arada var olabileceği katma değer yaratılmasına yol açacaktır.

Official website: https://onbuff.com/

Whitepaper: https://ecosystem.onbuff.com/pjtCom/down/ONBUFF_Whitepaper_EN.pdf

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Bitcoin FED

ABD Tarım Dışı İstihdam Verileri Bugün Açıklanacak I Bitcoin (BTC) Nasıl Etkilenir?

Kripto Ticaretlerinde Sıkça Yapılan Hatalar