in ,

On-Chain (Zincir Üstü) Verileri Kullanmanın Yolları

kripto blockchain

Topluluğumuzun tecrübeli ismi Bratu, “kriptoda 100X’inizi bulmak için zincir üstü verileri kullanmanın bazı yolları” konu başlıklı bir tweet flood’unu takipçileriyle paylaştı.

On-chain (zincir üstü) verileri nasıl kullanacağınızı biliyorsanız potansiyel gem’leri herkesten daha iyi bulabilirsiniz. İşte kriptoda 100X’inizi bulmak için zincir üstü verileri kullanmanın bazı yolları.

Zincir üstü veriler, bir blok zincirinde halka açık olan verileri ifade eder. İşlem hacmi, cüzdan adresleri ve ağ etkinliği gibi bilgileri içerir.
Zincir üzerindeki verileri analiz ederek yatırımcıların davranışları hakkında bilgi edinebilir ve 100X’lerin peşinde koşabilirsiniz.
Öncelikle, düşük piyasa değerine ve yüksek işlem hacmine sahip coin’leri arayın. Düşük piyasa değerine sahip coin’lerin büyümek için daha fazla alanı vardır ve yüksek işlem hacmi, coin’e ilgi olduğunu gösterir. Burada basit düşünebiliriz.
İkinci olarak yüksek oranda holder’ı olan coin’leri arayın. Hodler’lar, coin’lerin uzun süre elinde tutan ve fiyat düşüşleri sırasında satış yapma olasılığı daha düşük olan yatırımcılardır.
Üçüncüsü, borsalarda arzı düşük olan coinleri arayın. Bir coin için yüksek talep ancak borsalarda düşük arz varsa kısa sürede 5X-10X’ler kolayca elde edilebilir.
Yüksek ağ etkinliğine coin’leri arayın. Yüksek ağ etkinliği, coin’lere çok fazla ilgi olduğunu gösterir, bu da artan talep ve fiyat artışını hızlandırır.
Son olarak, yatırımcıların davranışlarını izlemek için zincir üstü verileri kullanın. Örneğin, belirli bir coin’i satın alan ani bir yeni yatırımcı akışı varsa bu potansiyel bir 100X fırsatının işareti olabilir.
Özetle; zincir üstü veriler, kriptodaki potansiyel 100X fırsatlarını belirlemek için güçlü bir araç olabilir. Bunu sizin adınıza yapan birçok ücretli hizmet var. Ancak fiyatları onları çoğu insan için erişilemez kılıyor maalesef.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Çin Menşeili Kripto Varlıklar Hangileri? Özellikleri Neler?

Teknik Analizciler Bu Hafta Ne Konuştu?