in ,

Olası Nansen Airdrop’una Nasıl Katılınır?

Nansen, zincir üstü verileri milyonlarca cüzdan etiketiyle zenginleştiren bir blockchain analitik platformudur. Peki olası bir Nansen Airdrop’una nasıl katılınır yazımızda inceliyoruz.

En iyi bilinen blok zinciri analitik platformlarından biri olan Nansen, yeni projeleri, trendleri ve önemli on-chain faaliyetleri araştırmak için basit bir yol sunar. Platform, yatırımcıların bireysel projeleri, akıllı sözleşmeleri ve cüzdanları daha derinlemesine araştırmasına olanak tanır. Akıllı para arasında en popüler DEX pazarlarını takip edebilirsiniz. En son akıllı para işlemlerini ve etkileşime girdikleri sözleşmeleri görüntüleyebilirsiniz.

Coinbase girişimlerinden ve çok daha fazlasından 88 milyon dolar toplayan projenin bekleme listesi v2’ye katılın.

İlk olarak, pro.nansen.ai/auth/signup adresine gidelim ve Wallet tuşuna basıp MM onaylarını verin. EVM cüzdanını bağlayın.

Sizden istediği bilgileri tek tek cevaplayın. (Discord ve Telegram hesaplarınızı verin) discord.gg/92Gs2K9K 

portfolio.nansen.ai/dashboard bölümüne giderek portfolio oluşturup doğrulayın. 

pro.nansen.ai/watchlist/wall adresine gidelim bazı cüzdanları takibe alın.

Portföy seçeneğine tıklayın. Cüzdan oluştur kısmını seçin. Adres yapıştır diyin ve zinciri seçin.

Özel topluluklarına katılmak için başvuruda bulunun. https://www.nansen.ai/alpha-application-form

Ayrıca Nansen 2 Waitlist kayıdınız yoksa buradan yapabilirsiniz. nansen.ai/early-access?r

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

PayPal, Stablecoin Piyasaya Sürdüğünü Duyurdu!

Revenue Sharing Nedir?