içinde ,

Ojamu, Markalar İçin Akıllı NFT Destekli Pazarlama Çözümü Sunuyor

Ojamu, çeşitli sorunlardan muzdarip oldukça rekabetçi bir endüstri olan dijital pazarlama sektörüne blockchain ile yenilikçi çözümler üretiyor.

Ojamu

Blockchain sektörü ekonomi dışında birçok farklı alanı da etkileyen bir devrimdir. Birçok alanda alışkın olduğumuz yöntemleri sorgulayan ve değiştiren bu teknolojinin etkilediği sektörlerden biri de tabi ki dijital pazarlamadır. Ojamu ise bu alandaki değişimin bir öncüsü olabilir.

Dijital pazarlama, çeşitli sorunlardan muzdarip rekabetçi bir endüstridir. Markalar ve şirketler için eyleme geçirilebilir veriler elde etmek inanılmaz derecede zor olabilir, ancak gelecek vadeden girişimler her zaman bu sorunlardan muzdarip değildir. Herkes için fırsat eşitliği sağlamak ve daha iyi pazarlama çözümleri oluşturmak için bir çözüm gereklidir.

Pazarlama Avantajını Korumak Zor

Dijital pazarlama dünyasında, her şey bir rekabet avantajı yaratmak ve bunu mümkün olduğunca uzun süre tutmakla ilgilidir. Daha önde gelen markaların ve şirketlerin bu konuda yeni başlayanlardan daha avantajlı olduğunu düşünebiliriz.

Göz önünde bulundurulması gereken birkaç faktör olduğu için, gerçek ise çok farklıdır. Startup’lar, görünüşe göre, güç dengesini değiştirerek, yerleşik meslektaşlarından daha çevik olmanın bir yolunu buldular.

Çoğu markanın  öncelikli mücadelesi, gerçek zamanlı ve eyleme geçirilebilir verilerin elde edilmesidir. Çoğu marka ve şirket, bu önemli bilgiler için dış ortaklara güvenmek zorundadır.

Dijital pazarlamada zaman çok önemlidir. Tüketicilerin beklentileri sürekli değişiyor ve bu da her koşulda doğru zamanlamayı önemli hale getiriyor. Ne yazık ki, eksik ve eski veriler nedeniyle bu süreç, neredeyse hiçbir zaman tatmin edici sonuçlar vermeyen çok zorlu bir savaşa dönüşüyor.

Sağlam ve uygulanabilir bir dijital pazarlama stratejisi oluşturmaya yönelik veriler, birden çok segmenti kapsar. E-posta adreslerinden daha fazlasıdır ve pazarlamacıların güncel sektör bilgilerine, tüketici tercihlerine, kullanıcı davranışındaki değişikliklere ve rakip hizmetlere erişmesi gerekir.

İnsanları bunaltan, toplanacak ve gözden geçirilecek muazzam miktarda veri var. Günün her saatinde sayısız veri noktasını keşfetmek neredeyse imkansızdır, ama blockchain ve yapay zeka gibi yenilikçi teknolojiler bu problemi çözmede etkili olabilir.

Ojamu Uygulanabilir Bir Alternatif Sunuyor

Geleneksel dijital pazarlama şirketleri genellikle insan girdisine dayanan modası geçmiş yaklaşımlarına bağlı kalırken, Ojamu gibi projeler bir sonraki adımı atıyor.

Singapur şirketi, markalara ihtiyaç duydukları verileri sağlayan sağlam bir araç seti oluşturmak için blockchain teknolojisi, yapay zeka ve NFT’lerin bir kombinasyonunu kullanıyor.

Ojamu, bir milyondan fazla veri noktasından bilgi sağlayabilir ve yerel Neural Engine, bilgiyi bir insanın yapabileceğinden çok daha hızlı işler.

Daha da önemlisi, Ojamu çözümü birden fazla blockchain’i kapsar ve herhangi bir müşteri için gerçek zamanlı ve eyleme geçirilebilir veriler toplamaya devam etmesine olanak tanır.

Ojamu

Rekabet avantajının başarı ve başarısızlık arasındaki farka eşit olduğu bir sektörde, ilgili bilgilere sürekli erişime sahip olmak çok önemlidir. Yenilikçi teknolojileri daha geniş bir kitleye ulaştıran son gelişmeler sayesinde, keşfedilecek her zamankinden daha fazla seçenek var.

Ojamu’nun yaklaşımı, yenilikçi teknolojilerin kullanımının ötesine geçer. Hizmetlere ve araçlara erişmek için, kullanıcıların platforma özgü, NFT’lere ihtiyacı olacaktır. NFT’lerin popülaritesi artmaya devam ederken, onlara gerçek dünya değeri katmak ve kullanmak öne çıkıyor.

Yapay zeka güdümlü pazarlama içgörülerine erişmek ve pazarlama hedeflerine ulaşmak için takip edilmesi kolay bir yol haritası almak için NFT’leri kullanmak, Ojamu’yu diğer tüm hizmet sağlayıcılardan ayıran özelliği budur.

Bilgiler gerçek zamanlı olarak güncellenmeye devam edeceğinden, Ojamu’nun yaklaşımı bir bakıma son derece akıllıdır. Yapay zeka ve nöral tahmin kullanımı, hizmetin üstlendiği her eylem yoluyla öğrenmeye ve kendini geliştirmeye devam etmesini sağlar.

Sonuç olarak;

Bu modern çağda, mümkün olan her yerde dijital pazarlamayı denememek ve otomatikleştirmemek için hiçbir neden yoktur.

Ojamu gibi sağlayıcılar, gerçek zamanlı veri toplama ve markaların ve şirketlerin harekete geçmesi için uygun bir yol haritası ile birleştirilmiş otomasyon potansiyelini kabul ediyor.

Ayrıca, hizmetleri oldukça ekonomiktir ve küçük markaların bankayı bozmadan dijital pazarlama başarısı elde etmelerini kolaylaştırır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

 

Onur Özgür tarafından yazıldı.

Endüstriyel tasarım eğitimim dışında 2021'in ilk aylarından beri blockchain ve kriptoparalarla ilgileniyorum ve içerik üretiyorum. Sadece yatırım yapma ve para kazanma amacıyla başladığım bu yolda şimdi bir kariyer hedefliyorum ve bu yönde kendimi geliştirmeye ve başkalarına da elimden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyorum.

Bitcoin

Çin Kaynaklı Haber Sonrası BTC Ne Tepki Veriyor?

Blockchain’in Teknoloji Trendlerine Uyum Süreci