in

Ojamu (OJA Token) Uniswap’ta Listelendi

Ojamu, yerel OJA token’ını Uniswap platformunda listelendiğini duyurdu. Uniswap listelemesi, Ojamu’nun dijital pazarlama hedeflerine ulaşmasını sağlayan AI (Yapay Zekâ), NFT’ler ve blok zincir teknolojisinden yararlanan MarTech platformu için önemli bir kilometre taşı olma özelliği taşımaktadır.

Ojamu, Blok zinciri alanında varlık gösteren veya göstermeyen iş alanlarındaki markaları güçlendirmek için blok zinciri, yapay zekâ ve NFT’lerin gücünden faydalanan bir MarTech platformudur. Ojamu, OJA token’ı, çeşitli işlem çiftleri ile önde gelen merkeziyetsiz küresel bir borsa olan Uniswap’ta başarıyla listeledi.

AMM, Unıswap

Ojamu, bu ayın başlarında özel satış ile 1,7 milyon dolar topladı. Özel satışa katılan yatırımcıların arasında Ascensive Assets, A195, Protocol Ventures, Moonrock Capital, MarketAcross, Master Ventures, Morningstar Ventures, X21, Rarestone Capital, Waterdrip Capital, Chain Capital gibi kuruluşlar yer almaktadır.

Ojamu Nedir?

Ojamu, Ethereum, Polygon, Polkadot ve Solana gibi önde gelen blok zincirlerinde birlikte çalışacak şekilde inşa edildi. Singapur merkezli bir MarTech platformu olan Ojamu, gerçek zamanlı verileri, yapay zekâ ve blok zinciri teknolojisini kullanarak herhangi bir endüstri alanında dijital pazarlama kampanyalarını otomatikleştirir ve optimize eder.

Ojamu, markaların hem blok zincirinde hem de “geleneksel” iş alanındaki tüm dijital kanallarda veriye dayalı tahminler ve önerilerle dijital pazarlama hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktadır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

Bu Hafta Piyasaya Çıkacak En İyi 7 Proje

Derived Finance Ekibi ile AMA Etkinliği