in ,

OG Fan Token (OG) Nedir? Nasıl Alınır?

Kripto para dünyası birbirinden farklı donanıma ve özelliğe sahip çeşitli projeleri bünyesinde barındırıyor. Popülerliğini koruyan ve sahiplerine birden fazla avantaj sağlayan fan token projeleri de bunlardan biri. 

Son bir hafta içinde çift haneli kazançlar elde eden OG Fan Token, Socios ve OG E-Sports’un ortaklaşa piyasaya sürdüğü bir fan tokendir. OG token, taraftarlarına oylama ve ödül kazanma gibi pek çok fırsat sunar. 2020 yılının sonlarına doğru piyasaya sürülen OG, en çok ses getiren fan tokenlerin başında geliyor. 

OG fan token, Proof of Authority konsensus algoritması sayesinde başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyor. OG fan token, kullanıcıların yönetimde oy kullanma, ödül elde etme ve stake etme gibi işlemlerinde kullanılabilir. 

OG Fan Token Avantajları 

  • OG token stake ederek ödül kazanma
  • Çeşitli mağazalardan taraftarlara özel olarak sunulan ürünlerden indirimli olarak yararlanma 

OG Fan tokenin kullanım alanlarını ise şöyle sıralayabiliriz: 

  • OG fan tokeni kullanabileceğiniz Socios uygulamasında sahip olduğunuz token kadar oy kullanma ve ödül toplama avantajı elde edersiniz.
  • Platformda bulunan ödül avı sayesinde uygulamaya giriş yaparak etrafınızdaki ödül tokenleri toplayabilir ve daha fazla OG fan token sahibi olabilirsiniz. 
  • Bunların yanı sıra OG fan tokeni stake edebilir ve OG fan token ile yönetişim oylamalarına katılabilirsiniz. 

OG Fan Token İstatistikleri

Toplam arzı 5 milyon olan OG’nin dolaşımdaki arzı ise 3 milyon 857 bin 914’tür. Bu zamana kadar gördüğü en yüksek fiyat olan 23.10 dolar seviyesini 30 Aralık 2020’de gören OG, gördüğü en düşük fiyat olan 1.16 dolar seviyesini ise 12 Mayıs 2022’de görmüştür. 

OG Nasıl Alınır?

OG fan token; Binance, Gateio, Huobi, Bitget, MEXC, Chiliz ve daha birçok kripto varlık alım satım platformu üzerinde listelenmektedir. OG almak isteyen yatırımcılar, yine bu platformlar aracılığıyla kolaylıkla OG alabilir, satabilir ve ellerinde tutabilirler. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

dYdX, Hazine Avı Etkinliğini Duyurdu

PancakeSwap Transfer_Failed Hatası Nasıl Çözülür?