in , ,

Ocean Protocol (OCEAN), Internet Computer (ICP) ve The Sandbox (SAND) Teknik Analizi | 1 Kasım 2021

Ocean Protocol (OCEAN)

0.8030-0.8520 bölgesindeki direnç kırılımı için Ekim ayı boyunca akümüle olan Ocean Protocol (OCEAN), bugün itibariyle 0.9700 ara direncinin kırılımını gerçekleştirerek onay aşamasını tamamlamayı bekliyor. Bu onay sürecinin sonunda 1.1300 direnci ve 1.2810-1.3645 bölgesindeki majör dirençler test edilebilir.

Ocean Protocol

1.2810-1.3645 bölgesinin kırılımı halinde 1.51 seviyelerine kadar sert bir yükseliş hareketi gerçekleşebilir. 0.9700 direncinden yaşanacak olası bir geri dönüş halinde ise 0.8030-0.8520 bölgesindeki destek tekrardan test edilebilir.

Internet Computer (ICP)

44 dolar desteği üzerinde uzun süredir yatay bir seyir ile hareket eden Internet Computer (ICP), piyasa genelinde beklentilerin altında kalmasına rağmen, bu destek seviyesi üzerinde kaldığı sürece 48-50 dolar bölgesindeki majör direnci test etme olasılığı da artıyor.

Internet Computer

48-50 bölgesinin kırılımı halinde sırası ile 56 ve 60 dolar seviyelerindeki dirençler test edilebilir. 44 dolar altında yaşanacak bir fiyatlanma halinde düşüş trendinin başlaması 36 dolar seviyelerindeki desteğe kadar bu düşüşü tetikleyebilir.

The Sandbox (SAND)

Metaverse projelerinden biri olan The Sandbox (SAND), 1.55 desteğine dokunarak tamamladığı retest süreci sonrası yükselişine devam ediyor.

The Sandbox

2.09 direncinin kırılımı sonrası sırası ile 2.45-2.67 bölgesi ve 3.49 direnci ziyaret edilebilir. 1.55 desteği altında gerçekleşecek fiyatlanmalar halinde ise 1.28-1.40 bölgesine kadar geri çekilmeler devam edebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Koinsaati, Kriptopara, space and time

Geleceğe Bakış: 2050 Yılında Uzay

kripto

Gelecek Vaat Eden Blockchain Projeleri Arasında Haftanın En Önemli Etkinlikleri