in ,

Ocak Ayı İçerisinde Kilidi Açılacak Önemli Projeler

Token kilidi açma, herhangi bir fon turu veya projenin diğer bağış toplama programlarının şartları altında bloke edilen tokenlerin kilidini açma sürecini ifade eder. 

Ocak ayı içerisinde kilidi açılacak birçok önemli proje bulunmakta. Bu projeleri ve kilit açılış tarihlerini sizler için rehber haline getirdik. 

 

BitDAO (BIT): Toplam arzın %1.875’ini oluşturan yaklaşık 67 milyon dolar değerinde 187.5 milyon adet BIT kilidi 15 Ocak tarihinde açılacak. 

Axie Infinity (AXS): Token Unlocks veri platformunun sağladığı bilgilere göre Axie Infinity (AXS)’nin toplam arzının %1.81’ini oluşturan yaklaşık 31 milyon dolar değerinde 4.8 milyon adet AXS token kilidi 23 Ocak tarihinde açılacak. 

Apecoin (APE): Web3 ekosisteminin önde gelen platformlarından biri olan Apecoin’in toplam arzının 0.73’ünü oluşturan yaklaşık 29 milyon dolar değerinde 7.34 milyon adet APE kilidi ise 17 Ocak’ta açılacak. 

Ronin (RON): Ronin platformunun yerel kripto varlığı olan RON, 27 Ocak tarihinde 41.932.626 RON kilidini açacak. 12 milyon dolar civarında bir değere sahip olan bu miktar, RON toplam arzının %4,293’ünü oluşturuyor. 

UniSwap (UNI): UniSwap üzerinde kilitli bulunan 50.83 milyon dolar değerindeki ve toplam arzın %8.83’üne denk gelen UNI miktarı 16 Ocak tarihinde açılacak. 

Filecoin (FIL): Son birkaç gündür yaşadığı yükselişlerle tekrar ön plana çıkan FIL, 14 Ocak tarihinde 21.09 milyon dolar değerindeki kilitli varlıkları serbest bırakacak. Açılacak olan kilitli miktar toplam arzın %2.82’lik bölümüne denk geliyor. 

LIDO (LDO): Merkeziyetsiz bir staking çözümü olan Lido’nun 16.6 milyon dolar değerindeki kilitli varlığı 18 Ocak tarihinde açılacak. Kilitli LDO miktarı toplam arzın %7.92’lik bir bölümüne denk geliyor. 

Thorchain (RUNE): Bu ay içerisinde serbest bırakılacak kilitli varlıklar arasında RUNE’de bulunuyor. 20 Ocak tarihinde serbest bırakılacak 15.7 milyon dolar değerindeki kilitli RUNE varlıkları, toplam arzın %2’lik bir bölümünü oluşturuyor. 

Ocak ayı içerisinde yaşanacak bu token kilit açılışları, piyasalar ve ilgili tokenlerin değeri üzerinde önemli etkilere sahip. Yatırımcıların yaklaşan bu kilit açılımları hakkında bilgi sahibi olmaları, değerlendirmelerini buna göre yapmaları konusunda oldukça önem taşıyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Atletico Madrid Fan Token (ATM) Nedir? Nasıl Alınır?

Copy Trading Nedir?