in ,

Ocak Ayı İçerisinde Kilidi Açılacak Önemli Projeler | Bölüm 2

Token kilidi açma, herhangi bir fon turu veya projenin diğer fon toplama programlarının şartları altında bloke edilen tokenlerin kilidini açma sürecini ifade eder. 

Ocak ayı içerisinde kilitleri açılacak olan bazı önemli tokenleri şöyle sıralayabiliriz: 

  • GateToken (GT): Toplam arzın %0.67’sini oluşturan 27.4 milyon dolarlık GT tokenin kilidi 26 Ocak 2023 tarihinde açılacak 
  • AXELAR (AXL): 18.03 milyon dolarlık kilitli AXL, 26 Ocak 2023 tarihinde açılacak. Açılacak olan AXL miktarı, toplam arzın yaklaşık %3.05’ine denk geliyor. 

  • Flow (FLOW): Ölçeklenebilirliğe ve geliştirici dostu olmaya öncelik veren, ana akım için tasarlanmış bir Layer-1 blok zincir ağı olan Flow’un, 15.47 milyon dolar değerinde kilitli bulunan varlığı 27 Ocak 2023 tarihinde açılacak. Açılacak olan FLOW miktarı, toplam arzın %1.06’sına denk geliyor. 
  • Ronin Network (RON): Axie Infinity’nin ilerlemesini güçlendirmek için ayarlanmış bir yan zincir olan Ronin Network’un kilitli olan 13.04 milyon dolarlık yerel varlığı 27 Ocak 2023 tarihinde serbest bırakılacak. Bu miktar, toplam arzın %2.22’lik bölümüne denk geliyor. 

  • APEX (APEX): Herhangi bir token çifti için vadeli takas piyasalarının oluşturulmasına olanak sağlayan, merkeziyetsiz ve non-custodial vadeli işlemler protokolü olan Apex Protocol’ün 5.72 milyon dolarlık kilitli varlığı bulunuyor. Toplam arzın %1.82’sini oluşturan kilitli APEX’ler 27 Ocak 2023 tarihinde serbest bırakılacak. 
  • RIBBON (RBN): Çeşitli kripto ürünleri ve yatırım stratejileri sunan merkeziyetsiz finans protokolü RIBBON’un ise 5.62 milyon dolar değerinde kilitli varlığı bulunmakta. Toplam arzın %2.14’üne denk gelen RBN, 24 Ocak tarihinde serbest bırakıldı. 
  • Acala Network (ACA): Polkadot için merkeziyetsiz bir finans ağı ve likidite merkezinden oluşan Ethereum uyumlu, akıllı bir sözleşme platformu olan Acala’nın da 4.61 milyon dolar değerinde kilitli varlığı bulunmakta. Toplam arzın %3.2’lik bölümüne denk gelen kilitli ACA, 25 Ocak 2023 tarihinde serbest bırakıldı. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

dYdX, Token Kilit Açılımını Erteledi!

Phala Network (PHA) Nedir? Nasıl Alınır?