in , , ,

Ocak Ayı Chiliz (CHZ) Son Gelişmeler

Chiliz (CHZ), kullanıcıların profesyonel spor takımlarına desteklerini göstermek için token takas etmelerine olanak tanıyan bir platform olan Socios.com’un güç kaynağı olan Ethereum tabanlı bir token’dır. Chiliz projesinde Ocak ayı boyunca yaşanan gelişmeleri sizler için derledik. 

Ocak ayının ilk gününde Chiliz projesi, resmi Twitter hesabı üzerinden yeni yıl dileklerini paylaştı. Paylaşılan gönderide şu ifadelere yer verildi: 

“2023’ü hepimiz için muhteşem bir yıl yapacağız!” 

Chiliz altyapısı üzerine inşa edilen Tigres futbol kulübünün fan tokeni TIGRES, MEXC borsası üzerinde listelenmeye başladı. 

Güney Kore’nin önde gelen kripto varlık alım satım platformu UpBit, Chiliz altyapısı üzerine inşa edilen ACM, AFC, ATM, BAR, CITY, INTER ve NAP fan tokenleri listelediğini duyurdu. 

Chiliz, yine resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda 2022’ye dair bir özet paylaştı. Paylaşılan özette; yeni ortaklıklar, taraftar token listeleri, Scoville testnet ve daha birçok gelişme listelendi. 

Socios, 2022 yılında kullanıcıların PayPal aracılığıyla CHZ satın almalarına olanak tanımaya başladığını duyurdu. Chiliz projesi de 2022’de yaşanan gelişmeleri hatırlatmak amacıyla bu gelişmeyi yeniden takipçileriyle paylaştı. 

Proje, 16 Ocak 2023 tarihinde Brezilya futbol kulübü olan Fluminense’nin fan tokeni olan FLU’yu ChilizX üzerinde listeleyeceğini duyurdu. 

13 kez Liga MX şampiyona olan Club America, Chiliz ile resmi taraftar tokeni AME’yi piyasaya sürmek için bir ortaklık kurduğunu duyurdu. 

Chiliz, resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Lunar Yeni Yıl Festivali’ni karşılamaktan heyecan duyduğunu belirtirken yaklaşan etkinlikler ile ilgili paylaşımda bulundu. 

Chiliz, Scoville Testnet’in 10 milyon işlem sayısını geçtiğini duyurdu. Proje paylaştığı gönderide, Chiliz’i test ettiğiniz için teşekkür ederiz ifadelerini kullandı. 

Chiliz X platformu, 19 Ocak Perşembe günü Rugby takımı olan SharksRugby’nin taraftar tokeni olan SHARKS’ı listelediğini duyurdu. 

Proje, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Gameused teknolojisini açıkladı. Gameused teknolojisi blok zincir sahteciliğini ortadan kaldırmayı amaçlayan bir proje. 

ChilizX, 24 Ocak Salı günü Rugby kulübü olan Paris Rugby’nin taraftar tokeni SFP’yi listeleyeceğini açıkladı. 

Proje, Lunar Yeni Yılı kapsamında ödüllü yarışma gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen yarışmada ChilizX üzerinden alım/satım hacmine en çok katkıda bulunan 10 kişinin 25.000 CHZ’lik ödül havuzundan pay alacağı duyuruldu. 

25 Ocak tarihinde yapılan duyuruda İtalyan futbol kulübü Udinese’nin fan tokeni olan UDI’nin 30 Ocak Pazartesi günü ChilizX üzerinde listeleneceği duyuruldu. 

Proje, son Testnet aşaması olan Malagueta’ya yakında geçeceklerini paylaştı. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Flamengo Fan Token (MENGO) Nedir? Nasıl Alınır?

funding

Ocak Ayının Funding Round Etkinlikleri