içinde , ,

Oasis Network (ROSE), BitTorrent (BTT) ve Dent (DENT) Teknik Analizi | 3 Aralık 2021

kriptopara

3 Aralık 2021 tarihine ait Oasis Network (ROSE), BitTorrent (TLM) ve Dent (DENT) Teknik Analizini sizlerle paylaşıyorum.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twittersadececripto

Bitcoin’in yatay akümülasyon hareketinin gelmesinin ardından ETH’nin de güçlü duruşuyla beraber altcoin’lerde ciddi yükselişler görmeye başladık. Son 24 saatte GXS, Nuls, CTXC, WTC gibi coin’ler %100’ün üzerinde artışlar gösterdi. Global borsalara giren BTC ve ETH miktarı hala çıkan miktarın altında olması sebebiyle bu akümülasyonun ardından iki tarafta da tekrar bir yükseliş hareketi gelmesi düşüşe göre daha olası görünüyor.

Total market grafiğinde kırılımın gelmesinin ardından re-test de tamamlanmış ve tekrar artış gelmeye başlamış durumda. Özellikle hafta sonuna girerken total market seviyesinin $2,88 Trilyona doğru yükselmesi durumunda altcoin’lerde çok ciddi artışlar görmeye devam edeceğimizi düşünüyorum.

Oasis Network (ROSE)

Altyapısı, teknolojisi ve global partnerlikleriyle çok ön plana çıkan projelerden bir tanesi olan Oasis Network dünyaca ünlü otomotiv grubu BMW ile yaptığı iş birliğiyle daha önce ismini duyurmuştu. Dün 160 Milyon Dolarlık Oasis Ekosistem fonunu duyuran Rose yaklaşık %13’lük bir artış gösterdi.

Oasis Network (ROSE)
Oasis Network (ROSE) Teknik Analizi | 4 Aralık 2021

17 Kasımdan itibaren oluşturduğu kanal içerisinde 21 Kasımdaki yükselişinin ardından Fib618 seviyesine düzeltmesini yapan Rose, $0,3 seviyesinden aldığı tepkiyle kendini $0,34 seviyesine taşıdı. Şu dakikalarda kanal orta bandındaki $0,343 direncinin re-testini yapan Rose, kendini bu seviyenin üzerine taşırsa çok kısa sürede $0,4 seviyesine kadar hızlı bir hareket gösterecektir. $0,4 aşılması durumunda son ATH seviyesi olan $0,47 beklentisi artacaktır. $0,3 seviyesi en önemli destek seviyesi olarak öne çıkıyor.

BitTorrent (BTT)

Türkiye’deki kullanıcıların en favori ürünlerinden biri olan BTT’de en önemli alıcı bölgelerinden biri olan $0,0029 seviyesine oldukça yaklaşmış bulunuyoruz. Bu seviyedeki daha önceki temasların sonrasında oldukça ciddi yükselişler görmüştük.

BitTorrent (BTT)
BitTorrent (BTT) Teknik Analizi | 4 Aralık 2021

28 Kasım’daki dip denemesinin ardından tekrar yükselişine başlayan BTT’de düşen kanal kırılımı da gelmek üzere. Eğer BTT kendini $0,0031 üzerine taşıyabilir ve burada kalıcı olabilirse, hızlı bir şekilde önce $0,0034 ardından da $0,0039 seviyesine doğru bir artış gösterebilir. $0,0029 üzerinde kaldığı sürece yönü yükseliş olacaktır.

Dent (DENT)

2 Kasımda yaptığı yaptığı %78’lik artışın ardından fib786 seviyesinde düzeltmesini tamamlayan Dent için bu seviyedeki dip çalışmasının ardından tekrar yükseliş hareketi başladı.

Dent (DENT)
Dent (DENT) Teknik Analizi | 4 Aralık 2021

Düşen kanal içinde orta banttaki $0,0049 direncini kıran DENT, kanal üst bandındaki $0,0054 seviyesindeki dirence doğru hareketini başlattı. Bu seviyenin kırılması ile bir üstte bulunan $0,0063 ve $0,0076 seviyeleri en önemli dirençleri olarak öne çıkmakta. $0,0044 seviyesi korunduğu sürece yükseliş hareketinin devam etmesini beklemekteyim.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ali Taylan Cengiz tarafından yazıldı.

Ethereum

Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Solana (SOL) Teknik Analizi | 3 Aralık 2021

Blockchain.com Kendi NFT Platformunu Piyasaya Sürecek