in , ,

O Tokenin İki Yıldır Beklenen Dağıtımı Yarın Başlıyor!

NFT drop

Flare Network, Ethereum Sanal Makinesini (EVM) entegre eden dağıtılmış bir ağdır. Platformun yerel kripto varlığı Spark olarak adlandırılmaktadır. Varlığın simgesi ise FLR olarak geçmektedir.

İki yıldır beklenen Flare tokenlerin dağıtımı 10 Ocak Salı günü başlıyor. 12 Aralık 2020’de alınan kayıtlara göre kullanıcıların hesaplarında tuttuğu her bir adet XRP için 0.15 adet FLR token dağıtılacak. 

Uzun süredir beklenen tokenin dağıtım işlemi salı günü 02:59’da (TSİ) yapılacak. Birçok kripto varlık alım satım platformunun desteklediği bu airdrop; Binance, Kraken, Coinbase, OKX ve Bybit gibi platformların yanı sıra BTCTurk, Paribu, Bitexen ve Icrypex’te de desteklenecek. 

Projenin açıkladığı tarih aralıklarında airdrop’u destekleyen platformların hesaplarında XRP bulunduran yatırımcılar, yukarıda belirtilen oranlarda FLR almaya hak kazanacaklar. Belirtilen süre içerisinde XRP’leri kendi cüzdanında tutan yatırımcılar da bu airdrop’tan yararlanabilecekler. 

Projenin yaptığı açıklamalara göre yarın gerçekleşecek airdrop sonrasında yeni ödül dağıtımları da olacak. Dağıtımların sonraki aşamaları, Flare Gelişim Teklifi oylamasıyla topluluk tarafından belirlenecek. Eğer bu teklif kabul edilirse token dağıtımının kalan %85’lik bölümü zincir üzerinde dağıtılacak. Bu dağıtımdaki oran ise her bir XRP için 0.8562 FLR token olacak. Bu dağıtım programı her bir XRP için toplamda 1.0073 FLR token olacak şekilde 3 yıllık bir süreçte tamamlanacak. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.
Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Bitcoin Fiyatında Hedef 17.500 Dolar mı?

Yapay Zeka Projeleri Yükselişte!