in

Nitro League CEO’su Zaynab Tucker ile AMA Etkinliği

Nitro League projesi CEO’su Zaynab Tucker, 6 Aralık 2021 Çarşamba Türkiye saati ile 20.00’de KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Zaynab Tucker, CEO of Nitro League project, met with our commnity for the AMA event in KoinSaati Telegram Group on Wednesday December 6, 2021 at 20:00 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want read the details.

KoinSaati: Heyy Zaynab, güzel topluluğumuza hoş geldiniz! ✨

Heyy there Zaynab, welcome to our lovely community! ✨

Zaynab Tucker: Merhaba millet! Beni ağırladığınız için teşekkürler????????

Hi guys! thanks for having me????????

KoinSaati: hepimiz çok heyecanlıyız ???? AMA seansımıza başlamadan önce kendinizi tanıtmak ister misiniz?

we’re aaall very excited ???? before we start to our AMA session would you like to introduce yourself?

Zaynab Tucker: kesinlikle, benim adım Zaynab (Türkçesi Zeynep ????) ve burada Nitro League’de CEO olarak harika ekibimizin başındayım.

absolutely, my name is Zaynab (Zeynep in Turkish ????) and i am heading up our fantastic team as the CEO here at Nitro League.

KoinSaati: Sizinle tanışmak bir zevk, ben hazırım, sanırım izleyicilerimiz de hazır, siz de hazırsanız AMA seansımıza başlayabiliriz ⚡️

it’s a pleasure to meet you, I’m ready, I think our audience is ready as well, if you are ready too we can start to our AMA session ⚡️

Zaynab Tucker: tabii, hadi gidelim ????????????????????

sure lets go! ????????????????????

KoinSaati: Merhaba Arkadaşlar,
Nitro League projesi CEO’su Zaynab Tucker, AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber.
Zaynab, proje hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğin için teşekkür ederiz!

Programımız 2 bölümden oluşacak:
⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.
⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir. Konuğumuz, topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak.
Cevaplanan soruların sahipleri de, duyuru Tweetimizi (https://twitter.com/KoinSaati/status/1467154884663431186) RT’lemiş ve Twitter’da https://twitter.com/koinsaati ve https://twitter.com/nitroleaguegame hesaplarını takip etmiş olmaları halinde ödüle hak kazanacaklardır.

Bu kısa açıklamayla birlikte sorularımıza başlıyoruz. Keyifli bir etkinlik olmasını dileriz!

Hello Friends,
Zaynab Tucker, CEO of Nitro League is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event.
Zaynab, thank you for accepting our invitation to answer the questions about Nitro League!
Our event will be held in 2 sessions:
⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.
⁃ After Zaynab answers our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Zaynab will cherry pick and answer 5 questions of the community. Those whose questions were answered, retweeted our event announcement (https://twitter.com/KoinSaati/status/1467154891420360717) and be a follower of https://twitter.com/koinsaati and https://twitter.com/nitroleaguegame Twitter accounts will be able to receive the giveaway prize.

Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event!

KoinSaati: S1- Nitro League projesinin nasıl ortaya çıktığını ve ne amaçla oluşturulduğunu bize kısaca anlatır mısın?

Q1- Could you briefly tell us the creation process of the Nitro League project? What was the aim of the project?

Zaynab Tucker: Bu kolay bir şey! ???? Blockchain teknolojisi ile AAA oyun ve tasarımın en iyi kombinasyonu ile bu alanda en iyi oyna-kazan oyununu yapmak.

Ama aynı zamanda bir topluluk istiyoruz, oyun tasarımımız bunu göz önünde bulundurdu. Topluluğumuz, bu alandaki insanların seveceği, katılmak ve büyümek isteyecekleri bir oyun tasarlayarak oyunumuzu büyütmemize yardımcı oluyor.

Thats an easy one! ???? To make the best p2e game in this space with the best combination of blockchain technology and AAA gameplay and design.

But also, we want a community, our game design has considered this. Our community helps us grow our game, designing a game that people in this space will love and want to engage in and grow.

KoinSaati: kulağa harika geliyor, piyasada p2e oyunları için önemli bir heyecan var ve bunu yarış oyunlarıyla birleştirmek etkileyici ????????

sounds greatt, there is a significant hype for the p2e games in the market, and combining it with race games it’s impressive ????????

KoinSaati: S2- Nitro League, rekabetçi türde bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun oynanışı, içerdiği özellikler ve oyunculara neler vaad ettiği konusunda bize neler söyleyebilirsin?

Q2- Nitro League is a competitive game? Can you tell us about the gameplay, the features of the game and what are the promises to the players?

Zaynab Tucker: Kesinlikle rekabetçi! Çok oyunculu yarışlarımız olacak (daha önce paylaştığınız videoda gördüğünüz gibi), klan yarışlarımız olacak. Hatta birisiyle arabası için yarışabilirsiniz!

Arabanız kazanma yolunuzdur. Onu nasıl tasarladığınız ve yükseltmelerle nasıl geliştirdiğiniz, diğer yarışçılara karşı avantajınızı nasıl geliştirdiğinizdir.

Arabalar için ödüllerimiz ve planlara erişimimiz var, bu bizim üreme mekanizmamız. Ayrıca özel yarışlar ve turnuvalar için Bilet kazanabilirsiniz.

ve kazandığınız itibarınız (REP) ve Deneyiminiz (XP), daha fazlasının kilidini açmak için oyundaki sıralamaları tırmanmanıza yardımcı olur.

Sıralamada yükseldikçe, kendi bayrağınızla kendi klanınızı başlatabilir ve arkadaşlarınızı size katılmaları ve diğerlerine karşı yarışmaları için getirebilirsiniz.

ve bunların hepsi kesinlikle harika, ancak oynanış ve AAA kalitesinde grafikler her şeyi daha iyi hale getiriyor

It is absolutely competitive! You will have multi-player races (like you saw in the video you shared earlier), you will have clan races. You can even race someone for their car!

your Car is your way to win. how you design it and enhance it with upgrades is how you develop your edge against other racers.

we have rewards and access to blue prints for the cars, this is our breeding mechanism. you can also earn Tickets to exclusive races and tournaments.

and your reputation you earn (REP) and Experience (XP) helps you climb up the ranks in the game to unlock more.

as you move up in rank, you can start your own clan, with your own flag and bring your friends to join you and race against others.

and all of this is absolutely great, but the gameplay and AAA quality graphics makes it all the better.

KoinSaati: Benim gibi yarış tutkunları için çok ilgi çekici geliyor ????,. Nitro League çok şey vaat ediyor ve sunacak çok şeyi var ????✨

it sounds very intriguing for race fans like me ????,. Nitro League promises so much and has a lot to offer ????✨

Zaynab Tucker: Harika ve ekibimizin yarattığı iş için çok heyecanlıyım.

Its fantastic and i am so excited about the work our team are creating

KoinSaati: S3- Nitro League türüne pek rastlamadığımız bir yapıya sahip. Oyunun rakiplerine göre artılarından veya farklarından bahseder misin?

Q3- Nitro League has a structure that we don’t see very often. Can you talk about the advantages or differences of the game compared to its competitors?

Zaynab Tucker: Elbette, basit tutmaya çalışacağım:

Birçok oyun ve tuzaklarını gördük. Geliştiricilere hafif ve blokzincirine ağırlık veren şirketler. Teknik olarak çok iyi…ama oyun berbat ????

Ayrıca harika oyun tasarımı ve zayıf blokzinciri teknolojisi gördük, çok harika bir oyun, ancak iyi bir kripto ekonomisi veya faydası yok. Önümüzdeki yıl bunu çok göreceksiniz.

Nitro League için:

Bir AAA oyun stüdyomuz var + Holochain’in kurucu ortağı David ve ekibi, blokzinciri teknolojimizi tasarlayan Tier 1 geliştiricileri = KAZAN KAZAN ????????

Artı!

YGG danışmanlığımız var, beyaz etiketli Terra Virtua Marketplace, Delphi’den Jeremy teknoloji konusunda danışmanlık yapıyor, bu yüzden dürüst olmak gerekirse, bunu gerçekleştirmek için hepsini bir araya getiren ROCK STARS’ımız var! ????????

Sure, I will try to keep it simple:

We have seen alot of games and their pitfalls. companies who are light on developers and heavy on blockchain. So technically good…but the game sucks ????

we have also seen great game design and poor blockchain technology, so great game, but no decent crypto economy or utility. You will see alot of this in the coming year.

For Nitro League:

We have a AAA games studio + David the co-founder of Holochain and his team, Tier 1 developers designing our blockchain technology = WIN WIN ????????

Plus!

We have YGG advising, a white label Terra Virtua Marketplace, Jeremy from Delphi advising on technology, so honestly we have ROCK STARS bringing this all together to make it happen! ????????

KoinSaati: aah anladım, denge çok önemli, iyi oyun ve güçlü teknoloji, ayrıca Nitro League’in arka planında inanılmaz bir takım var ????????

aah I see, the balance is very important, good gameplay and strong tech, also in the background of Nitro League there is an incredible team ????????

Zaynab Tucker: Dediğim gibi harika bir ekip, harika bir işim var!! ????????

Like i said, awesome team, i have a great job!! ????????

KoinSaati: S4- NFT oyunlarına gösterilen ilgi, artarak devam ediyor. Nitro League oyunu ile bu ilginin ne kadar artacağını düşünüyorsunuz? Nitro League, hem kripto severleri hem de oyun severleri içine çekebilecek kadar güzel bir yapıya sahip mi?

Q4- The interest in NFT games increases continuously. Do you think this interest will increase with the Nitro League game? Does Nitro League have a nice structure that can attract both crypto lovers and gamers?

Zaynab Tucker: Sana söylememe gerek yok, göstermem gerek!

I dont need to tell you, I need to show you!

 

Zaynab Tucker: Oyunumuzu kesinlikle kripto oyun alanında kalabalığın üzerinde duracak şekilde tasarlıyoruz, ancak aynı zamanda harika bir oyun aracılığıyla metaverse dışındaki oyunculara ulaşmayı hedefliyoruz.

we are designing our game absolutely to stand above the crowd in the crypto gaming space, but at the same time, we are aiming to reach gamers outside of the metaverse through great game play

KoinSaati: Büyüleyici tasarımlar, sözüm yok, bu arabalar inanılmaz görünüyor ????????

mesmerizing desings, I have no words, these cars look incredible ????????

KoinSaati: S5- Genellikle NFT ve Play to Earn türü oyunlarda oyuna başlarken, oyuncuların bir miktar yatırım yaparak oyuna başlamaları gerekiyor. Nitro League oyununa başlamak için bir kullanıcıların bir yatırım yapması gerekiyor mu?

Q5- Generally, NFT and Play to Earn games, ask for an initial investment from the players when they start to play the game. Does a user need to make an investment in order to start playing Nitro League?

Zaynab Tucker: HAYIR!

Bunu istemiyoruz, herkesin bu oyuna dahil olmasını ve oynamasını istiyoruz!

Bunu bu şekilde tasarladık çünkü bu oyunun herkese, yani HERKESE ulaşmasını istiyoruz.

Düşük kaliteli akıllı telefonlar için üst düzey tasarımlarımız var. 30 dolarlık bir akıllı telefon, 1000 dolarlık bir telefon kadar inanılmaz görseller elde edecek.

Düşündüğümüz şeyler bunlar, TÜM oyuncular için harika bir oyun deneyimi. Önce mobil, ama Nitro pistinin bizi nereye götüreceğini kim bilebilir. Kazanmak/oynamak için ücretsiz bir bileşen olacak.

NO!

we don’t want that, we want everyone engaged in this game and playing!

We have designed it this way because we want this game available to everyone, and i mean EVERYONE.

We have high-end designs for low-end smart phones. A $30 smart phone will get incredible visuals as much as a $1,000 phone

These are the things we are thinking about, a great gaming experience for ALL gamers. Its mobile first, but who knows where the Nitro track will lead us. There will be a free to earn/play component.

KoinSaati: Açıklamalarınız için teşekkürler Zaynab! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.

Thanks for your explanations, Zaynab! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.

KoinSaati: S6- Nitro League oyununun ekosistemi ve kazanç dağılımını merak ediyoruz. Bu oyunda kazanç sağlamak isteyen bir kullanıcının neler yapması gerektiğini bize anlatabilir misin?

Q6- We are curious about the ecosystem and earning distribution of the Nitro League game. Can you tell us what a player should do in the game in order to make money?

Zaynab Tucker: 1. Tüm ödüller, ERC20 değişken tedarik token’larıdır. Farklı etkinliklere katılın ve ardından eşyalarınızı takas edin veya satın.

2. Bir maç kazanın ve itibar puanlarınızı artırın, bu XP’yi yükseltir ve planların kilidini açar. Bu daha önce bahsettiğim üreme mekanizması.

3. Ve tabii ki yarış!

1. All rewards are ERC20 variable supply tokens. Participate in different events and then trade or sell your items.

2. Win a match and increase your reputation points it scales up the XP and unlocks blueprints. This is the breeding mechanism I mentioned earlier

3. And ofcourse racing!

KoinSaati: Cevaplarınız için çok teşekkürler @theycallmezou , şimdi sıra topluluğumuzda. Topluluğumuz sorularını sormayı bitirdikten sonra yanıtlamaya başlayabilirsiniz ve istediğiniz kadar yanıt verebilirsiniz ancak yanıtladığınız ilk 5 sorunun ödüllendirileceğini unutmayın ???? bu yüzden topluluğa geri vermek için dikkatlice seçmenizi öneririm ????

Thank you so much for your answers @theycallmezou, now it’s our community’s turn. After our community finishes asking their questions, you can start answering and you can answer as much as you want, but remember that the only first 5 questions you answer will be rewarded ???? so I suggest you to choose carefully to give back to the community ????

Zaynab Tucker: Tamam hadi yapalım!

ok lets do this!

Bull: Projenize ulaşabilmemiz için sosyal medya hesaplarınızı ve adres bağlantılarınızı bizimle paylaşır mısınız? Jetonunuzu nereden satın alabilirim? Hangi borsalarda listeleniyorsun?

Can you share your social media accounts and address links with us so that we can reach your project? Where can I buy your token? Which exchanges are you listed on?

Zaynab Tucker: https://linktr.ee/nitroleague

Vedat Telli: NITRO tokenlarımızı kilitleyerek stake edebilir miyiz? Staking NITRO, oyunculara nasıl pasif getiriler sağlayacak, ayrıca ek işlevlerin kilidini açmak için kullanabilir miyiz?

Can we stake our NITRO tokens by locking them? How staking NITRO will give players passive returns, also can we use it to unlock additional functions?

Zaynab Tucker: Harika soru! Evet, NITRO tokenlarınızı stake edebilirsiniz. Oyundaki ödül çarpanlarının kilidini açar, parkurlara özel erişim sağlar ve klanınızı ve kabilenizi oluşturmanıza olanak tanır.

Great question! Yes you can stake your NITRO tokens. It unlocks reward multipliers in the game, exclusive access to tracks and allows you to build your clan and tribe

Shamim Khan: Güçlü!!

Whitepaper Yok mu?

Strength!!

No Whitepaper I Have Found??

Zaynab Tucker: Tam burada, websitemizde ???? www.nitroleague.com

Its right here on our website ???? www.nitroleague.com

Fitri Nu: Whitepaper var mı??

Do you have any whitepaper??

Zaynab Tucker: https://www.nitroleague.com/whitepaper.html

Nuşirevan: Nitro League’in kendi özel pazarı var mı yoksa platformunuza bağlı diğer pazarları mı kullanacağız? Pazar yerini arabalar, görünümler veya oyun için yükseltme özellikleri için kullanabilir miyiz?

Does Nitro League have its own dedicated marketplace or will we use other marketplaces connected to your platform? Can we use the marketplace for cars, skins or upgrade features for the game?

Zaynab Tucker: IDO’yu piyasaya sürdüğümüzde, ilk olarak NFT Arabalarımızı Terra Virtua Pazaryeri’nde bulunduracağız. Q1 2022’de Nitr’de kendi “Müzemiz” olacak.

When we launch the IDO, we will initially have our NFT Cars in the Terra Virtua Marketplace. In Q1 2022 We will have our own “Museum” in Nitro

Love Ama: Bu projeniz sadece elit yatırımcılar için mi, peki ya küçük fonlu diğerleri, herkese açık mı?

IS This Your project only for elite investors, how about others with small funds, is it open to everyone?

Zaynab Tucker: Herkese Açık ????

It is Public ????

Zaynab Tucker: Ayrıca 13 Aralık’ta Polkastarter’daki lansmanımızı duyurduk! https://t.co/oae09szy0o 

Herkese teşekkürler! Nitro Arena’da sizinle yarışmak için sabırsızlanıyorum!! ????????????????????????????????????????????????????????????????

Also, we have announced our launch on Polkastarter on the 13th of December! https://t.co/oae09szy0o

Thank you guys! Looking forward to racing you in the Nitro Arena!! ????????????????????????????????????????????????????????????????

Nitroleague hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için:

Web site: https://nitroleague.com/
Telegram: https://t.me/nitroleaguegame
Twitter: https://twitter.com/NitroLeagueGame
Medium: https://medium.com/nitro-league

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

 

 

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

IDO

Yaklaşan En İyi 7 DeFi ve NFT Projesi | 7 Aralık 2021

Ethereum Enflasyona Karşı Bir Önlem Olabilir mi?