in ,

Nisan Ayında Öne Çıkan Yüksek Potansiyelli Kripto Para Projeleri

Kripto para piyasası, küresel piyasada ki en hızlı büyüme oranına sahip piyasalardan biridir. Nisan ayında da yeni yükselişler yaşanmaya devam ediyor. Mart ayını da geride bırakırken, ayın öne çıkan yüksek potansiyelli kripto para projeleri hangileri oldu sizler için kaleme aldık. 

Cartesi

Cartesi projesinin misyonu finansman, eğitim, hibeler, stratejik faaliyetler ile ekosistemin gelişmesini sağlamaktır. Proje, Ethereum ile aynı güvenlik garantileri sunarak merkeziyetsiz uygulamaların geliştiricilerine ve kullanıcılarına genel ölçeklenebilirlik ve kolaylık sağlar. Cartesi tokeni, ölçeklenebilirlik sorunlarının ve blok zinciri uygulamalarının uygunsuzluğunun üstesinden gelmek için tasarlanmıştır.

MetisDAO

MetisDAO, Sadece blok zinciri projeleri ve yeni Web3 girişimlerini değil geleneksel Web 2.0 projelerinin ve blok zinciri teknolojisinin kitlesel olarak benimsenmesini güçlendirmeye kararlı bir projedir.

Topluluk; Hummus, Hermes, Synapse, Beefy, Poly Network, Chainlink, SushiSwap, QiDAO, LayerZero ve Stargate dahil birçok yüksek kaliteli proje ve protokolün benimsenmesine yardımcı oldu.

 Selfkey

SelfKey kullanıcıların, tüm kimlik bilgilerini ve belgelerini kendi kontrolü dahilinde cihazlarında saklamalarını sağlayan bir platformdur. Platformun yerel kripto para birimi olan KEY coin geleceği parlak görülen ve olumlu yorum yapılan bir çalışma sistemine sahiptir.

Injective Protocol

Injective Protocol, birlikte çalışabilir uygulamaları desteklemek için oluşturulmuş bir Layer-1 blok zinciridir. Injective Protocol, bu bakımdan merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulamaları için oldukça kullanışlı bir ağ sunuyor.

Kadena (KDA)

Kadena, geliştiricilerin optimize edilmiş merkeziyetsiz uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan bir PoW blockchain’dir. KDA, Ethereum’a alternatif olarak geliştirildi.

Kadena, her ikisi de JPMorgan için çalışan Stuart Popejoy ve Will Martino tarafından kuruldu. Bu isimler aynı zamanda JPMorgan’ın ilk blockchain’ini ve her ay trilyonlarca doları taşımak için kullanılan JP Morgan’ın internal token’i geliştiren kişilerdir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

The Unfettered Özel Yatırım Turunda 2,5 Milyon Dolar Fon Topladı

CheersLand’in Yaklaşan Yeni INO Duyurusu