in ,

Nisan Ayı Chiliz (CHZ) Son Gelişmeler

Chiliz (CHZ), spor ve e-spor dünyasında yaygınlaşan bir kripto para birimi ve Socios platformunun güç kaynağıdır. Chiliz projesinde Nisan ayı boyunca yaşanan gelişmeleri sizler için derledik. 

Nisan ayının başında ve sonunda yükseliş yaşayan Chiliz, ay boyunca yatırımcıların ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Proje, 8 Nisan tarihinde yaşadığı %10,09’luk performansla yatırımcılarını heyecanlandırarak CHZ ekosisteminde de pozitif havayı beraberinde getirdi. 

Proje, Nisan ayının sonunda Bitcoin’in değer kaybı yaşadığı ve sonrasında birçok kripto varlığın fiyatında da ciddi düşüşlerin olduğu sırada ise %4’lük bir yükseliş yaşadı. 

Bunların yanı sıra Chiliz, 6 Nisan’da Twitter üzerinden yaptığı duyuru ile Paskalya için ödül programını duyurdu. Duyuruya göre 7 Nisan’da başlayan program, 13 Nisan’da sona erecek ve bu süreçte en yüksek CHZ alım satım hacmine sahip ilk 25 kişi 20.000 dolarlık ödül havuzunu paylaşacak. 

 

19 Nisan’da Dünya Gününü kutlayan Chiliz, seçili CHZ çiftleri için %30 işlem ücret indirimi sağlayacaklarını açıkladı. 

Proje yaptığı bir başka duyuruda ise Brezilya futbol takımı Palmeiras’ın fan tokenini olan VERDAO’yu listeleyeceğini açıkladı. Listelemenin 5 Mayıs Cuma günü gerçekleşeceği belirtildi. 

Bunların yanı sıra Binance, geçtiğimiz günlerde önemli bir duyuru gerçekleştirdi. Kripto alım satım platformunun gerçekleştirdiği duyuruda, TRX ağının para yatırma adreslerinin 28 Mayıs tarihinde değiştirileceği söylendi. Bu gelişmenin etkileyeceği 24 ağ arasında Chiliz (CHZ) ağı da yer aldı. 

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Öne Çıkan Meme Coin’ler Hangileri?

Binance

Floki ve Pepe Binance’te Listeleniyor