içinde ,

Ninneko (NINO) Nedir?

Ninneko

Ninneko, blockchain’deki geleneksel ödeme ağını yeniden oluşturan merkeziyetsiz bir finansal ödeme ağıdır. Programlanabilir ödemeleri kolaylaştırmak ve finansal altyapı geliştirmeyi kolaylaştırmak için rezerv para birimi NINO tarafından algoritmik olarak fiat para sabitli stablecoin sepetini kullanır. 

Ninneko, oyuncuların Ninneko’yu besleyerek ve PvP/PvE savaşları ve kampanyaları yoluyla düşmanları yenmek için kadrolar oluşturarak kazanabilecekleri Binance Smart Chain’de büyüleyici bir NFT rol yapma oyunudur.

Oyuncular, derin ormanlardaki gizemli bir köye dalacaklar ve sevimli Ninja Kedisi olan ninbyō (忍猫) olarak bilinen Ninneko’yu yetiştirerek saatler geçirecekler.

Ninneko, Idle RPG oyun stilini ve Breeding sistemini birleştirerek NFT oyunlarında bir öncü olmuştur. NINO tokenlerinin amacı, oyun projesinin ekosistemi içinde etkileşime giren katılımcılar arasında uygun bir ödeme ve anlaşma şekli sağlamaktır. Oyuncular Ninneko yetiştirme ücretini ödemek için NINO token kullanacak.

NINO Tokeni

Ninneko, oyun oynamayı tamamlamak için blockchain teknolojisini kullanan bir token ekonomi modeli tasarladı. Ninneko ve diğer ortalama NFT oyunları arasındaki temel fark, oyun içi varlıkların mülkiyet haklarını saklı tutmaları ve oyun içi değişiklikler için oy kullanabilmeleridir. Sonuç olarak oyundan zevk alabilmek fayda sağlayabilir.

Ninneko

Blockchain teknolojisini daha önce hiç kullanmamış olanlar için kullanımı kolay, oynaması ücretsiz ve oynaması kazanılan, etkileşimde bulunabilen ve eğlenebilen bir oyundur.

Ninneko, yalnızca eğlenceyi değil; aynı zamanda merkeziyetsiz bir finansal oyun deneyimini de getirmektetir.

Oyuncular MATA tokenlerini toplayarak, çoğaltarak, savaşarak vb. kazanabilirler. MATA sadece oyun içi bir para birimi değil, aynı zamanda piyasadaki bir kriptopara birimidir.

Projenin kendisi ve gerçek silahlar, kıyafetler, odalar ve dekor öğeleri gibi diğer oyun içi öğeler.. Pazarda NFT olarak takas edilebilir.

  • Token adı: Ninneko
  • Ticker: NINO
  • Blockchain: Binance Smart Chain (BSC)
  • Token standardı: BEP-20
  • Sözleşme adresi: 0x75ba44e2E2f489283252Fb372b24E41E00900b21
  • Toplam Arz:  200,000,000
  • Dolaşımdaki Arz: 5,000,000

NINO Token Nasıl Alınır?

Token satışı 5 Kasım’da LaunchZone https://app.lz.finance/pad adresinde gerçekleşecek.

IDO’ya katılmaya hak kazanmak için whitelist kaydını geçmeniz gerekir. Whitelist kaydı için lütfen https://ninneko.lz.finance/ adresini ziyaret edin.

Token Tahsisi

Binance Smart Chain platformu bazında piyasaya sürülecek ve BEP-20 standardına tam uyumlu olacak.

Ninneko

Proje Roadmap’i

Ninneko

Proje Destekçileri

Ekip/Kurucular

Partnerler

Danışmanlar

Sonuç olarak;

Genel olarak Nineko, oyunculara keyifli ve tanıdık bir oyun deneyimi sağlamak için çığır açan bir oyun platformu olarak inşa edilmiş bir projedir. Token dağıtımı, Fair Launch dağıtım modelini benimsiyor ve tek bir ana hedefi paylaşıyor: tüm katılımcıların özel satışlarda ve IDO’da aynı fiyatla NINO tokenlerini satın almalarına izin vermek.

Ninneko hakkında daha fazla bilgi edinmek için:

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

 

Onur Özgür tarafından yazıldı.

Endüstriyel tasarım eğitimim dışında 2021'in ilk aylarından beri blockchain ve kriptoparalarla ilgileniyorum ve içerik üretiyorum. Sadece yatırım yapma ve para kazanma amacıyla başladığım bu yolda şimdi bir kariyer hedefliyorum ve bu yönde kendimi geliştirmeye ve başkalarına da elimden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyorum.

FED Para Basımını Azaltma Kararı Aldı

Bitcoin

Bitcoin, Taproot Güncellemesi Öncesi Yeni ATH Seviyesine Ulaşabilir mi?