NFTPAD Nedir?

NFTPAD

NFTPAD, NFT ile ilgili projelere odaklanan yeni NFT IDO’larını destekleyen bir platformdur.

NFTPad, dijital sanatı ve NFT’leri geniş bir koleksiyoncu kitlesine tanıtmak için hem dijital sanatçıları hem de koleksiyoncuları modern araçlar ve hizmetlerle desteklemeyi amaçlamaktadır. NFTPAD’ın IDO Launchpad’lerine katılmak için token staking’i gereklidir.

NFTPad, sanatkarların ve içerik oluşturucuların platform içinde veya PancakeSwap ve Uniswap gibi AMM’lerde alınıp satılabilmeleri için NFT’leri dakikalar içinde basmalarına, açık artırmaya çıkarmalarına veya likiditesini artırmalarına olanak tanıyan ilk deflasyonist, zincirler arası NFT platformudur. Özel sanatçı eserlerini içeren NFTPad Marketplace, koleksiyonculara eserleri keşfetme ve yatırım yapma fırsatı sunar.

NFTPAD projesi kısa zaman içerisinde piyasaya çıkacak, proje hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Tribe

Tribe Kucoin’de Listeleniyor: $TRIBE Nedir?

kriptopara

Kripto Varlıkları En Hızlı Benimseyen Dünya Ülkeleri