içinde , ,

NFT ve Kripto Ödülleri Kazanmak İçin Oynayabileceğiniz 18 Blockchain Oyunu | 1

blockchain oyunu

En iyi blockchain oyunlarından bazılarını mı arıyorsunuz? Başka yerde aramayın. Bu makale, heyecan verici bir yıl geçirmeniz için ihtiyacınız olan tüm oyunlara, kripto ve NFT’lerle dolu bir çanta dolusu bilgi içeriyor.

Blockchain Oyunlarının gerçek anlaşması, Play to Earn konseptidir. Yani oynarken daha sonra diğer oyunculara satabileceğiniz oyun içi öğeler ve kripto kazanırsınız. Devir, blockchain oyunlarının devri ve şimdi umut etmenin ve erken benimseyen biri olmanın tam zamanı.

DeFi Çılgınlığı, Blockchain Oyunlarında 2021’i İşaret Ediyor

Blockchain oyunları gelişti. 2021’de, oyuncuların bazen bankalardan çok daha yüksek APY ile ödüller elde etmek için NFT ve oyun içi tokenları paylaştığı Merkeziyetsiz Finans (DeFi) platformlarıyla yeni bir trend büyüyor. Hibrit oyunlar, Chanlink’in VRF servisi ile yeni bir güven katmanı kazandı.

Enjin’in uzun zamandır beklenen Efinity sidechain’i bu yıl geliyor ve Ethereum 2 her zamankinden daha sıkışık olduğu için blockchain oyunları ve dapp’ler, zincir dışı hesaplamalar için yan zincirleri kullanarak ölçek elde eden daha hızlı ve daha ucuz bir layer 2 çözümü olan Matic Network’e geçmeye başlıyor. WAX ve Arkane Network, blockchain oyunlarını basit bir hesap kullanarak oyuncular için erişilebilir hale getirerek benimseme engelini düşürdü.

Atari, sektöre ATARI Token, VCS Konsolu ve bazı güçlü ortaklıklarla girdi. Son olarak, TRON, NFT’ler için TRC721 token standardını yayınladı, ancak TRON’da oyun oynamak için hala çok eksikliler var.

1) The SandBox

TürSanal Dünya, SandboxBirçok alt tür için geçerlidir
CihazPCMac sürümü çok yakında
Token$SANDEthereum ERC20
NetworkEthereumHibrit Oyun
StatusAlphaTam sürüm bekleniyor
NFTEvetERC-1155 & ERC-721
Free To PlayEvetPlay To Earn

Sandbox’ı oynamak ücretsizdir, ancak arazi parselleri istiyorsanız bunları satın almanız gerekir.

Sandbox, Ethereum ağında kendi özel deneyimlerinizi oluşturabileceğiniz ve başkalarıyla oynayabileceğiniz sanal bir oyun dünyasıdır. Farklı dünyalardaki arkadaşlarınıza katılabilirsiniz veya tek başınıza hayatta kalmaya çalışabilirsiniz. Avatarınızı oluşturarak daha sosyal ve çok oyunculu bir deneyimin keyfine varacaksınız.

VoxEdit ile varlıklar oluşturabilir ve bunları oyun içi pazara ERC-1155 tokenları olarak yükleyebilirsiniz. Bu varlıkları oyunda kullanabilir veya diğer oyunculara satabilirsiniz.

Oyun, tüm oyuncuların işlemleri için para birimi olarak hizmet veren yerel para birimi olan $Sand’a sahiptir. Bu bir ERC20 (Ethereum) tokenıdır ve kullanım durumlarından bazıları, piyasadan varlık ve arazi satın almak veya ödül madenciliği için stake yapmaktır. $Sand, Binance dahil olmak üzere çeşitli borsalarda mevcuttur ve oyuncuların bunları Bitcoin ve Ethereum gibi diğer kriptopara birimleriyle takas etmelerine olanak tanır.

Oyunun içindeki her arazi parçası, oyuncuların sahip olduğu bir Metaverse parçasıdır. Arazi tokenları ERC-721 varlıklarıdır. Arazi sahipleri oyunlar ve deneyimler inşa edebilir ve yarattıklarından para kazanabilir, bunları oyun yaratıcılarına kazançtan bir pay karşılığında kiralayabilir ve elbette bunları merkeziyetsiz oyun pazarında veya OpenSea gibi diğer harici borsalarda satabilir.

2) The Six Dragons

 

TürRPGOpen-World
CihazPC, SteamPS5 Versiyon 2021 4. Çeyrekte
Token$TSDT1:1 To Enjin
NetworkEthereumHibrit Oyun
StatusAlphaTam sürüm bekleniyor
NFTEvetERC-1155
Free To PlayEvetPlay To Earn

TSD’yi oynamak tamamen ücretsizdir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Six Dragons, maceralarla dolu devasa bir haritada rastgele oluşturulmuş milyarlarca zindana sahip bir açık dünya RPG blockchain oyunudur. Oyuncular deneyim kazanmak ve düşmek için çeşitli canavarlarla savaşır. Alabileceğiniz eşyalardan bazıları, hemen sattığınız veya eşya yapmak ve büyü yapmak için kullandığınız blockchain tabanlı varlıklardır. Yol haritası, çok oyunculu yönlerin uygulanmasını içerir.

Altı Ejderhayı yenecek kadar cesur musun? Haritayı keşfederken dikkatli olun.

Six Dragons, 2021’in 4. çeyreğinde oyunun PlayStation 5 sürümünü piyasaya sürecek. Ayrıca oyun, yönetişim NFT tokenları içeriyor ve DeFi/Yield Farmingi mümkün kılıyor. “Six Dragons”, Enjin’in Çoklu Evren bağlantılı oyunlarının bir parçasıdır. TSD öğeleriyle oynamak için diğer blockchain oyunlarını deneyin, şaşıracaksınız!

Oyun içi para birimi $TSDT, 1:1 ile $ENJ arasında sabitlenmiştir, yani 1 $TSDT her zaman 1 $ENJ olacaktır.

3) Splinterlands

TürTCGFast-Paced Predefined Battles
CihazPC, MobileUygulama Android için kullanılabilir
Token$DECHive Token
NetworkHive blockchainHibrit Oyun
StatusOfficial releaseBüyük genişleme bekleniyor
NFTEvetÇeşitli Zincirlerde
Free To PlayHayır, 10$Play To Earn

Splinterlands’i ücretsiz deneyebilirsiniz, ancak ödüllerin kilidini açmak için başlangıç ​​setini 10$’a satın almanız gerekir.

Hızlı oynanışı ile tanınan Splinterlands, savaş başlamadan önce her seferinde bir deste inşa ettiğiniz bir kart oyunudur. Her dövüş otomatiktir ve sonuçlar anında gelir ve kısa sürede birçok oyun oynamanıza izin verir. Oyun sizi yeteneklerinizin bir rakibiyle eşleştirdiğinde, savaş kuralları her seferinde farklı terimler ve sınırlamalarla ortaya çıkıyor. Bir güverte asla yeterli değildir ama korkmayın. Oyun zamanla sizi kartlar ve diğer güzelliklerle ödüllendirecek. Bu yüzden düşmanlarınızı ezin ve daha iyi ödüller için skor tablosunda yukarı tırmanın.

Splinterlands’da Nasıl Kazanılır?

Elde ettiğiniz her zafer için DEC tokenları kazanın. 15 gün süren her sezonun sonunda, oyuncular ayrıca elde edilen en yüksek lige dayalı kartlar ve DEC tokenları kazanırlar. Oyun ayrıca ekstra ödüller için turnuvalar sunuyor.

DEC tokenlarını Uniswap borsasında Ethereum için takas edin ve volatilite, hodl’dan ödüller kazanmak için oyununuzu güvenceye alın veya Yield/DeFi ödülleri kazanmak için bunları stake edin.

Arazi Mülkiyeti ile Kapsamlı Oyun

The Land, oynanabilirliği geliştirmeyi amaçlayan yeni bir uygulamadır. Splinterlands, Land’i dağıtmak için birkaç dakika süren bir dizi tükenmiş ön satışa ev sahipliği yaptı. Şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla Land uygulaması, oyun tarihindeki en önemli güncelleme olan planlı bir genişlemenin parçası. Güncelleme, yeni kart türleri ve savaş sisteminde önemli iyileştirmeler içeriyor. Splinterlands, binlerce benzersiz aktif oyuncu ve günlük işlem hacmi ile en çok oynanan blockchain oyunlarından biridir.

Oyuna başlamak için 10$ karşılığında bir başlangıç ​​seti satın almalısınız. Devam etmeden önce, oyunu ücretsiz olarak deneyebilir ve daha sonra başlangıç ​​setini satın alıp oyunun tüm potansiyellerini (oyun içi ödüller dahil) ortaya çıkarmak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

DEC tokenı, Splinterlands ekonomisini yöneten oyun içi para birimidir. Oyuncular, kullanılmayan kartları yok etmek veya zaferler elde etmek için ödüller gibi çeşitli şekillerde DEC tokenları kazanırlar.

4) Axie Infinity

TürTCGGerçek zamanlı kart dövüşleri.
CihazPCMobil için bir Dapp Tarayıcı kullanın
Token$AXS, $SLPEthereum
NetworkEthereumRonin sidechain beklemede
StatusOfficial releaseBekleyen arazi genişlemesi
NFTEvetEthereum ERC-721 tokens
Free To PlayHayır, 3 Axies ($60-$80)Play To Earn

Takım oluşturmak ve oynamaya başlamak için 3 Axies’e ihtiyacınız var. Ronin Sidechain, oyun ve NFT’ler için bekliyor.

Axie Infinity, Pokemon’dan ilham alan bir evcil hayvan yetiştirme ve PVP dövüş blochchain oyunudur. Oyun, sizi SLP iksirleriyle ödüllendiren günlük görevler de dahil olmak üzere mekanik kazanmak için çeşitli oyunlara sahiptir.

Axie yetiştirmek ve yetiştirme çiftliğinizi oluşturmak için SLP tokenlarını kullanabilirsiniz. Tüm Axieler, muazzam bir büyümeye sahip olan oyun içi Marketplace’te satılabilir. Binance, oyun içi ödüllerinizden yararlanmak için bir SLP/ETH çifti sağlar.

Axie Infinity Shards (AXS), ERC 20 yönetişim tokenıdır. AXS sahipleri oy hakkına sahiptir ve DeFi ödüllerini talep etmek için tokenlerini stake edebilirler. AXS tokenlarını Binance borsasında takas edebilirsiniz.

Ronin, Axie Infinity’nin arkasındaki şirket olan Sky Mavis tarafından geliştirilmekte olan bir Ethereum sidechainidir. Ronin ile Axie Infinity, oyuna ücretsiz, hızlı işlemler ve sorunsuz bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Axie Infinity, şimdiye kadarki en oynanabilir oyunlardan biri ve en fazla büyümeye sahip oyunlardan biri. Endonezya, Venezuela ve diğer ülkelerden oyuncular, evlerini geçindirmek ve masraflarını ödemek için günlük Axie Infinity oynuyorlar!

5) Gods Unchained

TürTCG30 kartla gerçek zamanlı savaşlar
CihazPC, Mac OSPC sürümünde bazı hatalar var
TokenHayır
NetworkEthereumHibrit Oyun
StatusBeta
NFTEvetEthereum ERC-721 tokens
Free To PlayEvetPlay To Earn

Gods Unchained’i oynamak ücretsizdir ve oynayarak birçok kart kazanabilirsiniz.

Gods Unchained, Hearthstone ve Magic the Gathering’e benzer Ethereum blockchain’inde bir Hibrit TCG oyunudur. Oyuncular, kartları sıralamak ve kazanmak için PVP savaşlarında ve turnuvalarda savaşırlar. Kartlarınızı daha güçlü bir deste oluşturmak için kullanabilir veya ETH karşılığında diğer oyunculara satabilirsiniz.

Genesis kartları, ERC-721 tokenları şeklinde gelir ve fiyatları, dolaşımdaki nadirliğe ve miktara bağlıdır. 570.000 dolarlık bir ödül havuzu sunan ve hala devam eden Dünya Şampiyonası Turnuvası’na kaydolduğunuzdan emin olun.

Oyun içi kartlara olan yüksek talep, onları son derece değerli kılıyor. Oyunun büyük bir işlem hacmi ve binlerce aktif oyuncusu var, bu da büyük olasılıkla hızlı bir şekilde kazanılan kartlar için bir alıcı bulacağınız anlamına geliyor.

6) Blankos Block Party

TürMMODiğer oyuncularla maceralar
CihazPCSadece PC duyuruldu
TokenEvetBlockchain’de değil
NetworkCustom EOSIOHibrit Oyun
StatusAçık Beta SürümüYakın zamanda çıkılan kapalı beta
NFTEvet (Beklemede)Blankos ve aksesuarlar
Free To PlayEvetPlay To Earn

Blankos Block Party’yi temel bir figürle ücretsiz oynayabilir ve ek blankoslar veya eşyalar satın alabilirsiniz.

Blankos Block Party, çeşitli aktivitelerde diğer oyuncularla rekabet edebileceğiniz eğlenceli bir MMO oyunudur. Herkes bir harita oluşturabilir, maceralarda diğerlerine meydan okuyabilir, yarış veya mini oyunlar da dahil olmak üzere herhangi bir oyun yaratabilir ve bunlara katılabilir.

Oyundaki bazı Blanko’lar ve öğeler, EOS tabanlı tokenize NFT’lerdir. Kullanıcılar farklı türde Blankolar ve eşyalar toplar ve takas eder.

Oyunu oynamak herkes için ücretsizdir. Her yeni oyuncu, oyuna başlamak için takas edilemeyen ücretsiz bir Blanko alacak. Oyunu oynamak ücretsiz olsa da kozmetik ürünleri, aksesuarlar ve sınırlı sayıda üretilen Blanko’ları gerçek yaşam değeriyle satın alma seçeneği vardır.

Moola Token

Kullanıcılar Blankos oynayarak Moola tokenları kazanabilirler. Moola’yı kullanarak oyundaki öğeleri satın alabilir ve bunları, kriptonun oyununuzdan para kazanması için pazar yerinde başkalarına satabilirsiniz.

7) Lives Arena

 

TürPvPGerçek zamanlı 3D savaşlar
CihazPCPS5 ve Xbox planları
TokenEnjin
NetworkEnjinHibrit Oyun
StatusErken Erişim
NFTEvetOoogies & skins
Free To PlayEvetPlay To Earn

Enjin teknolojisi ile inşa edilen ve Multiverse bağlantılı oyunların bir parçası olan 9 Lives Arena, beceri tabanlı 1v1 PVP permadeath savaşlarına sahiptir. Oyuncular, her zaferin önemli olduğu skor tablosunu yükseltmek için Arenada savaşırlar. Oyun içindeki öğeler, takas edilebilir Enjin tabanlı ERC-1155 varlıklarıdır.

Oyunda kaynakları toplayabilir, eşyalar yapabilir ve Ooogy adlı oyun içi arkadaşınızı eğitebilirsiniz. Ooogy, çevrimdışı olduğunuzda bile bazı kaynak toplama işlemleri yapabilir. Sadece çalışmaya devam etmesi için gerekli enerjiyi verecek kadar onu besleyin. Ayrıca, uzakta olsanız bile Ooogy’nizle iletişimde kalabileceğiniz bir mobil uygulama olacak.

Genel olarak, 9Lives Arena, Enjin tarafından desteklenen ilk 3D PvP blockchain oyunudur ve mekaniği harikadır. Gerçek zamanlı savaşları sevenler için saf bir PvP oyunudur ve işçiliği, kimlik avı ve daha fazlası dahil olmak üzere sizi meşgul edecek bir ton özelliğe sahiptir.

9Lives Arena kozmetik bir pazar kullanır, oyun tamamen beceriye dayalıdır. Bu da daha iyi ekipmana sahip olması nedeniyle kimsenin sizi yenemeyeceği anlamına geliyor.

8) War Riders

TürMMOSürüş ve ateş etme ile
CihazPCKonsollar için plan yok
Token$BZN0.5 $ iç değişim değeri
NetworkEthereumHibrit Oyun
StatusAçık Deneme sürümü
NFTEvetArabalar ve Silahlar ERC-721’dir
Free To PlayEvetPlay To Earn

War Riders’ı oynamak ücretsiz olsa da bazı silahlara ihtiyacınız olacak veya en azından hızlı bir şekilde uzaklaşacaksınız.

Ünlü “Mad Max” filminden ilham alan War Rider, arabaları havaya uçurabileceğiniz, BZN Tokenlarını çıkarabileceğiniz, arabanızı ve silahlarınızı özelleştirip geliştirebileceğiniz kıyamet sonrası bir MMO blockchain oyunudur.

BZN Token, Wasteland’deki tek ödeme şeklidir ve oyuncular bunu oyunda para birimi olarak kullanabilirler veya trade edebilirler.

War Riders’tan kazanmanın dört yolu vardır.

  • BZN Waypoints’e doğru yol alın, BZN madenciliği yapın ve kazancınızı güvence altına almak için güvenli bir şekilde garajınıza dönün.
  • Hareket halindeyken diğer oyuncuları çalın ve tekrar güvenli bir şekilde garajınıza dönün.
  • Garajınızı diğer oyunculara kiralayın.
  • Oyun içi pazar yerinden veya OpenSea’den, başkalarıyla oyun içi araba ve silah ticareti yapın.

War Riders’ı oynamak ücretsizdir, yeni bir hesap oluşturduğunuzda size ücretsiz (takas edilemez) bir araç verilecektir.

9) Light Nite

TürFPSMMO & Tek oyuncu
CihazPCMobil için planlar var
Token$BTCSatoshi kazanın
NetworkBitcoinHibrit Oyun
StatusErken erişim
NFTHayır
Free To PlayHayır (20 dolar)Henüz değil

Light Nite, Bitcoin’in Lighting Network’ünü kullanarak çalışan düşük poli grafikli bir PvP oyunudur. Battle Royale oyunu, oyun becerilerinize bağlı olarak size Satoshi’de bazı ödüller verecek.

Oyuncular bir rakibe her ateş ettiklerinde Bitcoin kazanırlar ve her vurulduklarında kaybederler. Tek oyunculu ve çok oyunculu modlar sizi bir süre meşgul edecektir. Ayrıca, oyunda yağmaladığınız her öğeyi satabilirsiniz.

Oyun şu anda çok oyunculu mod ile erken erişimde mevcuttur. Oynamak için bir avatarla birlikte 20 dolar fiyatla gelen erken erişime ihtiyacınız var.

10) Lost Relics

TürAksiyon-Macera RPGTek oyuncu
CihazPC, Mac
Token$ENJ
NetworkEnjinHibrit Oyun
StatusBeta
NFTEvetERC-1155 Öğeler
Free To PlayEvetPlay to Earn

Lost Relics, Enjin blockchain tarafından desteklenen, oynamak için eğlenceli bir rpg oyunudur.

Lost Relics, zindan maceraları sırasında Enjin destekli öğeleri yağmalayabileceğiniz bir aksiyon rol yapma blockchain oyunudur. Seviye atladıkça canavarları öldürmek daha da zorlaşıyor ama ganimet eskisinden çok daha iyi bir hal alıyor.

Oyuna başlamak için Enjin cüzdanınızı bağlayın ve oynamak için bir macera taşı toplayın. Mağazadan macera taşları satın alabilir veya “alıştırma zindanında” macera taşı kazanabilirsiniz. Oyun henüz geliştirme aşamasında olduğu için PVP deneyimi sunmuyor.

11) Mega Crypto Polis

TürSimülasyonŞehir binası
CihazWebMetamask gerekli
Token$MEGAAynı zamanda $TRX ve $ETH
NetworkMatic (ETH) & TRONTamamen Merkeziyetsiz
StatusBeta3D Versiyon çıktı
NFTEvetERC-721
Free To PlayEvetÜcretsiz başlayın, ancak güncellemelere ihtiyaç var

MCP, 2018’den bu yana 4,5 milyon doların üzerinde ödüle sahip en eski blockchain oyunlarından biridir.

MegaCryptoPolis, hem Ethereum (Matic) hem de Tron ağında çalışan bir şehir kurma simülasyon oyunudur. Oyun; NFT ticareti, kaynak toplama, iş kurma, arazi mülkiyeti ve MEGA token ödüllerini sağlar.

Oyuncular oyunun haritasını doldurur ve herkes bir bina içinde NFT öğelerini görüntüleyebilir ve satabilir. Öğeler ve kaynaklar, her birinin kendi değerine sahip olduğu anlamına gelen ERC 721 tokenları biçiminde gelir. Ayrıca, kullanıcılar MEGA ödülleri kazanmak için görevleri tamamlayabilirler.

MEGA, oyunun ekonomisini idare etmek için kullanılan bir ERC-20 DeFi destekli tokendır. Oyuncular, oynarken MEGA token Yield ödülleri kazanırlar. Oyun, 2018’den bu yana oyuncularına 4,5 Milyon dolardan fazla ödeme yaptı.

MEGA sahipleri, UniSwap (Ethereum) veya JustSwap (TRON Network) üzerindeki havuzlara MEGA ekleyerek likidite sağlayan ücretler kazanmak için likidite madenciliği işlemlerini de gerçekleştirebilirler.

12) War of Crypta

TürRPGPvP savaşları
CihaziOS & AndroidAndroid beklemede
Token$ENJ
NetworkEnjinHibrit oyun
StatusAlphaAndroid sürümü bekleniyor
NFTEvetERC-1155
Free To PlayEvetPlay to Earn

War of Crypta, oynamak için en popüler blockchain oyunlarından biridir.

War of Crypta, oyun içi ödüller için gerçek zamanlı savaşlarda savaştığınız bir PVP mobil oyunudur. Oyun, Enjin teknolojisini kullanır ve Gaming Multiverse’nin bir parçasıdır. Oyunun içindeki kahramanlar, takas edilebilir ERC-1155 varlıkları şeklinde gelir. Kahramanlarınızın seviyesini ne kadar yükseltirseniz, istatistiklerini de artırırsınız ve yeni hareketler öğrenirler. Stratejinize göre dört kahraman seçerek savaşlara katılın.

Oyun hala geliştirmenin ilk aşamalarında ve o sırada yalnızca bir iOS sürümü sunuyor. Bir android sürümü de bu yıl içinde sunulacak. Ücretsiz olarak kaydolabilir ve oyunu hemen beta sürümünü test etmek için ön sipariş verebilirsiniz.

13) F1 Delta Time

TürKoleksiyonlukPvP savaşları
CihazWEB
Token$REVVERC-20 token
NetworkEthereumHibrit oyun
StatusAlphaBeklenen güncellemeler
NFTEvetAraba parçaları Sürücüler vb
Free To PlayHayırSatın almak gerekli

F1 Delta Time, F1 hayranlarını bir araya getirmeyi ve onları merkeziyetsizlikle tanıştırmayı amaçlıyor.

Formula 1 tarafından resmi olarak lisanslanan F1 Delta Time, NFT arabaları, GrandPrix modu ve REVV token ödüllü Haftalık Zaman Denemesi Etkinlikleri içeren bir yarış oyunudur.

F1 Delta Time, Koleksiyon Oyunu ve Yarış Oyunundan oluşur. Koleksiyon yönü ile oyuncular araba bileşenleri, sürücüler ve arabalar gibi nadir oyun içi öğeleri elde eder ve takas eder; yarış oyunu ise 2.5D’deki geleneksel F1 oyunlarına benzer bir deneyim sunar.

Araç sahipleri, REVV’den kar payı elde etmek için NFT’lerini stake edebilirler. Arabanızı satmaya veya oyunda kullanmaya karar verirseniz, istediğiniz zaman Stake’ten kaldırabilirsiniz.

14) IG Galaxy

TürPlatformE-spor odaklı
CihazWEBPC vb için Çoklu Oyunlar
Token$IGGERC-20 token
NetworkMatic NetworkTokenize edilmiş ekonomi
StatusYayınlandı
NFTHayır
Free To PlayEvetPlay to Earn

En sevdiğiniz rekabetçi oyunlarını oynayın ve büyük kazanın.

IG Galaxy, Matic ağında çalışan sosyal, rekabetçi bir oyun ve e-spor platformudur. Platform, kullanıcıları popüler oyunları oynamaları ve e-spor turnuvalarına katılmaları için kripto ile ödüllendiriyor.

IGG, FIFA 21, Fortnite ve Rocket League gibi herkesin Pro Player olmadan katılabileceği ve IGG ödülleri talep edebileceği trend oyunlar için turnuvalara ev sahipliği yapıyor.

IGG, oyunun ekonomisi için kullanılan tokendır. Kullanıcılar, oyundaki başarılarına göre ödüller kazanmak için IGG’leri stake edebildikleri gibi bunu Uniswap gibi harici borsalarda kripto ile ticaretini de yapabilirler.

IG Galaxy ekosisteminin birden fazla e-spor takımı içerdiğini ve her birinin kendi tokenı olduğunu belirtmekte fayda var. Ek olarak, oyuncular IGG’yi dondurabilir ve ödül olarak ORBS tokenları kazanabilir. ORBS, platform içinden IGG’ye değiştirilebilir.

15) Forest Knight

TürRPGAction
CihazAndroidAyrıca Galaxy Store’da
Token$ENJERC-20 token
NetworkEnjinHibrit Oyun
StatusErken erişim
NFTEvetOyun içi öğeler (ERC-1155)
Free To PlayEvetPlay to Earn

Enjin destekli öğelerle hareket halindeyken oynayabileceğiniz eğlenceli RPG sıra tabanlı oyun.

Enjin’in teknolojisi ile inşa edilen Forest Night, ERC-1155 token standartını kullanan ve oyuncularına gerçek dünya ekonomisi sağlayan sıra tabanlı bir strateji mobil oyunudur.

Dünya Haritası’nı ziyaret edin, farklı seviyelerde ilerleyin, canavarlarla savaşın, seviye atlayın ve Enjin destekli eşya ganimetlerini kazanın. 6. seviyeye ulaştığınızda, PVP savaşlarında rekabet etmek için Arena’nın kilidini açacaksınız.

Forest Knight, hareket halindeyken oynayabileceğiniz ve harcadığınız zamanın karşılığını alabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyundur. İyi bir strateji ile gelin ve yıldız bir oyuncu olmak için tüm görevleri tamamlayın.

16) Sorare

TürYöneticiFantezi Futbol
CihazWebHerhangi bir bilgisayardan oynayabilirsiniz
Token$ETHERC-20 token
NetworkEthereumHibrit Oyun
StatusErken erişim
NFTEvetOyun içi öğeler (ERC-1155)
Free To PlayEvetPlay to Earn

Enjin destekli öğelerle hareket halindeyken oynayabileceğiniz eğlenceli, RPG sıra tabanlı bir oyundur.

Sorare

Sorare, gerçek dünyadaki futbolcuların sınırlı sayıda kartlarını içeren küresel bir fantezi futbol oyunudur. Oyuncular, 5 karttan oluşan bir takım oluşturur ve haftalık ödüller için diğerleriyle yarışırlar.

Her kartın sıralaması, her oyuncunun gerçek hayattaki maçlardaki performansına bağlıdır. Oyun pazarında kart ticareti yapabilirsiniz. Sorare, dünya çapındaki en iyi futbol kulüpleriyle başarılı bir şekilde ortaklıklar kurmuştur ve bu kulüplere resmi lisans vermiştir.

17) Chain Games

TürPlatformÇoklu oyunlar
CihazÇeşitliÇoğunlukla PC Oyunları
Token$CHAINERC-20 token
NetworkEthereumHibrit Oyun
StatusBeta
NFTEvetERC-721
Free To PlayEvetPlay to Earn

Chain Games, rekabetçi oyunlar geliştiren ve geliştiricilere ürünlerini entegre etmeleri için araçlar sağlayan bir e-spor yarışma platformu ve oyun ekosistemidir. Chain Games, platformlarına bir Call of Duty Modern Warfare entegrasyonu yayınladı ve daha yaygın oyunların takip edilmesi için planlar yaptı.

Kullanıcılar, Chain Games platformuyla ilişkili herhangi bir oyunu oynayabilir ve performanslarına göre CHAIN ödülleri kazanabilir. Harici oyunun uygulanmasının yanı sıra Chain Games, Super Crypto Kart adlı bir yarış oyunu ve blockchain üzerinde bir UNO oyunu olan Chain O da dahil olmak üzere kendi oyunlarını da geliştiriyor.

Kullanıcılar Chain Games platformuna katılabilir, PVP savaşlarında rekabet edebilir ve sonuçta $CHAIN ​​tokenlarıyla bahis oynayabilir. Daha fazla kar elde etmek için kazançlarınızı stake edebilirsiniz.

18) AlterVerse

TürMMO, FPSDiğer türler de geçerlidir
CihazPCSteam
Token$ENJERC-20 token
NetworkEnjinHibrit Oyun
StatusErken erişim
NFTEvetERC-1155
Free To PlayHayır, 18$Steam’den veya web sitesinden satın alın

AlterVerse, Enjin ağında çalışan VR uyumlu bir blockchain oyunudur ve Multiverse içinde bir başka Multiverse olarak çalışır. Mevcut ilk oyun, şu anda Steam platformunda erken erişimde oynanabilen AlterVerse Disruption’dır. AlterVerse, birbirleriyle etkileşime girecek daha fazla oyun yayınlamayı planlıyor ve bu oyunların her biri Enjin Multiverse’nin bir parçası olacak.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için Telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

CheersLand

Yaklaşan CheersLand $CHEERS IGO’sunda Whitelist’e Nasıl Katılabilirsiniz?

stacks

Stacks Ekosisteminde 3. Çeyrek Gelişmeleri