in

NFT Trade Ederek Nasıl Ayda 200.000 Dolardan Fazla Kazanılır?

Yatırımcılar veya trader’lar NFT trade ederek ayda 200.000 dolardan fazla para kazanıyor. Bu kazancı ve yüksek rakamı bazı tool’ları kullanarak elde ediyorlar.

Öncelikle evet bu mümkün. Aşağıda eklemiş olduğumuz tüm adımlar kullanılarak sadece bir ayda kazanılmış rakama ait bir görsel bırakıyoruz.

NFT

Ayda 200.000 dolardan fazla kazanabilmek için kullanılan NFT tool’larına detaylıca bakalım.

1.Tüm Piyasa Hacmini Takip Edin

NFT’leriniz yükseliyor mu yoksa sadece piyasa mı yükseliyor? Piyasa hacimlerini Dune Analytic’ten aylık, yıllık ve günlük olarak görebilirsiniz.

Bunu öğrenmek için eklediğimiz site aracılığıyla tüm pazar hacmini tek bir koleksiyon ile karşılaştırabilirsiniz.

2.NFT’leri Herkesten Önce Bulun

Projeleri herkesten önce bulabilmek için Twitter’da NFT balinalarını takip edebilirsiniz. Bunun için kendinize çok seçici ve öz bir Twitter listesi oluşturun. Ve onlar takibinizde olsun.

3.Mint Tarayıcıları

Şu anda gerçekleşen mint ve gas fee’lere ne kadar ödeme yapıldığını takip edin. Gas fee’lerden FOMO olunduğunu fark edebilirsiniz. Buna dikkat etmeniz gerekiyor.

Whatsminting botunu Discord’unuza ekleyin. Yeni koleksiyonlar için telefonunuzdaki uyarıları özelleştirin. Böylelikle mint tarayıcı sayesinde trend olan NFT’leri hızlı bir şekilde öğrenebileceksiniz.

4.Cüzdan Tarayıcıları

Eklediğimiz site ile balina cüzdanları için uyarılar ayarlayın. Doğrudan Dune’da cüzdan izleme verilerini arayın. Büyük twitter hesaplarına bakın.

NFT

Birden fazla balina cüzdanı aynı koleksiyonları satın aldığında size bildirim gelecektir. Ancak önce sizin bunları eklemeniz gerekir.

5.Floor & Hacim Takibi

Flips Finance gibi araçlar üzerinden floor ve hacim takibini yapabilirsiniz. NFT pazarına genel bir bakış için basit bir arayüz sunuyor.

6.Sniping Tool’ları

Bir koleksiyonda yeni bir NFT listelendiğinde yada satıldığında özelleştirilebilir uyarılar almak için basit bir kullanım sunan bir tool.

Belirli bir koleksiyonda neler olup bittiğine dair gerçek zamanlı bir genel bakış sağlamak içinde bu tool’u kullanabilirsiniz.

Tüm bu araçlar kişisel olarak NFT trade’lerinden yüksek rakamlar kazanmanıza olanak tanımaktadır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

FIFA, 2022 Dünya Kupası Öncesi Dört Blockchain Oyununu Başlattı

dYdX DAO’sunun Geleceğine Bakış