in , , , ,

NFT Gaming Projesi REVV ($REVV) Nedir?

REVV (REVV), Animoca Brands tarafından geliştirilen blockchain motor sporları oyunlarında oyun içi para birimi olarak kullanılan bir hizmet tokenidir. F1 Delta Time, MotoGP Ignition ve REVV Racing’de oyun ekonomisini korumaya hizmet eder. Bu projeler, oyunculara oyun dünyasına katkıları için kriptopara şeklinde finansal faydalar sağlandığı, oyna-kazan konseptini uygular.

Oyun sırasında REVV tokeni, zamana karşı yarışlara ve grand-prix turnuvalarına katılmanın yanı sıra yarış arabalarının stake edilmesi ve pist sahipliğinden temettü toplanması yoluyla elde edilir. Oyuncular, bu dijital evrenin içindeki para birimini NFT satın alımları ve oyun giriş ücretleri için harcayabilirler.

REVV’nin Kurucuları Kimlerdir?

Animoca Brands, 2014 yılında girişimci Yat Siu tarafından kurulan Hong Kong merkezli bir şirkettir. Avusturya’nın Viyana kentinde doğup büyümüş, daha önce tanınmış oyun geliştirme şirketi Atari’de çalışmıştır. Aynı zamanda, çeşitli dijital medya ürünlerinin geliştirilmesine odaklanan bir teknoloji şirketi olan Outblaze’nin kurucusu ve CEO’sudur.

Animoca Brands

Animoca Brands’ın CEO’su girişimci, yayıncı ve mobil oyun geliştiricisi Robby Yung’dur. Robby Yung; bir televizyon ve açık hava medya holding şirketi olan Redgate Media’nın resmi olarak kurucu ortağı ve CFO’su; One Media Group’un kurucu ortağı ve CSO’su; bir web geliştirme şirketi olan One Studio Limited’in kurucusu ve CEO’su; ve bir televizyon reklam satış şirketi olan OSMedia Limited’in kurucusu ve CEO’sudur.

REVV’i Farklı Kılan Şey Nedir?

REVV, oyun dünyasının dışında parasal değeri olan bir oyun içi para birimidir. Sanal ekonomi sistemlerine sahip birçok oyun, oyuncuların yalnızca dijital evrende oyun varlıklarını değiştirmesine olanak tanır.

AnimocaBrands şirketinin yatırımları ve ortaklık portföyü içinde olduğu projeleri aşağıdaki görselde görebilirsiniz.

Ayrıca, blockchain dışı ekonomik oyunlar söz konusu olduğunda, dijital kaynaklar oyun sunucusunun kapanma olasılığına karşı savunmasızdır. Bu nedenle, projenin potansiyel olarak sona ermesi, oyuncu için zor kazanılan tüm varlıkların anında kaybı anlamına gelir. Animoca’nın REVV tabanlı blockchain oyunları; oyunculara, dijital pazarlarda NFT’leri ve token satın alma ve satma, bunları diğer oyunculara aktarma ve tokenleri desteklenen diğer oyunlarda kullanma yeteneği de dahil olmak üzere oyun içi kaynakların gerçek sahipliğini sağlar.

REVV tabanlı oyunların çoğunun, Formula One ve MotoGP gibi tanınabilir spor markalarının lisans sözleşmesi kapsamında geliştirildiği de dikkate değerdir.

GameFi ve Metaverse’in tamamını kapsayan bu özel NFT Game Projesi, popülerlik açısından en üst seviyelere kadar ulaştı.

REVV’yi Nereden Satın Alabilirsiniz?

REVV şu anda şu DEX ve CEX borsalarında satın alınabilir: Uniswap (V2), KuCoin, Gate.io, Bittrex, LBank, Uniswap (V3), PancakeSwap (V2), CoinFLEX, Sushiswap, 0x Protocol, QuickSwap, ApeSwap, 1inch Exchange, CoinEx, BitZ, MEXC, Hoo, Hotbit, AEX, BitMart, BitForex, Mooniswap, LCX Exchange, ZT, AOFEX, WBF Exchange, Chiliz, Mexo Exchange ve LATOKEN.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Binance

Binance DLT, GVT, SKY ve POA’yı Delist Edeceğini Duyurdu

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Teknik Analizi | 29 Ekim 2021