içinde ,

Neopin (NPT) ve Curate (XCUR) Huobi Global’de Listeleniyor

Huobi Primelist

Neopin (NPT), 15 Nisan 2022 tarihinde Huobi Global borsası tarafından listeleneceği duyuruldu. Bugün (12 Nisan) TSİ 12:30’da Neopin (NPT) yatırma işlemleri açıldı. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek. Ancak NPT’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal) veya aktarmak için 16 Nisan TSİ 12:30’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının NPT listeleme haberi:

Neopin (NPT) Nedir?

Neopin $NPT, yalnızca blokzinciri teknolojisine dayalı çeşitli finansal hizmetler – staking, swap, yield farming vb.) sunmakla kalmayıp, aynı zamanda NFT, Play-to-Earn ve Skilled-to-Earn gibi kripto hizmetleri de sunan bir kripto platformudur.

NEOWIZ Holdings’in blokzinciri yan kuruluşu olan NEOPLY’yi geliştirip piyasaya süren Neopin, staking, swap, yield farming vb. dahil olmak üzere çeşitli kripto finansal hizmetleri ile Klaytn (KLAY) ve Tron (TRX) gibi çeşitli kripto para birimlerini destekleyen bir kripto cüzdanı sunar. Neopin Token (NPT), Klaytn Network tabanlı bir yönetişim token’ıdır.

Curate (XCUR), 14 Nisan 2022 tarihinde Huobi Global borsası tarafından listeleneceği duyuruldu. Bugün (12 Nisan) TSİ 15:00’da Curate (XCUR) yatırma işlemleri açıldı. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek. Ancak XCUR’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal) veya aktarmak için 14 Nisan TSİ 16:00’ya kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının XCUR listeleme haberi:

Curate (XCUR) Nedir?

Curate, blokzinciri teknolojisi tarafından desteklenen, NFT açık artırmaları, mint etme ve genel olarak fiziksel ürün pazar yeri sunan, dünyanın ilk gaz ücretsiz, çok zincirli bir NFT pazar yeridir.

Curate, her iki pazar yeri için de endüstride düşük satıcı komisyonu sunarak daha adil ve daha şeffaf bir pazar yeri sunmayı hedefliyor. Bunun yanında, kullanıcıları, uygulama içi satın alımlarda XCUR kullandıklarında sıfır işlem ücreti sunmaktadır. Ayrıca tüm işlemlerde, tüm alıcılar ve satıcılar XCUR ile ödüllendirilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

2022’nin Öne Çıkan IDO/ICO Launchpad’leri

Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) Güncel Fiyat Analizleri I 12.04.2022