in ,

Neon Ön Satışına Nasıl Katılınır?

Neon, Solana blok zincirine Ethereum uyumluluğu getiren, Ethereum’un güvenirliğine ve altyapısına, Solana’nın ise hızına ve düşük işlem maliyetine eşzamanlı erişim sağlayan bir Ethereum Sanal Makinesidir (EVM).

Coinlist’in yaptığı duyuruya göre Neon 8 Haziran 2023 tarihinde bir ön satış gerçekleştirecek. Türkiye saati ile 20.00’de gerçekleşmesi planlanan ön satışın detayları ise şöyle: 

  • Toplam token arzı: 50 milyon 
  • Fiyat: Token başına 0,10 ABD doları
  • Kilitleme ve Serbest Bırakma: Tahmini 17 Temmuz 2023 tarihinde gerçekleşecek ve %100 kilit açılımı olacak. 

Coinlist’in açıklamasına göre ön satış için başvuru kayıtları 5 Haziran 2023 15.00’de (TSİ) kapanacak. 

Neon Ön Satışına Nasıl Katılınır?

  • Butona tıkladıktan sonra karşınıza satış hakkında detaylar sunan bir ekran çıkacak. Burada yer alan bilgilerde minimum 100 dolar maksimum 500 dolarlık NEON alabileceğinizin bilgisi gibi önemli detaylar yer alıyor. 

  • Detayları inceledikten sonra sayfanın alt bölümünde yer alan “Register Now” butonuna tekrar tıklamalısınız. Butona tıkladıktan sonra karşınızda başka bir yeni sayfa belirecek. Bu yeni sayfa üzerinde yer alan isim, soyisim, e-mail ve diğer gerekli bilgileri doldurarak kayıt olmanız gerekiyor. Eğer Coinlist hesabınız varsa ekranın sağ üst bölümünde yer alan “Log In” butonuna tıklayabilirsiniz. 

  • Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak ekranda ön satışa katılabilmeniz için gerekli şartların yer aldığı bir sayfa göreceksiniz. Daha sonrasında ekranın sol alt bölümünde yer alan “Get Started” butonuna tıklamalısınız. Butona tıkladıktan sonra açılan sayfada isminizi onaylayıp “Continue” butonuna tıklayabilirsiniz. Daha sonra açılacak olan sayfada bulunduğunuz ülkeyi seçerek yeniden “Continue” butonuna tıklamanız gerekiyor. 
  • Yeni açılan sayfada Neon ön satışına dair bazı sorular soruluyor. Bu sorulara yanıt vererek tekrar “Continue” butonuna tıklamalısınız. 

  • Bir sonraki adım olarak dilerseniz MetaMask cüzdanınızı ekleyebiliyorsunuz. “Add a Wallet” butonuna tıklayarak MetaMask cüzdanınızı ekleyebilirsiniz. Cüzdanı ekledikten sonra yeniden “Continue” butonuna tıklamalısınız. 
  • Daha sonra karşınıza çıkacak olan ekranda cüzdanınızda minimum 100 dolar bulundurmanızı söyleyen bir yazı yer alıyor. Cüzdanınızda eğer yeterli bakiye yoksa “Add USDC” veya “Add USDT” butonlarına tıklayarak USDC veya USDT ekleyebilirsiniz. 

  • Kimlik doğrulamasını başarılı bir şekilde gerçekleştiren kullanıcılar bu adımları izleyerek ön satışa katılabilecekler. 

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.
Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Revoke Cash Nedir? Nasıl Kullanılır?

kripto blockchain

Shimmer EVM Test Ağındaki Son Gelişmeler