in ,

NEARCON Fuarı Nedir? Nerede Olacak?

Near Protocol (NEAR), bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ve büyük bir heyecanla beklenen NEARCON Beta’yı duyurdu.

Portekiz’in Lizbon kentinde gerçekleşecek olan bu etkinlik, NEAR ve Web3 ekosisteminden 2.000’den fazla ziyaretçi ve yüzlerce katılımcıyı ağırlamayı bekliyor. Bu yazımızda sizlere NEARCON Fuarı ile ilgili detayları anlatıyoruz.

Yaklaşık olarak 3,5 gün sürecek olan NEARCON; konferans, festival ve IRL hackathon’dan oluşuyor. NEARCON’da dünyanın her yerinden ünlü yazarlar, ekonomistler, çeşitli sanatçılar, politikacılar, geliştiriciler, multi-chain işbirlikçiler ve çok çeşitli endüstrilerdeki yapımcıları bir araya geliyor.

Temasını ”hype’ın ötesine geçmek” olarak belirleyen NEARCON, hem tecrübeli Web3 kullanıcıları hem de diğer kullanıcılara yönelik bir ortam yaratmayı hedefliyor. NEAR topluluğu, mainnet lansmanından bu yana ikinci yıl dönümünü kutluyor ve NEAR Foundation, ekosistemin gelişimini göstererek Web3’ün merkeziyetsiz geleceği nasıl etkileyeceğine dair ipuçları paylaşmayı planlıyor.

NEARCON’daki katılımcıların ilgi alanlarına göre paneller ve bilgi oturumları düzenlenecek. NEARCON; finansın geleceği, işin geleceği, sürdürülebilirlik, Web2’den Web3’e geçiş, yönetişim, sanat ve kültür ile teknik içerik temaları olarak 7 içerikten oluşacak.

Toplamda 30 saatten fazla eğlencenin yer alacağı etkinlikte çeşitli söyleşiler, paneller, atölye çalışmaları ve hackathon’lar, DJ’ler ve ağ oluşturma etkinlikleri gerçekleştirilecek.

NEARCON Katılımcıları

 1. NEAR Foundation
 2. Pagoda
 3. Proximity
 4. Aurora
 5. Mintbase
 6. MetaPool
 7. Orderly Network
 8. Crystals of Naramunz
 9. Capsule Social
 10. Metaweb Ventures
 11. Hypersphere Ventures
 12. Sweat Economy
 13. OrangeDAO
 14. SailGP
 15. Antisocial Ape Club
 16. Antisocial Labs
 17. Apollo42
 18. Bancambios DeFi
 19. Ariel Finance
 20. NEAR Hub Online
 21. AMPLE
 22. Cheddar
 23. Open Shard Alliance (OSA)
 24. Spin
 25. Yenna Tech
 26. Hack-a-Chain

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Bitcoin Rallisi Bitti mi? | Güncel Teknik Analiz

Arbitrum

Arbitrum Airdrop Hakkında Bilmeniz Gerekenler