in ,

Nakamoto.Games (NAKA) Kucoin’de Listeleniyor: $NAKA Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası yeni bir altcoin  listeledi. Bu altcoin Nakamoto.Games (NAKA) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen harika bir projeyi daha listelemekten gurur duyar. Nakamoto.Games (NAKA) artık KuCoin’de listeli. Desteklenen ticaret çifti NAKA/USDT’dir.

Nakamoto.Games (NAKA)

Nakamoto Games, çok sayıda eğlenceli ve bağımlılık yapan kripto oyunu sunan, oynayarak kazanılan bir oyun (PlayToEarn) platformudur. Platform, kripto oyunları büyümeye devam edeceğinden, hem oyunculara hem de oyuncu olmayanlara büyük kazanç fırsatları da beraberinde getirecek.

Nakamoto.Games (NAKA)

Nakamoto Games, hem oyuncuları hem de oyun geliştiricilerini projeye çekmeyi hedefliyor. Geliştiriciler ayrıca platformda kendi oyun kreasyonlarını başlatmak ve bunlardan anında para kazanmak için araçlara sahip olacaklar. Nakamoto Games, oyna-kazan oyunları için tam bir ekosistem inşa ediyor.

Official Website: https://nakamoto.games

Whitepaper: Whitepaper’ı görmek için tıklayın.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

ETF Nedir?

Cardano, Chainlink İle İş Ortaklığı Yapıyor