in ,

Myria (MYRIA) Nedir? Nasıl Alınır?

Myria, milyonlarca kullanıcıya güç veren Web3 oyun ekosistemidir. Myria aynı zamanda, Ethereum için Layer-2 blok zinciri ölçeklendirme çözümüdür. 

Myria, kullanıcılarına 9.000+ tps’ye kadar yüksek verim, sıfır gaz ücreti, ücretsiz NFT mint’leme ve anlık işlemler sunan, ZK Rollup teknolojisini kullanan bir projedir. 

Myria Ekibi 

Myria projesinin kurucu ortağı ve CTO’su Andrew Silber’dir. Brendan Duhamel projenin Blockchain Başkanlığı görevini yürütürken Gina Tiriakidou ise CMO olarak görev almaktadır. Projenin oyun tasarım direktörü ise Ivan Fortunov’dur. 

kripto blockchain

Myria Destekçileri

Myria projesinin iş ortakları ve partnerleri arasında Ubisoft, Actvision, EA, Blizzard, Tencent, Epic Games ve Gameloft gibi dünya çapında tanınan dev şirketler bulunmaktadır. 

Myria Nasıl Çalışır? 

StarkEx Layer-2 ölçeklendirme motoru tarafından ölçeklenen Myria, blockchain oyunlarını ve NFT’leri ölçeklendirmek için tasarlanmıştır.

NFT mint ederken ve takas ederken anında ticaret onayı sunan proje, kullanıcılardan herhangi bir gas ücreti talep etmez. Myria, saniyede 9 bin kadar işlemi bir araya getirmek için ZK-Rollup teknolojisini kullanır. 

Myria Ekosistemi 

  • Myria: Myria Wallet, Myria NFT Marketplace ve StarkWare tarafından desteklenen ana platformdur. 
  • Myria Studios: Oyuncu odaklı bir oyun stüdyosudur.
  • Myria Geliştirici Çözümleri: API ve SDK’lardan oluşan merkeziyetsiz NFT ve blok zincir çözümleri platformudur. Blok zincir süreçlerini basitleştirmede görev alır. 

Myria’nın NFT pazar yeri, projenin desteklediği tüm oyunlarda yer alan dijital öğelerin ticareti için özel bir Web3 alanıdır. 

MYRIA İstatistikleri 

Bugün birçok borsada listelenmeye başlayacak olan MYRIA şu anda yalnızca Uniswap üzerinde listelenmeye başladı. Proje, gün içerisinde KuCoin tarafından da listelenecek. Para çekme işlemleri ise 7 Nisan 2023’te başlayacak. 

Toplam arzı 50 milyar olacak olan MYRIA’nın dolaşımdaki arzı ise 1 milyar 600 milyon olacak. 

MYRIA Nasıl Alınır? 

MYRIA bugün itibarıyla Uniswap ve KuCoin üzerinden kolaylıkla alınabilir. 7 Nisan 2023 tarihinden itibaren de bu varlığınızı satabilir ya da dilerseniz elinizde tutmaya devam edebilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin (BTC) Fiyatı Geri Çekiliyor! Takip Edilecek Seviyeler Nereler?

Arbitrum Kendi Boğasını Yaşayabilir mi?