içinde , ,

MyNeighborAlice (ALICE) ve Decentraland (MANA) Teknik Analizi | 23 Kasım 2021

kriptopara

MyNeighborAlice (ALICE)

Özellikle oyunun yayınlanma tarihi yaklaştıkça değerini arttıran ve oldukça güçlü bir görüntü sergileyen Alice çok önemli bir direnç noktası olan $19,54’ü geçmesiyle beraber $24,83 seviyesine kadar yükseldi. Burada 27 Ağustostaki tepe noktası olan $23,79’un direnç olarak çalışmasıyla birlikte analizi hazırladığım şu dakika itibariyle $23 seviyesine kadar geri çekilme gösterdi.

MyNeighborAlice (ALICE)
MyNeighborAlice (ALICE) grafiği

Hacimlenmesi oldukça güzel görünen Alice marketcap’i sebebiyle $26’ı geçmesi halinde $42’a kadar bir artış gösterebilir. Geri çekilmelerinde  $22,18 ve $19,54 seviyeleri alım fırsatı olarak görünebilir. Kanal desteği ise $18 seviyelerinde öne çıkıyor.

Decentraladn (MANA)

Metaverse çılgınlığıyla beraber %556 artış gösteren Mana’da görüntü oldukça bullish görünmeye devam ediyor.

Decentraland (MANA)
Decentraland (MANA) grafiği

Bayrak formasyonunun ardından yükselen kanala giren Mana kanal orta bandı seviyesinde bir direnç ile karşılaşmış durumda. Kanal alt bant seviyesi olan $3,94 ün üzerinde kaldığı sürece önündeki direnç noktaları kanal üst bant seviyeleri olan bir önceki ATH seviyesi $4,92 ve $5,25 olacaktır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ali Taylan Cengiz tarafından yazıldı.

Jerome Powell, FED Başkanlığına Yeniden Aday Gösterildi

kriptopara Binance Coin

Celo (CELO) ve IOST (IOST) Teknik Analizi | 23 Kasım 2021