in

Multichain (MULTI) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: MultiChain (MULTI) Nedir?

Multichain (MULTI) yatırma işlemleri 3 Mart TSİ 11:00’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açılacak. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler yapılabilecek.

Yatırımcılar Multichain (MULTI) için 3 Mart TSİ 11:00’dan itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. MULTI için spot işlemler (MULTI/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında ise yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak MULTI’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 5 Mart TSİ 17:00’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının MULTI listeleme haberi:

MultiChain (MULTI) Nedir?

Multichain, web3 için nihai yönlendiricidir. Keyfi çapraz zincir etkileşimleri için geliştirilmiş bir altyapıdır. Multichain, birbirleriyle iletişim kurmak için farklı ve çeşitli blokzincirlerinin net ihtiyaçlarına hizmet etmek için 20 Temmuz 2020’de Anyswap olarak ortaya çıkmıştır. Multichain tarafından geliştirilen çözümler, neredeyse tüm blokzincirlerinin birlikte çalışmasına izin verir. Tüm ECDSA ve EdDSA şifreli zincirleri destekleyen Multichain, birlikte çalışabilir bir katman olarak neredeyse evrensel olarak uygulanabilir.

Multichain (MULTI)

MULTI, MULTI token sahiplerinin Topluluk ve Ekosistemin yönetimine oy vermelerine ve katılmalarına izin vermek için kullanılan yönetişim token’idir.

Official website: https://multichain.org/

Whitepaper: https://docs.multichain.org/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)’da Son Durum

Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Holo (HOT) Teknik Analizleri I 03.03.2022