MoonStarter Platformunda Bright Union IDO’su Yapılacak

Bright Union

MoonStarter platformunda yer alacak yeni IDO’yu sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Bright Union projesinin IDO’su için MoonStarter seçildi.

Bright Union, Ağustos ayının ortasından sonra DeFi pazarına giren ilk sigorta toplayıcısı olacak. Bright Union IDO’su, 05 Ağustos 2021 tarihinde TR saatiyle 13:00’da gerçekleşecek.

  • Şirket Hollanda’da kayıtlı.
  • Saygın danışmanlar: Kyle Chasse (Master Ventures), Luke Lombe (Faculty Capital), Mike Miglio (Bridge Mutual CEO’su) ve Rosco Kalis (Truffle)
  • Saygın Stratejik Yatırımcılar: Master Ventures, Faculty Capital, 3M, Tsukiyomi Group
  • Hollanda’dan ve sigorta alanında daha önce birlikte çalışan bir grup kripto ve sigorta uzmanı tarafından yönetilmekte.
  • IDO’da toplanan fon, likidite kilitlendiğinde açılacak.

Bright Union

IDO Detayları

  • Ağ: Ethereum Ağı
  • Tarih: 05 Ağustos 2021, 13:00
  • Token başı fiyat: $0.10
  • Toplam tahsis: $50,000

IDO’ya Nasıl Katılacağım?

Bright Union için bir tahsisi güvence altına almak için 2 yolumuz var. Bununla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen Katman Sistemini açıklayan kılavuza bakın. Ayrıca Google Formunu BURADA doldurmanız ve KYC’nizi 03 Ağustos 2021 saat 14:00 UTC’ye kadar onaylamanız gerekir. KYC’ye devam etmek için BURAYA tıklayın.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Ağustos 2021 Tarihli Bitcoin, Ethereum ve Cardano Fiyat Analizi

Eqifi

EQIFI Nedir? Bankacılık ve Finans Sektöründe DeFi Rüzgârı