in

Moonriver Kucoin’de Listelendi: $MOVR Nedir?

Moonriver MOVR

Moonriver ($MOVR) bugün TSİ 12.00’de Kucoin’de listelendi. Kullanıcılar şu anda MOVR/USDT ve MOVR/ETH işlem çiftlerinden ticaret yapabiliyorlar. Para çekme işlemleri ise bundan 3 gün sonra 30 Ağustos günü TSİ 13.00’ten itibaren yapılabilecek.

$MOVR Nedir?

Moonriver, Kusama’da mevcut bulunan Ethereum geliştirici tool-chaini (araç-zinciri) ve ağı ile uyumluluk sağlamaya çalışan bir akıllı sözleşme parachaini’dir. Kalıcı olarak teşvik edilen bir canary ağı ile Moonbeam’e eşlik eden bir ağ olması amaçlanmıştır. Yeni kod, gerçek ekonomik koşullar altında test edilip doğrulanabileceği ilk yer olarak Moonriver’a gönderilecek. Kanıtlandığında, aynı kod Polkadot’taki Moonriver’a gönderilecek.

Son olarak $MOVR bugün Kraken’de de listelendi. Şu sıralar 65 USD’den işlem görüyor. Crowdloanda bir $KSM karşılığında 14 tane $MOVR dağıtıldı. Yani her KSM için yaklaşık olarak 900 USD kazanç sağlandı. Bunun ilerleyen zamanlarda KSM fiyatına yansıyacağı düşünülüyor.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Chiliz, Solana ve Coti Fiyat Analizi | 27 Ağustos 2021

hopr

HOPR Polygon’da Bir Sonraki Teşvik Edilmiş Test Ağını Başlatıyor