içinde ,

Monsters Clan Projesine Genel Bakış

Monsters Clan

Blokzinciri teknolojisi ortaya çıktığından beri, oyun her zaman blokzinciri tarafından kesinlikle iyileştirilecek bir sektör olmuştur. Bununla beraber NFT’lerin de oyuna girmesiyle oyun dünyaso kesinlikle sonsuza dek değişecekti.

Blokzinciri oyunları NFT’ler tarafından yönlendirilir. Bu NFT’ler, oyunculara oyun içinde token oynama, satma ve kazanma özgürlüğü verir. Geçtiğimiz yıl boyunca, NFT oyunları, bu NFT’ler oyuncular tarafından ticaret, kazanç ve token bileşenleri aracılığıyla kullanıldığından, blokzinciri topluluğunda çekiş ve güçlü bir temel kazandı.Talepteki artış aynı zamanda fiyatların artmasına neden oldu ve NFT’leri karşılayamayan tüketiciler için daha az erişilebilir hale geldi.

Monsters Clan’ın Oyun Dünyasına Getirdikleri

Ön plana çıkan en yeni oyunlardan birisi Monsters Clan. Kendi Dünyalarında Canavarların yaşam tarzını taklit eden blokzincirine dayalı sanal bir canavar oyunudur. Her oyuncunun kendi dünyasında canavarlarına sahip olmasına, toplamasına, üretmesine ve oynamasına izin verir.

Monsters Clan

Şirket ayrıca, blokzinciri oyunlarının erişimini daha fazla tüketiciye genişletmeyi amaçladığı için “Rent NFTs” kavramını da tanıttı. Bu, Monsters Clan’ı deneyimleyebilen daha fazla oyuncuyla kapsayıcı bir topluluğu teşvik ediyor. Oyuncular daha sonra kendi canavarlarını veya diğer öğelerini yatırım yapmadan ve satın almadan önce kiralayabiliyorlar.

Son olarak, Monsters Clan, Exnetwork Capital, x21, AU21 Capital ve Dutch Crypto Investors gibi önemli yatırımcılar tarafından desteklendiği için güvenli ve gelecek vaat eden bir topluluğa yönelik oldu. Ayrıca Seedify Fund ile yakın işbirliği içinde çalışıyor.

Devasa Bir Multiplayer Oyun

Monsters Clan’da 5 ana oyun mekaniği vardır: Canavar Yarat ve Sahiplen, Canavar Yarat, Canavarları Besle, Canavar Ticareti ve Savaş Modları. Oyuncuların amacı, XP kazanarak ve oyundaki zorlukları tamamlayarak canavarlarını eğitmek ve seviyelendirmektir.

Monsters Clan’ın 3 ana para birimi vardır: Madeni paralar ve mücevherler, süreçleri hızlandırmak için kullanılan oyun içi para birimleridir ve $MONS, oyuncular tarafından satın almak, pazarda NFT’leri satmak ve kiralamak için kullanılacak BEP-20 Token’i olacaktır.

Kullanıcılar ayrıca $MONS tokenlerini stake edebilecek ve mücevherler, beslemeler ve hatta bir NFT piyangosu gibi oyun içi öğeler kazanabileceklerdir.

$MONS Tokenomisi

Tokenomi metrikleri şu şekilde öne çıkıyor:

Token Ticker: $MONS
Network: Binance Smart Chain
Total Supply: 100,000,000 $MONS
Initial Marketcap: $243,000
Bununla beraber şu anda $MONS yaklaşık 1 USD’den işlem görüyor.

Monsters Clan

Monsters Clan’ın Geleceği

Monsters Clan, en iyi oyunlardan biri olmayı hedefleyen yepyeni bir play-to-earn oyunudur. P2E odaklı oynanışı, onu büyüyen pazarı büyütmek için iyi bir aday yapıyor. Sadece 243,000 $’lık bir başlangıç ​​​​piyasa değeri ile bunun en az 10 kat, hatta 100 kata ulaşmasını bekleniyor. 100x yaptığında sadece 24,3 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olacak.
Birçok oyun projesinin 1 Milyar Doları aşan piyasa değerine sahip olduğu göz önüne alındığında, bu hala oldukça düşüktür. Güçlü bir ekibe, benzersiz oyun mekanizmasına, harika sanat eserlerine ve onu kripto oyun sektöründeki büyük liglere kesinlikle taşıyacak gelişmiş bir teknoloji yığınına sahiptir.

Yüzlerce oyuncunun oyuna katılmayı ve oyunu oynamayı beklediği çok sayıda burs programı var. Bu, dünyanın her yerindeki binlerce akademisyene yeni bir oyun ve bir P2E fırsatı verecektir. Bu proje için arka planındaki gelişmeleri ile kullanıcıları oldukça heyecanlandırıyor.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız. 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

‘’Anime’’ Neden Bu Kadar Popüler?

CeFi ile DeFi’yi Buluşturan Alkemi Network Nedir?