in

Monsters Clan Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Monsters Clan, oyuncuların değerli NFT’leri toplarken ve oynarken $MONS kazanarak sanal canavarların fantastik dünyasına girmelerine olanak tanıyan heyecan verici ve yenilikçi bir blok zinciri oyunudur.

Ayrıca Monsters Clan, Blockchain’e dayalı ilk üçüncü şahıs NFT oyunudur. Oyuncular, canavar ordularını kurma, bölge ve kazançlı ödüller için diğer oyuncularla savaşmalarını sağlama yeteneğine sahip olacaklar. Canavarlar zafer için savaşırken, kullanıcılar stratejilerini analiz edebilir ve canavarlarını başkalarıyla takas edebilir, yenilerini satın alabilir ve hatta onları ekosistemde üretebilirler.

NFT ve MonsterClan

Ne yazık ki, mevcut blockchain oyunları seçimi, yeni oyuncuların alana girmesini zor ve kafa karıştırıcı hale getiriyor. Ortaya koydukları engeller, DeGaming’i yalnızca kapsamlı blockchain ve DeFi bilgisine sahip olanların erişebileceği seçkin bir kulüp gibi gösteriyor.

Monsters Clan | Unleash Your Monsters on Blockchain

Daha da ötesi, günümüz oyunlarının çoğu, oyuncuları oyuna zamanlarını ve finansal yatırımlarını karlı hale getirmek için yeterince ödüllendirmekte başarısız oluyor. Bu, yeni oyuncuları NFT oyunlarına ısınmaya teşvik etmek için çok az şey yapar ve hatta bazı oyuncuları alanı tamamen terk etmeye zorlar.

Monsters Clan, tüm deneyim seviyelerindeki oyuncuların geleneksel oyun konseptlerini NFT’ler, tokenler ve gerçek piyasa değeri olan diğer varlıkları kazanma fırsatı ile birleştiren yenilikçi ve eğlenceli bir platformun keyfini çıkarmasını sağlar.

Kullanıcı deneyimini geliştirmek için sürekli yeni yollar geliştiren Monter Clan ve topluluğun destekleri ve katılımlarını ödüllendirmek için yeni yollar yaratıyor.

Monsters Clan | Unleash Your Monsters on Blockchain

Savaş İçin Hazır Olun

Monsters Clan, her gün daha fazla oyuncu alana girdiği için DeGaming ekosistemine mükemmel bir anda katılıyor. İlk günden itibaren, ister $MONS tokenleri, ister değerli taşlar veya özel NFT’ler olsun, oyuncuların gelir elde etmeleri için bir oyun içi ekonomisi yaratıldı. $MONS bugün PancakeSwap’ta listelendi ve şu anda 1 USD seviyelerinde işlem görüyor. Conract Adresini sizler için aşağıya bıraktık.

Monsters Clan Contract Adresi: 0xe4c797d43631f4d660ec67b5cb0b78ef5c902532 

https://www.dextools.io/app/bsc/pair-explorer/0x4c7de610b9cf3baef610abce5b7a53c4057a8008

 

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

EQX’i Stake Etmek İçin En Önemli 5 Neden

Kriptopara Çeşitleri Temel Analiz Yöntemiyle Nasıl Analiz Edilir?