in

Monsters Clan CMO’su Dobby Samuels ile AMA Etkinliği

Monsters Clan projesi CMO’su Dobby Samuels, 21 Eylül 2021 Salı Türkiye saati ile 17.00’de KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Dobby Samuels, CMO of Monsters Clan project, met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram group on Tuesday, September 21, 2021 at 17.00 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

Bratu: Merhaba Arkadaşlar,
Monsters Clan projesi CMO’su Dobby Samuels, AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber.
Dobby, proje hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Programımız 2 bölümden oluşacak:
⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.
⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir. Konuklarımız, topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak.
Cevaplanan soruların sahipleri de, duyuru Tweetimizi (https://twitter.com/KoinSaati/status/1440271395317977093) RT’lemiş ve Twitter’da https://twitter.com/koinsaati ,https://twitter.com/Braatuu ve https://twitter.com/_Monstersclan hesaplarını takip etmiş olmaları halinde ödüle hak kazanacaklardır.

Bu kısa açıklamayla birlikte sorularımıza başlıyoruz. Keyifli bir etkinlik olmasını dileriz!

Hello Friends,
Dobby Samuels @Dobby_MONS , the CMO of Monsters Clan project is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event.
Dobby, thank you for accepting our invitation to answer the questions about the Monsters Clan project!
Our event will be held in 2 sessions:
⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.
⁃ After Dobby answers our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Dobby will cherry pick and answer 5 questions of the community. Those whose questions were answered, retweeted our event announcement (https://twitter.com/KoinSaati/status/1440271395317977093) and be a follower of https://twitter.com/koinsaati, https://twitter.com/Braatuu and https://twitter.com/_Monstersclan Twitter accounts will be able to receive the giveaway prize.

Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event!

Bratu: Merhaba Dobby, Topluluğumuza hoş geldiniz. Başlamadan önce, topluluğumuza kendinizi tanıtmak ister misiniz, şimdiden teşekkürler.

Hello Dobby, Welcome to our community. Before start, would you like to introduce yourself to our community, thanks in advance.

Dobby: Merhaba, sizi tanımak çok güzel! Tüm soruları cevaplamaktan zevk duyacağım! 🙂 Ben Dobby Samuels, Monsters Clan’in Pazarlama Müdürü’yüm!

Hi there, nice to know you guys! I will feel pleasure to answer everything! 🙂 I am Dobby Samuels, Cheif Marketing Officer at Monsters Clan!

Bratu: Pekala, İlk sorumuzla başlamak istiyorum.

Well, I want to begin our first question.

Bratu: 1- Monsters Clan oyunu nedir? Oyun fikri nasıl ortaya çıktı? Hikayesini kısaca sizden dinleyebilir miyiz?

1- What is Monsters Clan game? How did the idea of the game come up? Can we hear the story briefly?

Dobby: Bu soruyu cevaplamayı çok isterim. Monsters Clan, oyuncuların canavarlarını kontrol etmelerine ve savaşmalarına izin veren Monsters yaşam tarzına dayanan, ilk üçüncü şahıs NFT oyunudur. Her oyuncu, kazanmak ve kazanmak için farklı savaşlarda canavarlara sahip olabilir, onları eğitebilir ve oynayabilir.

Monsters Clan fikri, kullanıcılara herhangi bir eğlence sunmayan bir blokzinciri oyun platformunu gördükten sonra aklımıza geldi. Bu yüzden bizi rakiplerimizden farklı kılacak benzersiz bir şey bulmak istedik.????????????

Oh would love to answer that. Monsters Clan is a first-ever third-person NFT game based on a lifestyle of Monsters allowing players to control their monsters and fight their battles. Every player will be able to own, train, and play their monsters in different battles to win and earn.

The idea of Monsters Clan came to our mind after we saw a blockchain gaming platform, NOT providing any entertainment to users. So We wanted to come up with something unique which could differentiate us from our competitors. ????????????

Bratu: Detaylı yanıtın için teşekkürler. Şimdi ikinci sorumuzu hazırlıyorum.

Thank you for your detailed answer. Now, i’m preparing our second question.

Dobby: Tamamdır adamım ????????????

Sure thing mate ????????????

Bratu: 2- Monsters Clan oyununun, NFT oyunları içinde farklı özelliklere sahip bir oyun olduğunu görüyoruz. Benzer türde oyunlardan farkı ve ya avantajları nelerdir?

2- We see that Monsters Clan is a game with different features among NFT games. What are the differences or the advantages from similar games?

Dobby: Çok yeni ve yenilikçi bir kiralama fikrini sunuyoruz. ‘NFT Kirala’ özelliğinin ilk kez tanıtıyoruz, Monsters Clan’ın NFT’lerin ve Blokzinciri oyunlarının geleceği için vizyonunu yansıtıyor.

Monsters Clanı, hem yatırımcılara hem de oyunculara kolaylık sağlayan Rent NFTs (NFT Kiralama) özelliğini tanıtıyor. NFT satın almaya gücü yetmeyen oyuncular, kazanmak için oyun kariyerlerine başlamak için onları kiralayabilirken, Yatırımcılar NFT’lere sahip olabilir ve NFT’lerini düşük maliyetle kiralayarak pasif gelir elde edebilirler.

Monsters Clan’ın dinamikleri ve tüm $MONS ekonomik modeli, onu diğer geleneksel blokzinciri oyunlarından daha iyi bir NFT oyunu yapıyor. Hem oyuncular hem de yatırımcılar için.

Whitepaper’ımızı ziyaret edin/inceleyin: https://drive.google.com/file/d/1LNEh0_sJkuyKeYXdh6mTNHfAhWbnpiK2/view

Ayrıca medium hesabımıza göz atın ve ilginç gerçekleri bulun: https://monstersclan.medium.com/what-makes-monsters-clan-a-unique-nft-game-project-87a39c0ba432

We are introducing a very new innovative idea of renting. Introducing the ‘Rent NFTs’ feature for the first time ever reflects the vision of Monsters Clan for the future of NFTs and Blockchain games.

Monsters Clan introducing the Rent NFTs feature is for which facilitates both investors and players. Players who couldn’t afford to buy NFTs can take them on rent to start their game career to earn whereas Investors could own NFTs and receive passive income through renting their NFTs at low cost.

The dynamics and whole $MONS economic model of Monsters Clan make it a better NFT game than other traditional blockchain games. It’s for both gamers and investors.

Do visit the whitepaper:  https://drive.google.com/file/d/1LNEh0_sJkuyKeYXdh6mTNHfAhWbnpiK2/view

Also check our medium and find interesting fact:  https://monstersclan.medium.com/what-makes-monsters-clan-a-unique-nft-game-project-87a39c0ba432

Bratu: 3- Monsters Clan gibi NFT türündeki oyunların, kripto dünyasına yapacağı katkıların ne düzeyde olacağını düşünüyorsunuz?

3- In what level of contribution do you think NFT games like Monsters Clan will make to the crypto world?

Dobby: Çok ilginç! Monsters Clan, oyunculara oynayıp ve kazanması için karakterlerini oynamaları için nihai kontrol sağlayan, ilk üçüncü şahıs ve kullanıcı kontrollü bir NFT oyunudur. Monsters Clan’ın dinamikleri ve tüm $MONS ekonomik modeli, onu diğer geleneksel blokzinciri oyunlarından daha iyi bir NFT oyunu yapıyor. Hem oyuncular hem de yatırımcılar için.

Very interesting! Monsters Clan is a first-ever third-person and user-controlled NFT game that gives ultimate control to players to play their characters to win and earn.The dynamics and whole $MONS economic model of Monsters Clan make it a better NFT game than other traditional blockchain games. It’s for both gamers and investors.

Bratu: 4- Oyununuzdaki ana karakterlerin canavarlar olduğunu görüyoruz. Bu canavarları geliştirebiliyor ve karşılıklı takas edebiliyoruz. Monsters Clan oyununda oyun severleri başka ne tür yenilikler ve sürprizler bekliyor?

4- We see that the main characters in your game are monsters. We can evolve and exchange these monsters. What other innovations and surprises await the gamers in Monsters Clan?

Dobby: Değerli gem’ler, token’lar, NFT’ler ve $MONS dahil olmak üzere ödüller oynayıp ve kazanmak için arkadaşlarınızla ve dünyanın dört bir yanındaki farklı oyunculara karşı rekabet edebileceğiniz çok sayıda heyecan verici savaş modu ve turnuva gelecek.

Bizimle bu muhteşem yolculuğa katılın https://t.me/MONSofficial

Lots of exciting battle modes and tournaments will be coming up where you will be able to compete against your friends and different players all around the world to win and earn rewards including gems, coins, NFTs, and $MONS.

Do join up the amazing journey with us at https://t.me/MONSofficial

Bratu: 5- MONS tokenin oyun içindeki önemini ve MONS token sahiplerine sunulacak avantajları anlatabilir misiniz? Tokenomics ve Staking özelliklerinizden de bahsedebilir misiniz?

5- Can you explain the importance of the MONS token in the game? Can you please explain what are the advantages will be offered to the MONS token holders? Could you please also talk about your Tokenomics and Staking features?

Dobby: Her $MONS sahibi, Monsters Clan NFT Oyunu oynamak için gerekli olan oyun NFT’lerini satın alabilir, satabilir ve kiralayabilir. Ayrıca $MONS ile favori NFT’leri satın alarak ve bu NFT’leri oyunculara kiralayarak ve $MONS ile de pasif gelir elde edebilirsiniz.

Kullanıcıların token’ları stake edebilecekleri ve karşılığında ödüller kazanabilecekleri $MONS token stakingimiz var. Staking (NFTnomics) için, grumpy paper’ımıza bir göz atın ⬇️

https://drive.google.com/file/d/1LNEh0_sJkuyKeYXdh6mTNHfAhWbnpiK2/view

Every $MONS holder will be able to buy, sell, and rent game NFTs that are required to play Monsters Clan NFT Game. You could also generate passive income by buying favorite NFTs with $MONS and rent out those NFTs to players and generate passive income in $MONS as well.

We have $MONS token staking, where users will be able to stake tokens and earn rewards in return. For our Staking (NFTnomics), Do check out our grumpy paper ⬇️

https://drive.google.com/file/d/1LNEh0_sJkuyKeYXdh6mTNHfAhWbnpiK2/view

 

Bratu: Açıklamalarınız için teşekkürler! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.

Thanks for your explanations! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.

Dobby: Rica ederim adamım!

Sure thing mate!

Bratu: 6- Monsters Clan oyunu, bir web tarayıcı oyunu mu olacak? Hem PC hem de mobil kullanıcılara da hitap edebilecek mi?

6- Will Monsters Clan game be a web browser game? Will it appeal both PC and mobile users?

Dobby: Bilgisayara çıkacak olan oyunun Alpha versiyonu 15 Aralık’ta çıkacak.

Android ve IOS için oyun sürümünün geliştirilmesine devam edilecek ve mobil kullanıcılar için sadece stabil versiyon yayınlanacak.

$MONS’a sahip olabilirsiniz. https://twitter.com/_Monstersclan/status/1438448705175179270?s=20

Ayrıca, 11 Ekim 2021’de CANLI olarak yayınlanacak olan NFT Satışlarının Pazar Yeri’ni de takip etmeye devam edin.

The Alpha version of the game, which is going to be on a computer will be available on 15th of December.

The development for the game version for Android and IOS will be continued and only stable version be released for phone users.

You can get your hands on $MONS Btw. https://twitter.com/_Monstersclan/status/1438448705175179270?s=20

Also stay tuned to the Marketplace of NFT Sales coming LIVE on 11 October, 21.

Knight MoonBeam: Topluluk, herhangi bir projenin başarılı anahtarıdır, peki MonstersClan’ın topluluğunu genişletme planları nelerdir ve hangi alanda öncelikli davranacaksınız?

Community is the successful key of any projects, so what are MonstersClan’s plans for expanding community and which area you are priority?

Dobby: Topluluğu gerçekten en yüksek önceliğe koyuyoruz ve bu harika projenin ana gündemimiz, Monsters Clan’a gerçekten güvenen Topluluk insanlarına birçok fayda sağlamak. Bu Kazanmak için Oyna oyunu sadece oyuncular için değil, yatırımcılar ve ilgilenen herkes içindir. NFT’leri satın almaya gücü yetmeyen kişilerin, oyun kariyerlerine kazanmak için kiralamak için kiralayabilecekleri Kiralık NFT’leri başlattık.

Bu tam etkileşimli oyun ve herkes kazanırken eğlenebilecek.

We really put Community to the highest priority and our main agenda of this amazing project is to give lots of benefits to the Community people, who are putting true trust in Monsters Clan. This Play to earn game is not for only the players but the investors and everyone that are interested. We have initiated Rent NFTs for people who can not afford to buy NFTs can take them on rent to start their game career to earn.

This full interacting game and everyone has the leverage to enjoy while earning.

Muhammed EMİN: MONS jetonunu nereden satın alabilirim? MONS jetonunu hangi borsalarda listeleyeceksiniz, Uniswap veya PancakeSwap üzerinden satın alabilir miyim?

Where can I buy the MONS token? What exchanges will you list the MONS token on, can I buy it on Uniswap or PancakeSwap?

Dobby: Hey evet, $MONS’u alabilecek kadar şanslı olmak için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz. ????????????
$MONS, Artık sorunsuz bir şekilde BUSD/MONS ticareti yapabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıları bulun????

Pancake Swap: http://bit.ly/3EkHFWY

Dextool: http://bit.ly/3CeDPfX

Coin Marketcap: http://bit.ly/3EkIiQ9

CoinGecko: http://bit.ly/3lrOBc5

Hey yes, you can visit the following links to be lucky enough to get you hands on $MONS. ????????????
$MONS IS LIVE, Now you can smoothly trade BUSD/MONS.

Find links below????

PancakeSwap: http://bit.ly/3EkHFWY

Dextool: http://bit.ly/3CeDPfX

Coin MarketCap: http://bit.ly/3EkIiQ9

CoinGecko: http://bit.ly/3lrOBc5

Anakin: $MONS token’ını pasif gelir için özellikleri var mı ve NFT ve blok zinciri oyunlarını geliştirmek için stratejiniz nedir?

Does the $MONS token have features for passive income and what is your strategy to improve NFT and blockchain gaming?

Dobby: Evet, bu projeye mümkün olan en kısa sürede girmek için büyük bir kaldıracınız olduğunu vurguluyorum! ????

En sevdiğiniz NFT’leri $MONS ile satın alarak pasif gelir elde edebilir ve bu NFT’leri oyunculara kiralayabilir ve $MONS ile de pasif gelir elde edebilirsiniz.

Yes, i am very much highlighting this point that you have great leverage to get into this project as soon as you can! ????

You can generate passive income by buying favorite NFTs with $MONS and rent out those NFTs to players and generate passive income in $MONS as well.

kimi. #crypto: Platformunuzu kullanmak ne kadar güvenli? Akıllı sözleşme denetimi yaptınız mı? Ve hatalardan ve akıllı sözleşme hack’lerinden hangi güvenlik önlemleri alındı? Ve holderlar olarak avantajlarımız nelerdir? Ve arz sapması ile başa çıkmak için stratejiniz nedir?

How safe is your platform to use? Have you done a smart contract audit?? And what security measures are adopted from bugs and smart contract hacks? And what are our advantages as holders? And what is your strategy for dealing with supply deflection?

Dobby: $MONS akıllı sözleşmesi, RD ve Hacken Denetçileri tarafından denetlendi. Monsters Clan ile ilgili tüm güncellemeler ve gelişmelerle topluluğumuzu güncelleyeceğiz.

İşte bu proje hakkında kendinizi güvende hissedebileceğiniz bağlantılar:

RD Denetçileri: https://www.rdauditors.com/wp-content/uploads/2021/08/Monsters-Clan-Smart-Contract-Security-Audit-Report.pdf

Hacken Tarafından: https://hacken.io/wp-content/uploads/2021/08/MonstersClan_20082021SCAudit_Report.pdf

The $MONS smart contract has been audited by the RD and Hacken Auditors. We will be updating our community with all updates and developments regarding Monsters Clan.

Here’s to the links from where you can feel secured about this project:

RD Auditors: https://www.rdauditors.com/wp-content/uploads/2021/08/Monsters-Clan-Smart-Contract-Security-Audit-Report.pdf

By Hacken: https://hacken.io/wp-content/uploads/2021/08/MonstersClan_20082021SCAudit_Report.pdf

Burak Hancer: Projenizi gözden geçirdiğimde, Monsters Clan’da tanıttığınız üç ana Canavar türü olduğunu görüyorum. potioner, fighter ve master. Bu Canavar türlerinin özellikleri hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz?

When I review your project, I see that there are three main types of Monsters you introduce in Monsters Clan. Potioner, Fighter and Master. Can you tell us more about the characteristics of these Monster types?

Dobby: Lütfen grumpy paper’ımıza ayrıntılı bir göz atın, her şeyi çok güzel açıkladık 🙂

https://drive.google.com/file/d/1LNEh0_sJkuyKeYXdh6mTNHfAhWbnpiK2/view

Please have a detailed look in our grumpy paper, we have everythinmg explained pretty nicely 🙂

https://drive.google.com/file/d/1LNEh0_sJkuyKeYXdh6mTNHfAhWbnpiK2/view

Bratu: Bu güzel günde bizimle beraber olduğun için teşekkür ederiz! Sizi burada ağırlamak büyük bir zevkti ve umarım sizin ve ekibiniz için en iyisi olur! Bugün için teşekkür ederim! Harika bir AMA etkinliğiydi.

Thank you for being with us in this lovely day! It was a pleasure hosting you here and I hope all the best for you and your team! Thank you for today! It was a great AMA event.

Dobby: Bayıldım!! ????

Loved it!! ????

Monsters Clan hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için:

????Website: https://www.monstersclan.com/
????Telegram: https://t.me/MONSofficial
????Twitter: https://twitter.com/_Monstersclan
????Medium: https://monstersclan.medium.com/

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

 

Türk Kripto Fenomenleri

Türk Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu |26 Eylül 2021

Ethereum

Sert Düşüşler Sonrası Haftaya Yeşil Bir Açılış Yaptık: Ethereum %10 Yükseldi