içinde ,

Monsta Launchpad Rehberi

Monsta
Monsta Launchpad Rehberi

Bu yazımızda, istediğiniz çeşitli proje tokenlerini elde etmek için Monsta Launchpad platformunu nasıl kullanabileceğinize dair ayrıntılı bir kılavuz bulunmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  1. LOA tokenlerini satın almanız için bir bilet görevi görecek olan Stake için MONI tokenlerine ihtiyacınız olacaktır. LOA tokenlerini satın almak için STT’ye de ihtiyacınız olacak.
  2. Hem MONI hem de STT, Gleam.io Whitelist formunda verdiğiniz Monsta Wallet adresinde olmalıdır.
  3. Satın alınan LOA tokenleri, satıştan sonra launchpad web sitesinde talep edilebilecek.
  4. Stake etmek için gereken MONI miktarı ve satın almak için LOA tokenleri, tier’lara göre sabitlenir ve değiştirilemez.
  5. Her tier’da sınırlı sayıda katılımcıya izin verilir ve FCFS esasına göre yapılır. Maksimum katılımcı sayısına ulaşıldığında, katman otomatik olarak kapanır ve kullanılamaz hale gelir. Her cüzdan adresi yalnızca 1 katman için uygundur.

Monsta Launchpad Nasıl Kullanılır?

Siteyi ziyaret etmek için https://launchpad.monstainfinite.com/ araması yapın. Monsta Launchpad sitesine ulaştığınızda, Monsta Wallet’ınızı bağlamak için Connect Wallet ‘a (Cüzdanı Bağla) tıklayın.

Monsta

 

İhtiyacınız olan MONI ve STT’yi içeren hesabı seçin ve Next‘e tıklayın.

Monsta

 

Monsta Wallet’ı siteye bağlamak için Connect‘a tıklayın.

Monsta

 

MONI’nizi hangi seviyeye yatırmak istediğinizi seçin ve Approve xMONI‘ye tıklayın.

 

xMONI stake’inizi onaylamak için Confirm‘e tıklayın.

 

Stake’inizi onaylamak için Stake‘e tıklayın. 1 cüzdan adresi yalnızca 1 tier için kullanılabilir. Stake işlemini onayladığınızda, diğer tier’lar kullanılamayacak.

 

Confirm’e tıklayın.

 

xMONI’nizi stake ettiğinizde, tier seviyenize göre belirli bir miktarda LOA token satın almaya hak kazanacaksınız. Satın alma işleminizi onaylamak için Approve xSTT‘e tıklayın.

 

İşleminizi onaylamak için Confirm‘e tıklayın.

 

Tokenlerinizi satın almak için Purchase‘a tıklayın.

Monsta

 

Tebrikler, Monsta Launchpad’inde LOA tokenlerini başarıyla satın aldınız. Gleam.io Whitelist sırasında sağladığınız BEP20 Cüzdan adresini kullanarak tokenlerinizi talep etmeniz için bir web sitesi yayınlanacaktır.

Monsta

 

Kaynak: Monsta Infinite

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Onur Özgür tarafından yazıldı.

Endüstriyel tasarım eğitimim dışında 2021'in ilk aylarından beri blockchain ve kriptoparalarla ilgileniyorum ve içerik üretiyorum. Sadece yatırım yapma ve para kazanma amacıyla başladığım bu yolda şimdi bir kariyer hedefliyorum ve bu yönde kendimi geliştirmeye ve başkalarına da elimden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyorum.

Lithium Finance, Pre-Stake Girişimini Sürdürüyor

Plethori

Regülasyon Sonrası Dönemi Hedefleyen ETF Projesi Plethori, AVAX Ağına Geçiyor