in , , ,

Monsta Infinite (MONI) ve Polkacity (POLC) Teknik Analizi | 14 Aralık 2021

Kriptopara

14 Aralık 2021 tarihine ait Monsta Infinite (MONI) ve Polkacity (POLC) teknik analizini sizlerle paylaşıyorum.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twittersadececripto

Son günlerde adını en çok duyduğumuz kelimelerin başında olan Metaverse için geleceğin en önemli teknolojilerinin başında geldiğini söylesek yanılmayız herhalde. Arttırılmış sanal gerçeklik anlamına gelen Metaverse ünlü markaların da art arda yatırım yapmaya başladığı bir alan haline gelmeye başladı. Son 1 ayda Adidas, Nike, Facebook, Google gibi ünlü markalardan gelen yatırımlarla beraber bir sonraki yükseliş döneminde en çok payı alacak coin ve token grubu olması şaşırtmayacaktır.

Metaverse grubu içinde özellikle AXS ile başlayan oyun coin’leri yükseliş dalgası AXS’in ardından Mana,Alice, ENJ, Starl, Wild,Atlas, Blok ile devam ediyor. Peki ben hangi token’leri takip ediyorum?

Monsta Infinite (MONI)

AXS’e çok benzeyen bir oyun olan Monsta Infinity’de 2022 içindeki roadmap beni çokça heyecanlandırmakta. Özellikle çok sağlam bir ekibe sahip olan Moni’de 31 Aralık 2021’e kadar mini oyunun çıkması beklenmekte.

Monsta Infinite (MONI)
Monsta Infinite (MONI)

Bu sürece kadar sağlam çalışmalar yürüten ekip, geçtiğimiz günlerde launchpad platformunu da duyurarak projeye güvenin artmasını sağladı. 2022 yılı içinde oyun için land sale, staking gibi etkinlikler yapacak olan Moni bugünkü seviyelerinden arzını da göz önüne alırsak ciddi yükselişler gösterebilir.

Monsta Infinite (MONI)
Monsta Infinite (MONI) Teknik Analizi | 14 Aralık 2021

Kısa vade grafiğinde $1,35 desteğine çok iyi tutunmuş olan Moni, yılbaşına kadar mini oyunu duyurması ve launchpadleriyle beraber ikili dip oluşturarak buradan yükseliş hareketi gösterebilir. Son yükseliş dalgasıyla birlikte $1,79 direncinden reddedilen Moni $1,29 üzerinde kaldığı sürece yükseliş hareketini sürdürebilir. $19M marketcap’i göz önüne alındığında ortalama 10x’lik bir artış gösterme potansiyeline sahip olan #Moni $1,79’u aşarsa $3 seviyesine hızlı bir yükseliş gösterebilir.

Polkacity (POLC)

$39M’luk marketcapiyle son dönemin gözde metaverse tokenlerinden olan POLC 31 Aralık 2021’e kadar Polkadot entegrasyonunu tamamlayacak ve bir NFT oyunu yayınlayacak.

Polkacity (POLC)
Polkacity (POLC)

Oldukça sağlam bir ekibe sahip olan POLC özellikle yeni borsa listelemeleriyle de önümüzdeki dönemde adından sıkça söz ettirecek. 29 Ekimde başlattığı yükseliş dalgasını $3 seviyesindeki ATH’siyle tamamlayan POLC için ana yükseliş dalgasının düzeltmesi tamamlanmış görünmekte.

Polkacity (POLC)
Polkacity (POLC) Teknik Analizi | 14 Aralık 2021

Son dalganın fib786 düzeltme seviyesi olan $0,8 in test edilmesinin ardından land sale etkinliğiyle tepki alan POLC önümüzdeki günlerde teknolojik gelişmeleri duyurarak yükselişini sürdürmeye gebe gibi görünüyor. $0,59 – $0,8 arasında bir boşluğu bulunan POLC bu seviyelerin üzerinde kalması halinde öncelikle $1,13 ardından da $1,57 seviyelerini kısa vadede hedefleyecektir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ali Taylan Cengiz tarafından yazıldı.

IMF

IMF Yetkilileri Bitcoin Hakkında Konuştu

Bitcoin’in Evrimi ve Pazar Gelişimine Yardımcı Olan Etkenler