içinde , , ,

Monsta Infinite (MONI) Kucoin’de Listeleniyor: $MONI Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Monsta Infinite (MONI) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen harika bir projeyi daha duyurmaktan gurur duyar. Monsta Infinite (MONI) artık KuCoin’de mevcut. Desteklenen ticaret çifti MONI/USDT’dir. Bugün itibariyle ticaret işlemleri, yarından itibaren ise “deposit ve withdrawal” işlemleri yapılabilecek.

Monsta Infinite (MONI) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
270,000,000 MONI$25,957,0442021-09-16BEP-20
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
14,980,485 MONI$5,036,197$0.2ECDSA, KECCAK-256

Monsta Infinite, Monsta Chain üzerine kurulu, play-to-earn unsuruna sahip sıra tabanlı bir kart oyunudur ve kullanıcılar için sıfır gas fee ve yüksek hızlı işlemler sağlarken, tümü çoklu zincirle uyumludur.

Oyun, bir anti-bot ve anti-hile mekanizması olarak uygulanan Üçlü Eşleştirme Bulmacaları gibi günümüz sorunlarına yaratıcı ve yenilikçi çözümlerle diğer GameFi’nin karşılaştığı yaygın sorunları çözmek için inşa edilmiştir.

Monsta Infinite
Monsta Infinite KuCoin’de Listeleniyor

Monsta Infinite, yeni oyuncular için düşük maliyetli bir giriş sağlayarak dünyanın her yerindeki oyuncular için uygun fiyatlı ve erişilebilir olacak bir oyun platformu oluşturmak için büyürken, oyun içi NFT’nin uzun ömürlü ve sürdürülebilir olmasını sağlamak için oyun içi NFT’nin likiditesini sağlar.

Official Website: https://monstainfinite.com/

Whitepaper: Whitepaper’ı görmek için tıklayın.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Dexbrowser

Dexbrowser: Web3 Veri Toplayıcı

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu Satın Almak İçin 3 Neden