içinde

Monkey Ball Pazarlama Müdürü Oren Langberg ile AMA Etkinliği

Monkey Ball projesi pazarlama müdürü Oren Langberg, 7 Aralık 2021 Salı Türkiye saati ile 20:00’de KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Oren Langberg, Head of Marketing, met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram group on Tuesday, December 7, 2021 at 20:00 (5.00 PM UTC). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

kriptopiggy: Merhaba Oren Langberg 👋 Topluluğumuza hoş geldiniz! Sizi burada ağırlamaktan çok mutluyuz. 🤗

Hello Oren Langberg 👋 Welcome to our community! We are very happy to host you here. 🤗

Oren Langberg: hey hey!! KoinSaati topluluğunda burada olmak harika. Beni ağırladığınız için teşekkürler

hey hey!! It’s awesome to be here in the KoinSaati community. Thanks for having me

kriptopiggy: Bizim için zevktir 🤗 AMA seansımızdan önce kendinizi ve özgeçmişinizi tanıtır mısınız? 👀

It is our pleasure 🤗 Before our AMA session, Could you introduce yourself and your background? 👀

Oren Langberg: Evet tabii ki

Yani benim adım Oren Langberg ve MonkeyBall’da pazarlama müdürüyüm. Ben, kendim, ömür boyu bir oyuncuyum. Atari, Nintendo, Age of Empires, Doom to FIFA ve NBA Live’da büyüdüm. Ayrıca pazarlama alanında on yıldan fazla çalıştım. Bu yüzden sonunda her iki tutkuyu da birleştirebilmek gerçekten harika

Yes of course
 
So, my name is Oren Langberg and I am the head of marketing at MonkeyBall. I, myself, am a lifelong gamer. I grew up on Atari, Nintendo, Age of Empires, Doom up to FIFA and NBA Live. I have also worked for over a decade in marketing. So it’s really awesome to be able to finally combine both passions
 
kriptopiggy: woow🎮 Teşekkür ederim. Öyleyse, hazırsanız AMA seansımıza başlayalım mı?
 
woow🎮 Thank you. So, let’s start our AMA session if you are ready?
 
Oren Langberg: Hadi yapalım
 
Let’s do it
 
kriptopiggy: Merhaba Arkadaşlar,
Monkey Ball projesi Marketing Sorumlusu Oren Langberg, AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber. Oren, proje hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğin için teşekkür ederiz!
Programımız 2 bölümden oluşacak:
⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.
⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir. Konuğumuz, topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak. Cevaplanan soruların sahipleri de, duyuru Tweetimizi (https://twitter.com/KoinSaati/status/1467538908527403010) RT’lemiş ve Twitter’da https://twitter.com/koinsaati ve https://twitter.com/monkeyballgame hesaplarını takip etmiş olmaları halinde ödüle hak kazanacaklardır.
 
Bu kısa açıklamayla birlikte sorularımıza başlıyoruz. Keyifli bir etkinlik olmasını dileriz!
 
Hello Friends,
Oren Langberg, Head of Marketing at Monkey Ball is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event. Oren, thank you for accepting our invitation to answer the questions about Monkey Ball!
Our event will be held in 2 sessions:
⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.
⁃ After Oren answers our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Oren will cherry pick and answer 5 questions of the community. Those whose questions were answered, retweeted our event announcement (https://twitter.com/KoinSaati/status/1467538908527403010) and be a follower of https://twitter.com/koinsaati and https://twitter.com/monkeyballgame Twitter accounts will be able to receive the giveaway prize.
 
Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event!
 
kriptopiggy: S1- Monkey Ball oyununu oluşturma fikrinin nasıl ortaya çıktığını çok kısa bize anlatabilir misiniz?
 
Q1- Could you briefly tell us how did you come up with the idea of creating the Monkey Ball game?
 
Oren Langberg: Tabi ki!

Yani MonkeyBall, Raz Friedman ve Shahaf Bar Geffen tarafından geliştiriliyor. Raz, şu anda halka açık bir oyun şirketi olan ve 1 milyar doların üzerinde gelir getiren Playtika’nın kurucu ortağı ve baş ürün sorumlusudur. Birçok kişi tarafından zamanımızın en büyük oyun zekalarından biri olarak kabul edilir.

Shahaf ise, bir web3 ve blok zinciri uzmanı ve bir layer-1 protokolü olan COTI’nin kurucusu ve CEO’sudur. İkisi de ömür boyu arkadaş ve büyük futbol taraftarları. Bir projede ortak olmak istediklerini biliyorlardı ve bu mükemmel bir zamandı.

Ve işe yaradı çünkü oyun tasarımı, mekanik ve ekonomi hakkında derin bilgiye sahip olmadan bir oyun yaratarak play-to-earn dalgasını yakalamaya çalışan çok sayıda blok zinciri insanı var. Ve diğer taraftan, blok zinciri uzmanlığı olmadan bir kripto oyunu oluşturmaya çalışan birçok geleneksel oyun insanı var. Bu yüzden gerçekten her iki dünyanın en iyilerini birleştirdik.


Çok kısa olmadı 😉

Sure
 
So MonkeyBall is incubated by 2 main people Raz Friedman and Shahaf Bar Geffen. Raz is the co-founder and chief product officer of Playtika – a publicly listed game company with 1000s of employees that brings in over $1 billion in revenues. He is considered by many to be one of the greatest game minds of our time. Shahaf is a web3 and blockchain expert and founder and CEO of Coti – a layer1 protocol. Both are lifelong friends and huge football fans. They knew they wanted to partner together on a project and this was the perfect time. And it worked out because in play-to-earn you have a lot of blockchain people trying to ride the wave of play-to-earn by creating a game without the deep knowledge of game design, mechanics, and economy. And on the flip side, you have a lot of traditional game people trying to build a crypto game without the blockchain expertise. So we really combined the best of both worlds.
 
Wasn’t so brief 😉
 
kriptopiggy: ahh mükemmel açıklama 🙂 Ayrıntılı cevabınız için çok teşekkür ederim. Şimdi ikinci sorumuzu soracağım.
 
ahh excellent explanation 🙂 Thank you very much for your detailed answer. Now, I will ask our second question.
 
kriptopiggy: S2- Monkey Ball NFT ve Play to Earn dünyasının metaverse ile birleşimi olan şirin bir futbol oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun diğer önemli özelliklerini ve piyasadaki benzerlerine göre farklarını anlatır mısınız?
 
Q2- Monkey Ball is a cute soccer game that combines NFT and Play to Earn aspects with metaverse. Can you tell us about the other important features of the game and its differences compared to its competitors on the market?
 
Oren Langberg: MonkeyBall, yeni nesil e-spor metaverse’idir. Oyuncuları yaratma, oynama, rekabet etme ve kazanma konusunda güçlendireceğiz.

MonkeyBall, FIFA Street ve Final Fantasy’nin bir bebeği olsaydı gibi. Hızlı, sıra tabanlı, play-to-earn atari futbol oyunudur.

Play-to-earn pazarında yüksek kaliteli bir spor oyunu için büyük bir boşluk var – bu da MonkeyBall’in doldurduğu şeydir.

MonkeyBall ayrıca birden fazla kazanç kanalına öncülük eder ve her cüzdan boyutundaki insanlar için giriş engellerini azaltır. Yani, diğer oyunlarda nasıl oynanacağını öğrenmek, iyi olmak ve para kazanmak için çok fazla zaman ve çaba harcamanız gerekiyor – ve kazanmanın tek bir yolu var. MonkeyBall ile Aktif ve Pasif oyun yoluyla kazanabilirsiniz. Yani maçları oynayarak ve kazanarak aktif olarak kazanabilirsiniz. Ve bir maç İzleyicisi olarak ve kazanan takım için tezahürat yaparak veya bir stadyuma ve ev sahibi maçlara sahip olarak, ücret toplayarak pasif olarak kazanabilirsiniz.

En sıkı oyunculardan sıradan oyunculara kadar ilgi çekici bir spor oyunu geliştiriyoruz.

Ve bu beni aslında MonkeyBall hakkında başka nelerin farklı olduğu konusuna yönlendiriyor. Doğası gereği play-to-earn olan, oyuna sadece para pompalayıp kazanabileceğiniz oyunlar var. Sonra hepimizin söylediği şey var – play-to-earn. Ancak bu, hala oynanışa vurgu yapmıyor – oyun mekaniğine katılmaktan ziyade kazanmak için oynamakla ilgili.

Bu yüzden PLAY-AND-EARN’e öncülük ediyoruz. Yani, sadece grafikler açısından değil, aynı zamanda oyun mekaniği ve tasarımı açısından da süper eğlenceli ve oynamanın ilgi çekici olacağı ve aynı zamanda yol boyunca kazanacağı bir noktaya kadar yüksek kaliteli bir oyun inşa ediyoruz.

MonkeyBall is the next gen esports metaverse. We will empower players to create, play, compete, and earn.

MonkeyBall is like if FIFA Street and Final Fantasy had a baby. It’s a fast, turn-based, play-and-earn arcade football game.

We see a massive gap in the play2earn market for a high-quality sports game – which is what MonkeyBall fills perfectly and more.

MonkeyBall also is pioneering multiple earning channels and lower barriers to entry for people of all wallet sizes. Meaning, with other games out there you need to spend a lot of time and effort to learn how to play, get good, and earn money and there’s only one way to earn. With MonkeyBall, you can earn through Active & Passive gameplay. Meaning, you can actively earn by playing and winning matches. And you can Passively earn by being a match Spectator and cheering for the winning team or own a Stadium and host matches, collecting fees.

We are building a sports game that’s engaging for hardcore gamers down to casual gamers.

And this leads me actually to my point before into what else is different about MonkeyBall. There are games that are play-to-win in nature, where you can just pump money into the game and win. Then there’s what we all know Play-to-Earn. But this still lacks emphasis on the gameplay – its more about playing to earn rather than engaging in the game mechanics.

So we are pioneering PLAY-AND-EARN. Meaning, we are building a high-quality-game not just in terms of graphics but also game mechanics and design to a point where it will be super fun and engaging to play while also earning along the way.

kriptopiggy: Bence hedefiniz yeni nesil oyunlarda lider olmak. 🏆 Ve bu planlarla başarılı olacağınızı düşünüyorum. 💪

I think your goal is to be a leader in new generation games.🏆And I think you will succeed with these plans. 💪

Oren Langberg:

 

kriptopiggy: S3- Monkey Ball oyunu kaç farklı oyun modundan oluşuyor ve oyunculara ne gibi kazançlar vaad ediyor öğrenebilir miyiz?

Q3- Can we learn how many different game modes the Monkey Ball has and what benefits it promises to players?

Oren Langberg: Tabii ki

Belki bir grafik ekleyebilirim

Birkaç farklı oyun modu olacak, ancak hepsi aynı anda piyasaya sürülmeyecek.

İşte buradalar:
1. Oyuncu v Ortam – Maymun sahiplerinin Maymunlarını eğitmeye ve çevreye veya bilgisayara karşı maçlar oynamaya başlayabilecekleri yer burasıdır.
2. Oyuncu v Oyuncu – Piyasaya sürülecek bir sonraki mod olacak ve bu, oyuncuların metaverse’deki diğer oyunculara karşı oynayabileceği yer olacak
3. Takım v Takım – Son olarak, birden fazla oyuncudan oluşan başka bir takımda oynamak için diğer oyuncularla takım oluşturabileceğiniz bir mod yayınlamayı planlıyoruz.

Sure
 
Maybe I can add a graphic

There will be a few different game modes but not all will be released at once.

Here they are:
1. Player v Environment – this is where Monkey holders can start training their Monkeys and playing matches against the environment, or computer
2. Player v Player – will be the next mode to be released and this will be where players will be able to play against other players in the metaverse
3. Team v Team – lastly we plan to release a mode where you will be able to team up with other players to play another team of multiple players

 

kriptopiggy: İyi fikir. 👍 Çok beğendim. Ayrıca eğlenceli görünüyor 🐵

good idea.👍 I love it. it also looks fun🐵
 
 
 
kriptopiggy: S4- Monkey Ball oyununun, hem kripto severler hem de oyun severlerin ilgisini çekmesi için, ne gibi projeleriniz olduğunu öğrenebilir miyiz? 
 
Q4- Can we learn what kind of projects you have for Monkey Ball to attract the attention of both crypto fans and gamers?
 
Oren Langberg: MonkeyBall’in bu kadar geniş bir çekiciliği ve e-spor bileşeniyle yüksek üretim değeri olan bir futbol oyunu olmasıyla, kripto ve kripto oyunlarına maruz kalmayan çok sayıda izleyici çekme potansiyeline sahibiz. Ve bundan yararlanmayı planlıyoruz.


Gelecek için çok güçlü bir ortaklıklarımız yolda ve bunla sadece kripto topluluğu içindeki geleneksel kripto ortaklarını değil, aynı zamanda futbol kulüpleri, oyuncular, müzik ve büyük markalar gibi kripto dışındaki kuruluşlarla ortaklıkları kastediyorum. Ortaklık duyuruları zamanı geldiğinde duyurulacaktır 😉

Oyunun içinde ayrıca ligler, turnuvalar, özel etkinlikler olacak.

With MonkeyBall being a high-production-value football game with such wide appeal and the esports component, we have the potential to bring in a lot of unexposed audiences into crypto and crypto gaming. And we plan to take advantage of it. We have a very strong pipeline of partnerships for the future and I mean not just traditional crypto partners from within the crypto community but partnerships with organizations outside of crypto like football clubs, players, music, and large brands. Partnership announcements will come in due time 😉
 
Inside the game we will also have leagues, tournaments, special events
 
kriptopiggy: Tabii ki! Bu ortaklıklar sayesinde eski neslin de ilgisini oyununuza dahil edebilirsiniz.
 
Of course! Thanks to these partnerships, you can also include the interest of the older generation in your game.
 
 
kriptopiggy: S5- Monkey Ball hangi platformlarda oynanabilir olacak? Başka platformlara ya da konsollara geçiş fikriniz olacak mı?
 
Q5- On which platforms will Monkey Ball be playable? Any ideas for switching to other platforms or consoles?
 
Oren Langberg: İyi soru

MonkeyBall’i Unity üzerinde inşa ediyoruz – Bu nedenle mobil dahil tüm platformlarda kullanılabilecek ancak önce masaüstünde/browserlarda yayınlanacak.

Good question
 
We are building MonkeyBall on Unity – so it will be available on all platforms including mobile but it will first be released on desktop/browser
 
kriptopiggy: Açıklamalarınız için teşekkürler Oren! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.
 
Thanks for your explanations, Oren! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.
 
Oren Langberg: Kulağa iyi geliyor
 
sounds good
 
 
kriptopiggy: S6- Oyun içi ekosistemi merak ediyoruz. Monkey Ball tokeni olan MonkeyBucks ($MBS) ‘ın oyun içi kazanç sistemindeki rolünü, ne gibi alanlarda kullanıldığını ve tokenometriğini açıklayabilir misiniz?
 
Q6- We are curious about the in-game ecosystem. Can you explain the role of MonkeyBucks ($MBS), the Monkey Ball token, in the in-game earnings system, what areas it is used in, and its tokenomics?
 
Oren Langberg: Evet elbette – Aslında bir grafik yüklememe izin verin

Yardım edecek

Yani ana oyun içi token $MBS olacak. Grafikte görebileceğiniz gibi, DEX’ten $MBS satın alabilir, Maymun satın alabilir, Ganimet Kutuları aracılığıyla öğeler ve $MBS toplayabilir ve onları güçlendirmek için Mağazadaki Maymunlarınız için sarf malzemelerine $MBS harcayabilirsiniz.

Mağazanın geliri doğrudan oyun Hazinesine gider ve bu da daha sonra kazançları oyunculara dağıtır. Hazine yeterince büyük olduğunda, yönetmek için DAO tokeni $SCORE oluşturulacaktır.

Yes sure – let me actually upload a graphic
 
will help

So the main in-game token will be $MBS. As you can see on the graphic, you will be able to buy $MBS from the DEX, purchase Monkeys with it, collect items and $MBS via Loot Boxes, and spend $MBS on consumable items for your Monkeys in the Store to beef them up.

Revenue of the store goes directly into the game Treasury which then also distributes the winnings for players. When the treasury is big enough then the DAO token $SCORE will be created to govern.

kriptopiggy: Tüm cevaplarınız için teşekkür ederim. 🙏 Son sorumuz buydu. Hazırsanız, topluluk sorularına geçeceğiz.

Thank you for all your answers. 🙏 That was our final question. If you are ready, will move on to the community questions

kriptopiggy: Sanırım topluluktan gelen tüm sorularımız bu. İstediğiniz zaman cevaplamaya başlayabilirsiniz. 🙂

I think that’s all our questions from the community. You can start answering whenever you want. 🙂

Oren Langberg: wow çok

Bana bir saniye verin lütfen – Mümkün olduğunca çok cevap vermeye çalışacağım

WOW a lot

give me a second please – i will try to answer as many as possible

Somuya Sarkar: Sadece Erkek Maymun mu Yoksa Dişi Maymun Var mı? 😁

Only Have Male Monkey Or also Have Female? 😁

Oren Langberg: Soruyu sevdim. Ve EVET!

Love the question. And YES!

Captain Price: Futbol bildiğimiz gibi ABD’de en popüler spor değil, ancak e-spor ABD’de seviliyor. ABD’de MonkeyBall’ın tercih edilmesini sağlamak için nasıl bir yol izliyorsunuz? MonkeyBall’i hem ABD’ye hem de kripto dışı insanlara getirmek için izlediğiniz strateji nedir?

Football is not the most popular sport in the USA, as we know, but e-sports is loved in the USA. What is the way you follow to ensure that MonkeyBall is preferred in the USA? What is the strategy you follow to bring MonkeyBall to both the USA and non-crypto people?

Oren Langberg: Futbol ABD’de belki de en popüleri değil ama dediğin gibi espor öyle. Dünyanın en büyük e-spor şirketi, destekçilerimizden ve ortaklarımızdan biri – DraftKings. Bizi metaverse’in e-spor kurumu olmaya gerçekten itecekler.

Football maybe isn’t the most popular in the US but as you said esports is. The biggest esports company in the world is one of our backers and partners – DraftKings. They will really propel us into becoming the esports institution of the metaverse

Hossian Tanbir: 30 Kasım IDO Süreci StarLaunch’ta Başlıyor

IDO’yu Kimler İçin Kaçırdı, Şu Anda Onlar İçin Herhangi Bir Şans Var mı?

November 30th IDO Process Begins Done On StarLaunch

For Who Missed The Ido,,, Any Chance For Them Right Now?

Oren Langberg: BÜYÜK duyuru için ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK çok yakında bizi izlemeye devam edin!

Stay tuned VERY VERY VERY VERY soon for BIG announcement!

Lasith Planum: SCORE satılmayacaktır. $MBS’nin erken sahipleri tarafından yetiştirilecek

Yani BU Gerçekten Doğru mu ? 

SCORE will be not sold. It will be farmed by early holders of $MBS

So THIS Is Really True Sir?

Oren Langberg: Evet

yes

DJ Rajuwilliam: Herhangi Bir Futbol Kulübüyle Ortaklık Yapıyor musunuz?

Do You Make Partnership with Any Football Clubs?

Oren Langberg: Henüz ayrıntı veremiyoruz ama konu spor kulüpleri ve oyuncular olduğunda büyük planlarımız var.

We can not disclose yet any details but we have big plans when it comes to sports clubs and players

Foisal: Çekirdek ekibiniz yaklaşık 15 kişi
Bu çok ilginç!!
Önümüzdeki 2 Ayda 50 Adet Daha Eklemeyi Planlıyorsunuz….
Sormak İstiyorum Bayan Üye Katılıyor mu?

Your core team is about 15 people

That’s Very Interesting!!

the next 2 months, YOU Plan To be Add More 50….

I Want To ask Does Female Member are join?

Oren Langberg: Evet kadın çalışanlarımız var

yes we have female employees

eylül aydın: Bugün DeFi oyunlarının başlangıç maliyetleri oyuncular için fahiş, bir MonkeyBall oyununa başlamak için giriş ücretiniz olacak mı yoksa oyun ücretsiz mi olacak? MonkeyBall oynamak için neye ihtiyacım var, biraz jeton veya oyun içi NFT’ye ihtiyacım olacak mı?

The starting costs of DeFi games today are exorbitant for gamers, will you have an entry fee to start a MonkeyBall game or will the game be free? What do I need to play MonkeyBall, will I need some coins or in-game NFT?

Oren Langberg: Bu harika bir nokta. İlk oyun modunu ilk başlattığımızda oynamaya başlamak için en az 1 Monkey NFT’ye sahip olmanız gerekir. Eğer sadece 1 tane varsa, “enerjiyi” MonkeyGhost’lar (bilgisayar oyuncuları) ile takas edebilir veya daha fazla Monkey satın almak için yeterince maç oynayıp kazanana kadar diğer kullanıcılardan MonkeyMercenaries kiralayabilirsiniz. Daha sonra Spectators’ı başlattığımızda, oynamaya başlamak için bir Maymun’a ihtiyacınız olmayacak – ama bu daha sonra

This is a great point. To start playing when we first launch the first game mode you will need to have atleast 1 Monkey NFT. If you only have 1 you can trade “energy” for MonkeyGhosts (computer players) or hire MonkeyMercenaries from other users until you have played and won enough matches to buy more Monkeys. Later on when we launch Spectators, you won’t need a Monkey at all to start playing – but this is later

Someone: Şu anda birçok insan NFT’lere, meta veriye ve oyunlara bakıyor. Bu alanda gelecekte ne gibi avantajlarınız olacağını söyleyebilir misiniz?

Currently a lot of people are looking at NFTs, metaverse, and games. Can you tell me what advantages will you have in this field future?

Oren Langberg: NFT’lerimiz sadece güzel benzersiz koleksiyonlar değil, aynı zamanda sabit kalmayan oyun içi varlıklardır. Böylece yetenek ve güç kazanırlar.

Our NFTs are not just beautiful unique collectibles they are also in-game assets that don’t stay static. So they build up in capabilities and strenght

Someone: MonkeyBall Game’de bir maç rakibini nasıl bulurum? Her rakip rastgele mi, sıraya göre mi yoksa takım sahibinin onayıyla mı, stadyum sahibinin daveti üzerine mi yoksa başka bir şekilde mi seçilecek?

In MonkeyBall Game, How do I find a match opponent? will each opponent be chosen at random, by rank, or with the approval of the team owner, at the invitation of the stadium owner, or otherwise?

Oren Langberg: Harika soru. Evet. Göreceli olarak benzer becerilere ve seviyelere sahip oyuncuların aynı ligde olacağı liglerimiz de olacak.

Great question. Yes. We will also have leagues as well where players of relative similar skills and levels will be in the same league

Someone: Merhaba bayım
Beni ve diğer yatırımcıları projenize uzun vadede yatırım yapmaya ikna edecek en iyi 3 özelliği verebilir misiniz?

Hello Siir
Can you give me the best 3 features to convince me and other investors to invest in your project in the long term?

Oren Langberg: Ekip – Ürün – Ortaklar

Team – Product – Partners

Oren Langberg: Hepinize teşekkür ederim!

Lütfen bizi izlemeye devam edin!

Thank you all!
 
please stay tuned!
 
kriptopiggy: Katılan herkese teşekkür eder, Oren Langberg’e de teşekkür ederiz 🥰 🤗Sizi burada ağırlamak benim için bir zevkti. Sizinle tekrar konuşmayı çok isteriz. Umarım kariyerinizde çok başarılı olursunuz.
 
Thank you everyone who participated and thank you Oren Langberg as well 🥰🤗It was a please to host you here. We’d love to talk to you again. I hope you will be very successful in your career.🙌
 
kriptopiggy: Bu güzel günde bizimle beraber olduğun için teşekkür ederiz! Sizi burada ağırlamak büyük bir zevkti ve umarım sizin ve ekibiniz için en iyisi olur!
 
Thank you for being with us in this lovely day! It was a pleasure hosting you here and I hope all the best for you and your team!
 
Monkey Ball hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için:

Web site: https://www.monkeyball.com/
Telegram: https://t.me/monkeyball_official
Twitter: https://twitter.com/monkeyballgame
Medium: https://medium.com/@MonkeyBall
 

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

INO

Veriler Işığında En Kârlı NFT Takasları

Lithium Finance

Lithium Finance: Benzersiz Teklifler