içinde , , ,

Mobox Protocol (MBOX) Airdrop’una Nasıl Katılınır?

MOBOX Protocol, en iyi “yield farming” DeFi’yi Gaming NFT’lerle birleştirir ve ekosistem geliştirmek için oynaması ücretsiz bir oyundur. BSC ağında yer alan MOBOX, NFT’ler için çapraz zincir ve çapraz platform işlevselliğini birleştirerek gerçek NFT birlikte çalışabilirliğini gösterir. 

MOBOX MOMOverse Phase One, Binance ekosisteminde piyasaya çıkıyor. Bu lansmanla aynı zamanda değeri 1.000.000 BUSD’nin üzerinde olan 5000 Gizemli Kutu Airdrop şeklinde dağıtılacak. Kriptoparalar hakkında farkındalık uyandırmak için o kripto varlıkları ücretsiz olarak dağıtma işlemine “airdrop” adı verilir. Airdrop, bir tür pazarlama ve reklam yöntemi olarakta yapılmaktadır.

MOMOverse, yalnızca Binance uygulaması aracılığıyla erişilebilen Binance ekosistemiyle entegre olan ilk “Metaverse”dür.

 

MOMOverse’e Binance Uygulaması üzerinden erişmek istiyorsanız, cihazınızda en son Binance Uygulamasının kurulu olduğundan emin olmanız gerekir.

📲 Binance Uygulamasının en son sürümünü indirin (V2.37.4 veya üzeri)

Ardından aşağıdaki adımları takip edin:

📲 Binance Uygulamasını açtığınızda, “Marketplace”e erişmek için ana sayfadan aşağı sürüklemeniz yeterlidir.
📲 “MOBOX” logosunu göreceksiniz.
📲 MOBOX’a dokunun, MOMOverse’e girin ve başlayın!

 

MOMOverse’e Nasıl Girilir:

⭐ ️Kullanıcılar MOMOverse’de Binance Uygulaması aracılığıyla bir hesap oluşturduklarında benzersiz bir MOBOX Avatarına sahip olacaklar.
⭐️ Bu avatar, MOMOverse’deki kişiyi temsil edecek.
⭐️ Bir MOBOX Avatarı kaydeden ve alan kullanıcılar bu avatarla MBOX token’ları da kazanabilecekler.

Etkinlik Kuralları:

  1. Daha fazla çekiliş bileti toplamak için arkadaşlarınızla katılın.
  2. Ne kadar çok çekiliş bileti olursa, bir NFT Mystery BOX kazanma şansı o kadar artar. Her MOMOverse sahibi en fazla 1 BOX kazanabilir.
  3. 1 çekiliş bileti almak için arkadaşınızın Avatar kimliğini girin. Arkadaşlarınızı 2 çekiliş bileti ve %5 komisyon almak için davet edin.
  4. MOMOverse’e Binance Uygulaması üzerinden erişmek istiyorsanız, cihazınızda en son Binance Uygulamasının kurulu olduğundan emin olmanız gerekir.
  5. Airdrop’a katılmak için aşağıdaki “Rehber Video”ya göz atmayı unutmayın!

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

TrustFi Network

TrustFi Sadakat Puanı Havuzu Geliyor

SSC Napoli Fan Token (NAP)

SSC Napoli Fan Token Satışa Çıkıyor: $NAP Token Nasıl Satın Alınır?