in ,

MLS ile Sorare İş Birliği Yeni Sezonda da Devam Ediyor

NFT teknolojisinden yararlanan, futbolcu odaklı fantezi spor oyunu Sorare, Kuzey Amerika’daki en hızlı büyüyen spor ligi olan Major League Soccer (MLS) ile partnerliklerinin devam edeceğini duyurdu. Böylece Sorare, lig’in resmi NFT Fantasy oyunu oldu. Sorare, MLS’te yer alan tüm futbolcuların NFT’lerini 2022-2023 sezonu için de piyasaya sürecek.

Saha içinde ve dışında yeni bir spor çağının kapısını açan Sorare ve MLS, platformda ve sektörde NFT’ler için uzun vadeli fayda ve değer katmak için NFT koleksiyonlarını ücretsiz bir fantezi spor oyunuyla birleştiriyor. Özel NFT koleksiyonunun, 2022 baharında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Sorare

Major League Soccer’ın Gelişen Girişimlerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Chris Schlosser,  “Major League Soccer’da ekibimiz, taraftarlarımıza zengin içerikli deneyimler sunmak ve Latin Amerika (LATAM) ve Asya dahil olmak üzere küresel erişimimizi genişletmek için her zaman iki adım ilerisini düşünüyor” dedi. Konuşmasının devamında şu ifadeleri ekledi:

“Sektör lideri Sorare ile NFT’leri MLS’le buluşturarak ilerici yaklaşımımızı sürdürmekten heyecan duyuyoruz. Taraftarlara MLS oyuncularını ve geleceğin yıldızlarını, kişisel koleksiyonlarına ekleme ve onlara ücretsiz interaktif bir fantezi futbol oyunu sunma fırsatı sağlamak için en son teknolojiyi kullanmak, Sorare’yi bariz bir seçim haline getirdi.”

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

nft

NFT’ler Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?

Bitcoin (BTC) Yükselişleri Devam Edecek mi? I 30.03.2022