in ,

Mizar (MZR) Nedir?

Mizar, grafiklere bakarak sonsuz saatler harcamanıza gerek kalmadan işlemleri başarıyla yöneten, optimize eden ve otomatikleştiren bir kripto ticaret platformudur. 

Mizar, müşterilerin Binance ve Coinbase gibi borsalarda düzenli olarak kripto varlık alıp sattığı milyarlarca dolarlık kripto piyasasında faaliyet gösteriyor. Proje özelinde yalnızca 2021’de 7,5 trilyon dolar değerinde varlık ticareti yapıldı. 

Mizar Ekibi

Mizar, her biri önde gelen şirketlerde geçmişe sahip dört uzman yatırımcı tarafından 2016 yılında kuruldu. 

Mizar’ın Hedefi Nedir? 

Mizar, yatırımcıların ticaretlerini otomatikleştirmelerini, denklemden duyguları çıkarmalarını ve akıllı ticaret araçlarını kullanarak düşük riskli stratejiler belirlemelerini sağlayan akıllı bir ticaret platformu sunarak bu sorunları çözmeyi hedefliyor. 

Platform ayrıca, acemilerin becerilerinden para kazanabilen karlı profesyonellerden copy trading yapmasına izin vere iki taraflı bir pazar yerini içeriyor. 

Mizar Kullanıcılara Ne Sunuyor?

  • Kullanıcılar, 7/24 otomatik olarak yatırım yaparak ve pozisyonları yöneterek kişisel duyguları veya insan hatalarını ortadan kaldırabilir.
  • Bot ticaret uygulaması ile piyasa hareketlerine karşı hızlı ve tepkisel olmaya olanak sağlar.
  • Yatırımcılar, Mizar sayesinde botlar kurarak düşük riskli ve risk kontrollü stratejiler oluşturabilir.
  • Mizar kullanıcıları, diğer kullanıcıların copy trading’ini yaparak yatırımlarını, yatırımcılar ve kripto para birimleri arasında çeşitlendirerek ve performanslarını artırarak riskleri azaltabilir.
  • Mizar, yatırımcıları en iyi trader’larla buluşturur, böylece kullanıcılar performanslarını artırabilir ve bir profesyonel olmadan bir profesyonel olarak kar elde edebilir.
  • Pasif gelir elde edebilirsiniz.
  • Tek bir dolar yatırmadan demo hesapları kullanarak ticaret simüle edebilirsiniz. 

MZR Nedir? 

MZR token, kullanıcı grupları arasındaki teşvikleri dengeleyerek etkileşimi artırır ve olumlu davranışları ödüllendirerek Mizar platformunun kalbinde yer alır. MRZ’nin birinci rolü, azaltılmış ücretleri kolaylaştırmak ve kullanıcıların ticaret karlarını en üst düzeye çıkarmalarına olanak sağlamaktır. Projenin yerel kripto varlığı olan MZR, henüz piyasaya sürülmedi ancak yakın zamanda sürülmesi bekleniyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Ethereum (ETH) 1.600 Dolar Seviyesinde Dirençle Karşılaşacak

Amazon, NFT Platformunu 24 Nisan’da Başlatacak