içinde , ,

Minerva Wallet (MIVA) Nedir Ve Nasıl Alınır?

Yine bir teknoloji start-up’larından inceleyeceğimiz bu yazıda, sizlere Minerva Wallet projesini tanıtacağım. Minerva Wallet, merkeziyetsiz bir cüzdan çözümü; bir çok blockchain altyapısını ve Defi uygulamasını destekleyecek bir altyapıda olan bu dijital cüzdan; Sovereign Operating System (SOS) bir bağımsız yönetim sistemine göre dizayn edilmiş durumda. Bu durumda cüzdan, tamamen merkeziyetsiz bir şekilde, şifrelemenin sizin kendi kişisel cüzdanınız üzerinde inşa edilip; private key yani kişisel erişim kodlarınızın kendi aygıtınızda depolandığı bir altyapıyı kullanmakta.

Şimdilik sadece Android aygıtlarda kullanılan ve test sürecinde olan bu cüzdan,ilerleyen dönemlerde Ios cihazlarda da kullanılabilecek, birçok blockchain altyapısını destekleyecek, birden fazla DeFi uygulamasına bağlayıp, çoklu dil desteği de olacak. Detaylı, sofistike ve uzun bir yol haritasına sahip Minerva Wallet, Lab10 collective desteğiyle geliştirilmekte ve en önemlisi oldukça sofistike bir altyapısı olan xDAI Chain’i destekliyor. xDAI Chain, oldukça gelişmiş, hızlı ve düşük komisyonlu bir blokzinciri.

Minerva Wallet

Gelelim Minerva Wallet’in tokeni olan Miva Token’e. Bu token, kısıtlı sayıda AirStream yöntemiyle dağıtılmış durumda. Cüzdanın çeşitli kullanım alanlarında kendisine yer bulacak Miva Token, şimdilik bir merkeziyetli borsa listelenmesi almamış, ön satışı olmamış ve şu an 1 milyon gibi düşük bir dolaşıma sahip. Anlık fiyatı 0.25 xDAI olan bu tokeni gem niteliğine alabiliriz, zira Marketcap’i 250.000 dolar gibi çok düşük bir düzeyde.

Minerva Wallet (MIVA Token) Nasıl Satın Alınır?

Bu tokeni almak için biraz serüvenli bir yol izleniyor. Öncelikle Bitmax (yeni adıyla Ascendex) borsasına USDT gönderip xDAI alıyoruz. Borsaya üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz. xDAI, xDAI Chain’in stablecoin’i ve hemen hemen 1 dolara denk. Aldığımız xDAI’leri indirdiğimiz Alphawallet’te aldığımız xDAI Chain adresine yolluyoruz. Transfer süresi saniyeler almıyor. Ardından uygulama içindeki Honeyswap merkeziyetsiz borsasına bağlanıp, sağ üst köşede xDAI Chain zincirini seçiyoruz. Listede xDAI-MIVA paritesi üstünden takas yapabilirsiniz. Düşük likiditeli bir token olduğundan, fiyat değişkenliği gösterecektir. Bu linkten MIVA tokeninin anlık fiyat takibini yapabilirsiniz.

Sembol: MIVA MIVA SuperToken Icon
İsim: Minerva Wallet SuperToken
Tür: Streamable Token (Superfluid)
Blockchain: xDAI Chain
DEX: Honeyswap
Mevcut Fiyat: 1 MIVA = 0.249985 xDAI
Toplam likidite: $17.623  in MIVA: xDAI Pool
Contract adresi: 0x63e62989D9EB2d37dfDB1F93A22f063635b07d51

Minerva Android App Website
Telegram Channel 
Twitter Channel

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Caner Ok tarafından yazıldı.

Kocaeli Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olduktan sonra uzun süre turizm alanında yöneticilik ve danışmanlık hizmetleri yürüttü. Sosyal medya ve dijital yayıncılık deneyiminin ardından blockchain teknolojisi alanına yöneldi. Son dört yıldır blockchain alanında editörlük, komunite yöneticiliği, sosyal medya yönetimi, marketing ve inovatif gelişimler alanlarında çalıştı. Koinsaati'nde Co-Founder ve CEO görevlerini sürdürüyor.

Dogecoin

Dogecoin (DOGE) Günü Nedir?

CoinMarketCap Kullanım Rehberi