içinde

Millonarios FC ($MFC) Token Socios ve Chiliz’de Listeleniyor

Kolombiya Categoria Premiera A ligi ekiplerinden Millonarios FC, 30 Kasım 2021’de Socios aracılığıyla fan token çıkarmış ve ön satış gerçekleştirmişti. $MFC token bugün (10 Ocak) Socios App’te ve Chiliz borsasında listeleniyor. Kullanıcılar TSİ 15:00’ten itibaren Socios App ve Chiliz borsasında $MFC token ile alım-satım yapabilecek.

$MFC Token Nedir, Ne İşe Yarar?

Millonarios FC kulübünün resmi fan token’ıdır. $MFC token’a sahip olan kullanıcıların Millonarios kulübü ile ilgili birtakım ayrıcalıkları bulunacak.

Kulüp kararlarında oy kullanmak, sürpriz hediyeler kazanmak, futbolcular ile tanışmak veya takım antrenmanlarına VIP katılma hakkı gibi pek çok etkinlikte rol alabilecekler.

$MFC Token Nasıl Satın Alınır?

Eğer 30 Kasım’daki ön satışa katılmadıysanız ve hala bir Socios hesabınız yoksa, önce Socios hesabı açmanız gerekiyor. Google Play Store ya da App Store üzerinden Socios.com mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra Socios cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor. Socios KYC/Doğrulaması istediği takdirde, doğrulama yapmayı öğrenmek için aşağıdaki bağlantıda bulunan yazıyı okuyabilirsiniz

$CHZ’lerinizi Socios cüzdanınıza transfer ettikten sonra, yarın $MFC token listelendikten sonra kolayca alım-satım gerçekleştirebilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Türk Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu? | 9 Ocak 2022

Huobi Primelist

XYO (XYO), Huobi Global’de Listelendi: XYO Nedir?