içinde , , , ,

Metaverse Projesi The Moon Monsters (MOON) Nedir?

Moon Monsters

The Moon Monsters, 10.000 üretken sanat NFT projesinin orijinal bir koleksiyonudur. 2011 yılında Mert Tığlıoğlu tarafından tasarlanmıştır. Her sanat eseri, karakteri ve yaratılışı ile orijinalliğini korumaktadır.

The Moon Monsters, %100 whitelist hakkı ile çığır açarak piyasadaki büyük #NFT projelerinden birisidir! Whitelist hakkı etkinliklerle kazanılabilir, ancak Bored Ape Yacht Club, MAYC, United Punks Union ve Cyber Kongz’dan birine sahipseniz, zaten satış öncesi bir Whitelist hakkı kazanabileceksiniz. Ön satış, 14 Aralık tarihinde TSİ 05:00, genel satış ise TSİ 11:00’da başlıyor.

The Moon Monsters sahipleri, The Moon Monsters’ın tüm ticari reklam haklarına sahiptir. Sahipler ücretsiz Moonverse Token’ı (sınırlı tedarik) Play-To-Earn oyununda kullanabilecek. The Moon Monsters sahipleri, NFT varlıklarından pay alabilir, Moonverse oyununda Moonverse Token kazanabilir ve bunları dilediği gibi harcayabilirler.

Yol Haritası

Moon Token yol haritasına göre Ocak ayında çıkacak. NFT sahipleri bu token IDO’suna garantili katılım hakkı kazanacaklar. Yol haritası, koloni üyelerinin yararı ve topluluğun sürekliliği etrafında tasarlanmıştır. Üzerinde çalışılan birçok fikir ve konsept var. Zamanla gelişmeye devam edecek. Projenin avatajları: %100 Whitelist hakkı + Gas Fee sorunu yok + Hodl + Ücretsiz Talep + Staking ve Oyna-Kazan.

Ekip Üyeleri

JasonMaximalist ve Tığlıoğlu, Bitcoin sayesinde altı yıl önce tanışan arkadaşlardır. Tığlıoğlu, 17 yıllık deneyime sahip bir sanat yönetmeni ve en son United Punks Union NFT projesini yaratan bir kripto sanatçısıdır. JasonMaximalist, genellikle kripto varlıklarına ve NFT’lere yatırım yapan bir kripto yatırımcısıdır. JasonMaximalist ve Tığlıoğlu, The Moon Monsters projesinin kurucu ortaklarıdır. The Moon Monsters karakterleri ilk olarak on yıl önce Mert Tığlıoğlu tarafından tasarlanmıştır.

Proje hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayın.

Discord: https://discord.com/invite/7w6TzQHPCx

Twitter: https://twitter.com/TMMonsters

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Kriptopara

Kriptopara Piyasasında Haftalık Gelişmeler | 5 Aralık 2021

TrustFi

TrustFi Network Flash IDO Serisi 1: Meland.ai