in , , ,

Metaverse Launchpad’i PlayPad Nedir?

PlayPad

PlayPad, kullanılan blockchain’den bağımsız olarak belirli projeler için Multi-Chain yani çok zincirli bir launchpad’dir. Mevcut platformlar belirli zincirlere odaklanırken PlayPad, zincirlerinden bağımsız olarak tüm projeleri Ethereum EVM desteği ile barındırabilir.

GameFi ve MetaVerse ile oyun alanı çok hızlı büyüyor. Oyun projesi büyük veya küçük olsa bile, bir launchpad’e ihtiyaçları var. Ancak normal launchpad’ler, oyun projeleri için tüm özel hizmetleri sağlayamaz. Oyun projeleri için bir IGO launchpad platformu olarak Playpad burada devreye giriyor. PlayPad’in amacı, benzersiz bir IGO launchpad olarak start-up seviyesindeki potansiyelli oyun projelerini destekleyen bir MetaVerse geliştirmektir.

PlayPad bir launchpad ile de sınırlı olmayacak ve tam bir ekosistem oluşturma, KYC standartları, merkeziyetsiz borsa yani DEX, farklı platformlarda oyun geliştirme ve köprüler geliştirme hedefine doğru gelişmeye devam edecek.

Tüm IDO platformlarının sıradan bir tier sistemi vardır. Token stake edin ve yeni projelerin ön satışına katılma hakkı kazanın. PlayPad ise tüm seviye sahipleri için tamamen farklı bir tier sistemi getiriyor. Bu, tüm üyeler için daha adil bir Metaverse olacaktır.

PlayPad

Tier sisteminde; stake miktarı ve stake süresi birlikte hesaplanacaktır. Bir kullanıcı 100 gün boyunca 10,000 PPAD stake ederse; tahsisi 10 gün boyunca 100,000 PPAD stake eden başka bir kullanıcıyla eşit olacaktır. Bu sistem, tüm kullanıcılar için daha adil bir tahsis sistemi yaratır. Ayrıca, kendine mahsus bir algoritma ile PlayPad, tüm staker’lar için toplam IGO arzı üzerindeki tahsisi hesaplayacak.

Bunun dışında, PlayPad oyun varlıkları için bir iNFT pazarına ev sahipliği yapacak. Bu nedenle, oyun projeleriyle ortaklıklar, launchpad’deki ön satıştan sonra bile devam edecek. Bu projelere yeni bir gelir modeli yaratacaktır çünkü projeler oyun varlıkları için iNFT pazarını da kullanabilirler.

Son gelişmelerden ve güncellemelerden haberdar olmak PlayPad sosyal medya hesaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

PPAD Ön Satışı

$PPAD ön satışı whitelist çekilişi için başvurular açılmış durumda.

9 Kasım 2021 TSİ 12.00’a kadar katılmak için: https://gleam.io/rHoeP/playpad-public-sale-whitelist

Genel Satış http://playpad.app üzerinde, satın alma yöntemi ise whitelist kazananları için FCFS (ilk gelen alır) şeklinde olacak.

  • Toplam Tahsis: 220.000$
  • Alım Miktarı: Min. 50$ – Maks. 350$
  • $PPAD fiyatı: 0.055$
  • İlk (TGE) Piyasa Değeri: 95.700$

Whitelist kazananları ise 9 Kasım 2021 TSİ 13.00’da açıklanacaktır.

Ön satışa katılmak için KYC zorunludur. KYC’nizi buradan yapabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

FED Tahvil Almayı Durdurduğunda Bitcoin Kazanacak mı?

Türk Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu | 7 Kasım 2021