in , ,

Metastrike (MTS) KuCoin’de Listeleniyor: Metastrike (MTS) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Metastrike (MTS) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Metastrike (MTS) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri MTS/USDT’dir.

Yatırımcılar, 26 Ocak TSİ 13:00’ten itibaren artık KuCoin üzerinden $MTS alım-satım yapabilecek. Ancak $MTS’lerinizi KuCoin borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 29 Ocak TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi KuCoin Twitter hesabının $MTS listeleme haberi:

Metastrike (MTS) Nedir?

Toplam Arz Marketcap Çıkış Tarihi Konsensus Protokolü
565,000,000 MTS 2021-01-26 PoS
Dolaşımdaki Arz 24sa Hacim Çıkış Fiyatı Kriptografik Algoritması
14,000,000 MTS $0.05

Metastrike, bir atış oyununun birçok temel ve gelişmiş özelliğini içeren, VR özellikli oyun ve hem görseller hem de oynanışta yüksek çaba yatırımı içeren bir Metaverse FPS Blockchain Oyunu projesidir.

Metastrike aynı zamanda çok sayıda insanın 3d NFT silahlarına sahip olmasına ve bu NFT’yi dövüş arenalarına katılmak ve savaşlardan gerçek karlar elde etmek için kullanmasına izin veren çok oyunculu bir NFT GAMEFI’dir.

Metastrike (MTS)
Metastrike (MTS) KuCoin’de Listeleniyor

Oyuncunun donatacağı, görevi tamamlamak için seviyeyi yükselteceği ve NFT ve token’ler kazanacağı bir silah koleksiyonuna sahip blockchain tabanlı bir rol yapma oyunudur. Oyuncular bir silah koleksiyonuna sahip olabilir, savaşmak için harita oluşturabilir ve diğer oyunculardan NFT çalabilir.

Metastrike, herhangi bir fikirle kendi FPS projenizi geliştirmek için temel olarak kullanılabilecek birinci şahıs nişancı projesidir. Modern çok oyunculu FPS oyunları, silahlar, karakterler, mermiler, mermiler, patlamalar, oyun modları gibi nesneler ve çok daha fazlası için gerekli olan birçok özelliği içerir.

Official Website: https://metastrike.io/

Whitepaper: Metastrike-Whitepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Trustfi

TrustFi Stake Rehberi ve Sadakat Havuzu Airdrop Detayları

Kore Merkez Bankası Dijital Para Birimi (CBDC) Testi