içinde ,

MetaMask ile Token Yollama Rehberi

MetaMask, gündemdeki gelişmeler göz önüne alındığında kripto varlıklarınızı saklayabileceğiniz en güvenli seçeneklerden biridir. Bu yazımızda MetaMask yoluyla nasıl token yollayabileceğinizi anlatacağız.

1. İşlem yapmak istediğiniz hesapta olduğunuzdan emin olun ve ekranın ortasındaki Send (Gönder) butonuna tıklayın.

2. Token göndermek istediğiniz alıcının adresini girin. Adres defterinize önceden kaydedilmiş mevcut adresleriniz varsa bu aşamada görüntülenecektir.

3. Göndermek istediğiniz token miktarını girin ve Next (İleri) butonuna tıklayın.

4. Açılan sekmede işleminizin tahmini gaz ücretleri gösterilir ve bunları da ayarlayabilirsiniz. İşleme devam etmek için Confirm (Onayla) butonuna tıklamadan önce alıcı adresini mutlaka kontrol edin.

5. Ardından Activity (Hareketler) sekmesinde son işlemlerinizin bir listesini görebileceğiniz MetaMask ana sayfasına yönlendirileceksiniz. Dilerseniz buradan hareketlerinizi kontrol edebilirsiniz.

İşleminiz bu kadar!

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Başak Çetinbülüç tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

kripto

Türk Kripto Fenomenleri FTX (FTT) Hakkında Neler Konuştu?

INTO: Web3 Dünyasında Dijital Kimlik Devrimi