in , ,

MetaBeat (BEAT) Nedir? Nasıl Alınır?

K-Pop odaklı ilerleyen eğlence platformu MetaBeat nedir ve nasıl satın alınır inceliyoruz.

Güney Kore’de oluşturulmuş MetaBeat platformu, FANomance Index tarafından ödüllendirilen ve hayran etkinlikleri ile desteklenen bir topluluk platformudur. İçerik oluşturucular/sanatçılar ve hayranlar, MetaBeat platformundaki etkileşimler ve ödüller aracılığıyla kazanma şansına sahip olur.

MetaBeat Ekibi ve Yatırımcıları

Danny Jeong (CEO & CTO) ve Stephanie Kim (CEO & CMO) tarafından yönetilen MetaBeat ekibi alanında uzman kişilerden oluşur. Stephanie, Fuentecnica Technology Co., Ltd’nin eski bir kurucu ortağıdır ve iş geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Eunjun, müşteri odaklı dijital deneyimdeki uzmanlığı ile Metabeat platformunun çekirdeğini oluşturur. Chris Jeralyn Venegas ve Kyusuk Jung, hizmet ve pazarlama planlamacılarıdır. MetaBeat projesinin önemli yatırımcılarından biri Kucoin’dir.

MetaBeat Artıları ve Eksileri

MetaBeat, sanatçılar ve hayranlar arasındaki ilişkiyi güçlendiren, gerçek varlıklar ve müzik IP’si ile desteklenen bir NFT platformu yarattı. Hayranlar, kendi sosyal ekonomilerini yaratarak artık hayran faaliyetlerini bir hobi haline dönüştürebiliyor. MetaBeat; Drops, Mingle, Shout Out ve Marketplace olmak üzere 4 temel hizmetten oluşur. Katılımcılar, MetaBeat’in token’ı olan Beat ile Drops, Mingle ve Shout-out olmak üzere üç iş modeli aracılığıyla ödül alma fırsatı yakalar. Kullanıcılar, sosyal medya hesaplarını platforma bağlayabilir ve platformda içerik üretebilir.

MetaBeat Tokenomisi

MetaBeat platformunun Polygon tabanlı yardımcı tokeni olan BEAT Token, dünyanın her yerinde kullanılabilir. MetaBeat token, ödüllerin tüm paydaşlara dağıtımını ve paylaşımını kolaylaştırırken yaratıcı projeleri destekler. MetaBeat tokenin değeri, hem kullanıcı sayısına hem de kullanıcıların etkileşim düzeyine bağlıdır.
Token ismi: MetaBeat
Ticker: BEAT
Toplam Arz: 1,500,000,000

MetaBeat Yol Haritası

2021 yılında proje kendi içerisinde iş geliştirme, iş ortaklığı, üretim öncesi servis planlama gibi bazı adımları tamamladı. 2022 yılı içerisinde MetaBeat uygulama MVP’si, sosyal medyalarda topluluk oluşturma ve RBW, DSP, WM müzik IP sözleşmesi gerçekleştirildi. 2022 yılının üçüncü çeyreğinde MetaBeat uygulaması başlatılırken NFT minting ve $BEAT token piyasaya sürüldü. 2023 yılı içerisinde Metaverse konseri, hayranların oluşturduğu içeriklerde minting özelliğinin getirilmesi, Web3/DAO hizmet modelinin entegrasyonun gerçekleştirilmesi planlanıyor. 

MetaBeat (BEAT) Nasıl Alınır?

MetaBeat fiyatı son 24 saatte yüzde 6 oranında azalarak 0,02157 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatlik işlem hacmi 1.133.534 dolar olana tokenin ticaretinin yapıldığı en aktif piyasa KuCoin’dir. KuCoin üzerinde MetaBeat alım satımı yapabilirsiniz. Piyasada MetaBeat için popüler işlem çiftleri arasında BEAT/USDT bulunuyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

XRP, BTC

Kripto Balinaları Nasıl Takip Edilir?

Velas (VLX) Nedir?