içinde

Merit Circle (MC) ve Crypterium (CRPT) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: MC ve CRPT Nedir?

Merit Circle (MC) yatırma işlemleri 24 Mart TSİ 09:00’da, Crypterium (CRPT) yatırma işlemleri ise 24 Mart TSİ 11:30’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açıldı. 24 Mart’ta yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar Merit Circle (MC) için 24 Mart TSİ 09:00’dan itibaren, Crypterium (CRPT) için 24 Mart TSİ 11:30’dan itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. MC ve CRPT için spot işlemler (MC/USDT, CRPT/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 24 Mart’ta açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak MC’lerinizi Huobi Global borsasında başka yere çekmek (withdrawal) aktarmak için 25 Mart 18:00’e kadar, CRPT’leriniz için ise 25 Mart TSİ 15:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının MC listelenme haberi:

Merit Circle (MC) Nedir?

Merit Circle, metaverse inşa etmeye yardım etmek isteyen insanlar için oyun yoluyla kazanma fırsatları geliştiren merkeziyetsiz bir DAO yaratıyor. Bu, burs fırsatlarına, eğitim fırsatlarına ve bir kişinin metaverse’de kazanan bir oyuncu olma yolculuğunda ihtiyaç duyabileceği her şeye ev sahipliği yapan inşa edilen Merit Circle platformu aracılığıyla yapılır.

Axie Infinity ve Vulcan Forged dahil olmak üzere P2E oyunlarına ve Nyan Heroes, Cyball, Sipher, BigTime ve daha pek çok diğer oyuna yatırım yapıyor.

Merti Circle (MC)

Merit Circle DAO, Play-to-Earn endüstrisinin tamamında dokunaç işlevi gören çok sayıda altDAO’yu yöneten bir anaDAO’dan oluşur. Protokol, MC token sahipleri tarafından desteklenen yönetişim aracılığıyla çeşitli bağımsız taraflar ve bireyler tarafından sürdürülür.

MC token’i DAO’nun kalbidir. Çeşitli yaratıcı yollarla, token’e fayda ve değer verilmeye çalışılıyor. Bunu yaparak, kısa ve uzun bir zaman ölçeğinde DAO’ya katkıda bulunan tüm kişilerin MC token’ini almaya ve elde tutmaya teşvik edilmesini sağlıyorlar.

Official website: https://meritcircle.io/

Whitepaper: https://meritcircle.gitbook.io/merit-circle/

Resmi Huobi Global Twitter hesabının CRPT listelenme haberi:

Crypterium (CRPT) Nedir?

Crypterium cüzdanı, satın almak, para çekmek ve kripto kazanmak için geleneksel finans ve dijital varlıkları sınırsız sayıda cüzdanla birleştirir. BTC, ETH, LTC, CRPT ve daha fazlasını destekler.

Crypterium plastik ve sanal kartları 20 dakika içinde alınabiliyor. Şimdiye kadarki en hızlı kart çözümü. Sanal kartı ApplePay’e bağlayıp ve istediğiniz yerde, istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz.

Crypterium (CRPT)

CRPT, tüm kriptodan fiat işlemlerine devam ederken hızlı ve güvenli değer aktarımı sağlayan Crypterium ekosistemindeki kilit oyuncudur. Crypterium’da böyle bir işlem her göründüğünde, CRPT token’lerinde %0.5’lik bir gaz ücreti alınır ve aylık olarak yakılır.

Official website: https://crypterium.com/

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

LOCGame Spotlight Serisi: The Pumper

Polygon (MATIC) Nasıl Stake Edilir?