in ,

Merit Circle (MC) Binance’de Listeleniyor: Merit Circle (MC) Nedir?

Binance kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Merit Circle (MC) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

Binance, Merit Circle’ı (MC) listeleyecek ve 2021-12-02 08:00’de (UTC)/ 2 Aralık TSİ 11:00’de MC/BTC, MC/BUSD ve MC/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak.

  • Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak Merit Circle (MC) yatırmaya başlayabilir.
  • MC için para çekme işlemleri 2021-12-03 08:00’de (UTC)/ 3 Aralık TSİ 11:00’de açılacaktır.

Merit Circle (MC) Nedir?

Merit Circle, oyna-kazan oyunlara yatırım yapan ve oyunculara borç vererek DAO’nun NFT varlıklarını kullanan merkeziyetsiz, bağımsız bir organizasyondur (DAO).

Merit Circle DAO, Play-to-Earn endüstrisinin bütün hatlarında çok sayıda altDAO’yu yöneten bir anaDAO’dan oluşmaktadır. MC, Merit Circle DAO’nun yönetim token’ıdır. Ve platform yönetimine, stake etme, NFT drop‘una erken erişim ve platform ödüllerine katılmak için kullanılabilir.

Merit Circle (MC)
Merit Circle (MC) Binance’de Listeleniyor

Merit Circle, metaverse tabanındaki farklı oyunlarda değer tahakkukunu en üst düzeye çıkarma görevindedir. Sermaye, uzmanlık ve oyuncuların kesiştiği noktada bir platform yaratıyor.

Official website: https://www.meritcircle.io/

Whitepaper: https://meritcircle.gitbook.io/merit-circle/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

LOCGame $LOCG MCW Havuzları ve NFT Staking Programı

kriptopara

Türkiye’de Günün En Çok Konuşulan 3 Kriptopara Projesinin Temel Analizi | 2 Aralık 2021