içinde , ,

Merakla Beklenen y00ts Projesinin Minti Ertelendi!

Non-Fungible Token (NFT) projesi y00ts, daha önce 4 Eylül’ü 5 Eylül’e bağlayan gece yarısı yapılacağı açıklanan mintini, mintten 10 dakika önce Twitter üzerinden yapılan açıklamaya göre en az 24 saat erteledi!

 

DeGods Project Duppies Suddenly Rebrands to y00ts - Metaroids

Ekip, gecikmenin nedeni olarak bir “engelleyici hatası” gösterdi. Engelleyici hatalar, genel olarak bir projenin geliştirilmesinin test aşamasında ortaya çıkan sorunlar olarak tanımlanır.

Ekip, iş parçacığında bir günlük gecikme öngörerek, “Bu hatanın doğası gereği, şu anda minti başlatmak konusunda kendimizi rahat hissetmiyoruz” dedi.

Daha önce Duppies olan projenin adı değişerek y00ts adını almış ve yepyeni bir imaj ve marketing stratejisi ile yatırımcıların karşısına çıkmıştı.

y00ts, son haftalarda NFT dünyasından pek çok influencerı ve kanaat önderini, hem Solana hem Ethereum ekosistemlerinden pek çok yatırımcıyı kendisine çekti. Blockchain ekosistemi dışındaki ünlü kişilere de mint hakkı (y00tlist) tanıyan y00ts projesi bu şekilde gündeme oturdu.

y00ts NFT’leri, Solana ekosisteminde aktif olan Magic Eden pazaryeri üzerinde launch edilecek ve katılımcılar 375 $DUST tokenı ile bu minti gerçekleştirebilecekler.

 

 

lupo.eth tarafından yazıldı.

Testnet

Haftanın En Çok Konuşulan Testnet’leri

PancakeSwap’ta Nasıl İşlem Yapılır?