içinde ,

Memecoin Floki Inu, Yeni Reklam Kampanyasında Londralıları Hedefliyor

Floki Inu, Dogecoin ve Shiba Inu’ya benzer işlevsellik sunmadığı için, arkasındaki insanlar reklam harcamalarını boşa mı harcıyor? Köpeklerden ilham alan meme coinleri genellikle şüpheyle görülse de, Shiba Inu’nun son başarısı, yatırımcıların onlar için iştahının var olduğunu gösteriyor. Ancak, tüm Dogecoin klonları eşit değildir.

Shiba Inu’nun başarısı kısmen, şu anda canlı ve çalışır durumda olan $LEASH ve $BONE’daki DEX, NFT’ler, stake etme ve destekleyici tokenları içeren gelişen ekosistemine bağlıdır.

Floki Inu bir sonraki Dogecoin mi?

Dogecoin’in bu yılın başlarındaki anıtsal yükselişi, Mayıs ayına kadar olan beş ayda %+15.000 kazanç elde ettiğini gördü. Bu nedenle, insanların orijinali kopyalamak istemeleri anlaşılabilir.

Şu anda, bloktaki en yeni çocuk FlokiGravity de dahil olmak üzere, bugün %290.000 artışla piyasaya sürülen köpek temalı token sıkıntısı yok. Veya nispeten daha köklü olan Baby Floki Billionaire, 3 Ekim’de Binance Smart Chain’e başladı. Ve Cumartesi günü lansmandan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine %1300’lük bir artış sağladı.

Doğru ya da yanlış, yukarıda değinilmediği gibi, çekiciliklerinin önemli bir yönü, sahip oldukları görülen milyoner yapma potansiyelidir.

Para kazanmaya hevesli olan Floki’nin arkasındaki ekip, 6 Ekim’de reklam kampanyalarını tanıtan bir tweet yayınladı. “Kaçırılan Doge? Floki’yi al.” Floki artık Londra metrosunda. Reklamları da yakında Londra’da 300 otobüste yayınlanacak.

Londra toplu taşıma kullanıcıları bir reklam “saldırısına” çarptı.
Pazarlama ekibiyle konuşan FT, kampanyanın Floki Inu’yu halkın gözünde meşrulaştırmayı amaçladığını söyledi.

“Sabre” takma adlı bir temsilci, markaya güven aşılamak istediklerini söyledi. Floki Inu’yu kriptopara piyasasında var olan birçok dolandırıcılık projesinden ayırmanın gerekli olduğunu düşünüyor.

“Bu reklam kampanyaları birlikte yürütülecek ve Londra toplu taşıma sistemine tam bir saldırı olacak.”

Benzer reklam kampanyaları Los Angeles ve Japonya, Çin ve Rusya’da kullanıma sunulacak.

Floki Inu

Saber, mevcut kampanyanın markaya güven aşılamaya çalıştığını söylerken, FT Floki Inu’nun arkasında kimin olduğuna dair soruların cevapsız kaldığını kaydetti.

“Floki Inu, Financial Times’ın projeyi kontrol eden kişi veya tüzel kişiler hakkında yorum yapma talebine yanıt vermedi.”

Whitepaper’a göre, geliştiriciler üç ana proje öngörüyor, bunlar bir NFT oyun metaverse, bir NFT pazar yeri ve bir eğitim platformu.

Bu projeler roadmap’te tek tek listelenmemekle kalmıyor, aynı zamanda “işaret ettikleri” şeylere dayanarak Floki Inu’nun teknik inceleme hedeflerine ulaşmaktan çok uzak olduğu açık.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

kriptopara, Bitcoin

Geçtiğimiz Hafta Kriptopara Piyasasında Neler oldu? | 22 Kasım 2021

Square, Merkeziyetsiz Borsa İçin Whitepaper Yayınladı